Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fafa - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Durrës , 159
Kavajë , 35
Tiranë , 14
Fier , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fafa,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj fafa Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Maj 18:10
Linku:
Apartamente , Durrës

Aprt.2+1 me pamje deti/ vije e pare

162 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90

Dje 20:09 Apartamente , Durrës

Shitet Super Apartament 1+1

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 20:00 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1+2 Pamje Nga Deti

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 18:56 Apartamente , Durrës

I lire deri me 15 qeshor dhe pas dates 20 gusht

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 15:32 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Institut

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 15:19 Apartamente , Durrës

Jepet me qera 1+1 Golem

Dje 15:15 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 1+1 NE ZONEN E MALIT ROBIT!

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:57 Apartamente , Kavajë

Okazion, Apartamente Pushimi me qera vjetore

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 10:50 Apartamente , Durrës

Jepet me qera 1+1 Golem ������⚫️

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 10:16 Apartamente , Durrës

Dhoma me qera 1+1

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 10:15 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1 te mali robit te fafa

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 03:16 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Institut.UNA31110

310 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
29 Maj 18:10
Linku:
Apartamente , Durrës

Aprt.2+1 me pamje deti/ vije e pare

162 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
27 Maj 09:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET Ap 2+1 pranë Blue FAFA Resort

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Maj 16:43 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 1+1 NE GOLEM PRANE (FAFA-PREMIUM)

43 000 EUR

Numri i dhomave: 1
24 Maj 21:01 Apartamente , Kavajë

Shitet apartament, Golem, Grand Blue Fafa

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
24 Maj 04:36 Apartamente , Durrës

Qera apart ne kqtin e 5 tek mali i robit

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
23 Maj 15:07 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT ME PAMJE DETI TE MALI ROBIT!

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
22 Maj 15:44 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGON MALI I ROBIT

210 000 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Maj 14:56 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA VIJA E PARE ME PAMJE DETI , PRA

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Maj 10:00 Apartamente , Durrës

Shitet 1+1 PLAZH GOLEM /65m2/5600€

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Maj 22:14 Apartamente , Durrës

Apartament me pamje deti ne brez te pare

88 EUR

Numri i dhomave: 1
14 Maj 18:45 Apartamente , Durrës

Apartament ne shitje ne plazhin e Golemit

52 000 EUR Çmimi me zbritje

10 Maj 11:43 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1 ne Golem

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Maj 14:04 Apartamente , Durrës

Shitet apartament, Grand Blue Fafa Golem

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
28 Pri 15:54 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE GRAND BLUE FAFA,

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
27 Pri 14:56 Apartamente , Durrës

Shitet apartament, Golem

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
26 Pri 10:32 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 NE GOLEM

82 000 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Pri 13:59 Apartamente , Durrës

Shitet super apartament te Mali i Robit

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Pri 13:53 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 1+1 NE GOLEM PRANE (FAFA-PREMIUM)

43 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Pri 14:09 Apartamente , Durrës

✅ SHITET APARTAMENTI ✅

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Pri 14:09 Apartamente , Durrës

✅ SHITET APARTAMENT ✅

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Pri 14:09 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 1+1Golem Prane Fafa Resort

46 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Pri 14:09 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 1+1Golem Prane Fafa Resort

43 000 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Pri 21:42 Apartamente , Kavajë

Jepet me qira

1 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Pri 21:39 Apartamente , Kavajë

Jepet me qira

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
17 Pri 21:36 Apartamente , Kavajë

Jepet me qira

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
17 Pri 17:39 Apartamente , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 1+1 NE GOLEM PRANE (FAFA-PREMIUM)

43 000 EUR

Numri i dhomave: 1
16 Pri 17:36 Apartamente , Tiranë

Apartment 3+1 ne tirane prane University insitut

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
15 Pri 13:47 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1 ne Golem

63 000 EUR

Numri i dhomave: 1
14 Pri 10:24 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 1+1 NE GOLEM PRANE (FAFA-PREMIUM)

43 000 EUR

Numri i dhomave: 2
11 Pri 11:11 Apartamente , Durrës

Golem ,Shitet apartament 1+1 afer Bregdetit

63 000 EUR

Numri i dhomave: 2
05 Pri 16:55 Apartamente , Durrës

Jepet me qera apartament ne Golem

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
05 Pri 13:41 Apartamente , Durrës

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Golemit

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
03 Pri 13:08 Apartamente , Kavajë

Shitet Apartament 1+1Golem Prane Fafa Resort

43 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fafa | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • fafa në kategorinë Apartamente
  • Fafa në kategorinë Servis për makina
  • fafa në kategorinë Apartamente
  • Fafa në kategorinë Dhoma
  • Fafa në kategorinë Shtëpi
  • fafa në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • fafa në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • Fafa në kategorinë Apartamente
  • fafa në kategorinë Punë
  • fafa resort në kategorinë Apartamente

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione