Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

rruga durresit - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 569
Durrës , 65

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe rruga durresit,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj rruga durresit Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:08 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 ME PAMJE ANESORE DETI TE RRUGA E

230 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:07 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT OSE AMBJENT TEK RRUGA E RE E PORTIT

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:07 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT OSE AMBJENT TEK RRUGA E RE E PORTIT

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:07 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT OSE AMBJENT TEK RRUGA E RE E PORTIT

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:46 Apartamente , Tiranë

Dogana Shitet Apartament 1+1 okazion

55 800 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Dje 20:06 Apartamente , Tiranë

Qera,Apartament 2+1,Rruga E Durresit

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:23 Apartamente , Tiranë

Rruga e Durresit apartament 1+1 me qira

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 17:11 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 + VERANDE TEK RRUGA E PORTIT!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 13:49 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 TE RRUGA E DURRESIT 120.000 EURO

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online
Dje 12:38 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 1+1+VERANDE ME QERA TE KAFE FLORA 600 EURO

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 110
Online
Dje 12:03 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne Shitje Rruga e Durresit Tirane

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online
Dje 12:03 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne Shitje Rruga e Durresit Tirane

110 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online
Dje 11:58 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 + VERANDE TEK RRUGA E PORTIT!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Rruga e Durrësit, Tiranë

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 11:50 Apartamente , Tiranë

~��APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TE REZIDENCA GARDEN TURDIU

84 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Dje 11:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA TE RRUGA E DURRESIT 550 EURO

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Dje 10:45 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne Shitje Rruga e Durresit

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 10:35 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 ME PAMJE ANESORE DETI TE RRUGA E

230 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 10:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera, Rruga Durresit

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online
Dje 09:37 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Durresit!

216 240 EUR

Numri i dhomave: 1
30 Maj 17:52 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne shitje tek Restorant Durresi ne Tirane

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
30 Maj 17:31 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me Qira Rruga e Durresit Tirane

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
30 Maj 16:22 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Durresit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
30 Maj 15:50 Apartamente , Tiranë

SUPER APARTAMENT NE SHITJE RRUGA DURRESIT ,HOTEL COLOSEU

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Maj 13:51 Apartamente , Tiranë

JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK 21 DHJETORI!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
30 Maj 13:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera garsoniere te rruga e Durresit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
30 Maj 13:04 Apartamente , Tiranë

hyrje 2+1 me qira , ruga e durrsit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Online
29 Maj 20:56 Apartamente , Tiranë

1+1 per qira ne rrugen e Durresit

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
29 Maj 15:16 Apartamente , Tiranë

SHITEN TIPOLOGJI APARTAMENTESH 3+1+2 TEK "CASA ITALIA"!

104 310 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
29 Maj 14:52 Apartamente , Tiranë

SHITEN TIPOLOGJI APARTAMENTESH 2+1+2 TEK "CASA ITALIA"!

80 940 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Maj 14:00 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 te Garden Residence Turdiu!

79 000 EUR

Numri i dhomave: 1
29 Maj 13:09 Apartamente , Tiranë

SHITEN TIPOLOGJI APARTAMENTESH 1+1 TEK "CASA ITALIA"!

47 880 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
29 Maj 12:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 tek Rr.Durrsit 40,000 Leke

40 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
29 Maj 12:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

NE DON BOSKO APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!

136 500 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Maj 11:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

NE DON BOSKO APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! Billion2655

137 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
28 Maj 10:50 Apartamente , Tiranë

Shitet Super 2+1,orientim Jug,Kompleksi Turdiu.

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Maj 10:50 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1,Garden Residence Turdiu

121 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Maj 22:16 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Apartament 2+1, 121 m²(TURDIU REZIDENCE)

121 000 EUR

Numri i dhomave: 3
27 Maj 22:16 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Hyrje 2+1,Sip 110 m²(Fusha e Aviacionit)

137 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
27 Maj 22:14 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Hyrje 1+1,Sip 79 m²(Fusha e Aviacionit)

Numri i dhomave: 1
27 Maj 22:13 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Hyrje 2+1,Sip 104 m²(Fusha e Aviacionit)

1 250 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Maj 14:58 Apartamente , Tiranë

Ambient 90m tek rruga e Durresit.

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 90
27 Maj 09:45 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne shitje Rruga Ferit Xhajko 89.000 euro

89 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Maj 20:31 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 + VERANDE TEK RRUGA E PORTIT!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Maj 18:37 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 ne qender

294 120 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj rruga durresit | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione