Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

radhime - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Vlorë , 87
Tiranë , 8

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe radhime,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj radhime Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:01 Apartamente , Vlorë

SHITET GARSONIERE TE RESORT “ELITE” ,RADHIMË

2 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 09:54 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 NË RADHIMË TE TIRANA RESORT

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
26 Sht 23:10 Apartamente , Vlorë

Apartamente ne Shitje ne lungomare Vlore

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
26 Sht 23:10 Apartamente , Vlorë

Filluan Shitjet “Emera Premium Residence”

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
23 Sht 16:40 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 TE RESORT “ELITE” ,RADHIMË

1 800 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
23 Sht 16:14 Apartamente , Vlorë

�� ��SHITET APARTAMENT 1+1 NË RADHIMË,VLORË.

1 550 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
23 Sht 15:59 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 TE RESORT “ELITE” ,RADHIMË

2 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
23 Sht 15:55 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 TE RESORT “ELITE” ,RADHIMË

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
23 Sht 15:51 Apartamente , Vlorë

SHITET DUPLEKS TE RESORT “ELITE” ,RADHIMË

155 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
22 Sht 11:52 Apartamente , Vlorë

PAPAFINGO NË SHITJE TE KOMPLEKS ELITE,RADHIMË

360 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
16 Sht 15:45 Apartamente , Vlorë

Super property for sale 30 meters from dhe beach Radhime

49 000 EUR

Numri i dhomave: 1
15 Sht 10:22 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Radhime PRO+32095

201 333 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
13 Sht 16:37 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 1+1 ne Radhime, Vlore!

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Sht 11:02 Apartamente , Vlorë

Super property for sale with seaview in Radhime

97 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
26 Gush 09:49 Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1 for Sale

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Gush 14:54 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 NË RADHIMË,VLORË

1 550 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
25 Gush 14:48 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 NË RADHIMË,VLORË

1 400 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
17 Gush 11:10 Apartamente , Vlorë

Super apartment for sale in Radhime!

123 600 EUR

Numri i dhomave: 1
17 Gush 11:10 Apartamente , Vlorë

Jepet me qera apartamet

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
13 Korr 18:13 Apartamente , Vlorë

Garsoniere

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
28 Qer 08:45 Apartamente , Vlorë

For Sale!!! Great apartment Tirana Resor Radhime Vlore!!!

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Qer 11:37 Apartamente , Tiranë

Shitet ap 1+1 & Garazhd ne kompleks Radhime

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
20 Qer 10:03 Apartamente , Vlorë

Shitet gazoniere ne Radhime

42 000 EUR

Numri i dhomave: 1
16 Qer 06:05 Apartamente , Vlorë

Cozy Apartment in Radhime

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
13 Qer 11:05 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 1+1

90 000 EUR

Numri i dhomave: 1
12 Qer 13:53 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament ne Radhime Vlore

90 000 EUR

Numri i dhomave: 1
10 Qer 15:50 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 TE PORTI I JAHTEVE, RADHIMË.

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
24 Maj 20:29 Apartamente , Vlorë

Toke + ndertese per shitje ne Radhime, Vlore.

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 160
19 Maj 17:44 Apartamente , Vlorë

Shitet Apartament 2+1 Tirana Resort Radhime vlore

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Maj 22:35 Apartamente , Vlorë

Apartment në shitje

Numri i dhomave: 3
10 Pri 11:44 Apartamente , Vlorë

Shtëpi pushimi në Radhimë

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
28 Shk 04:48 Apartamente , Vlorë

Apartament në shitje

Numri i dhomave: 3
25 Shk 13:01 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 1+1 Radhime

105 000 EUR

Numri i dhomave: 1
21 Shk 14:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

Shitet apartament, Radhime

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Shk 15:24 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT NË RADHIMË ME PAMJE NGA DETI, VLORË

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
31 Jan 17:36 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament i ri 1+1

115 000 EUR

Numri i dhomave: 1
15 Jan 21:09 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 1+1 Radhime

105 000 EUR

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj radhime | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione