Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

san pietro - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Durrës , 220
Tiranë , 50
Shkodër , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe san pietro,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj san pietro Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:14 Apartamente , Durrës

Durres shes Apartament 1+1, 83 m2( San Pietro)

149 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:47 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

178 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:47 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

153 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:35 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE KOMPLEKSIN SAN PIETRO!

15 300 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:35 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 VIJE E DYTE NGA VILAT NE GJIRIN E LALE

155 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:35 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE KOMPLEKSIN SAN PIETRO!

153 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Dje 17:34 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME OBORR NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

224 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:34 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

178 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:34 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

170 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 17:34 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

178 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:30 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

136 800 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:30 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ME OBORR NE SAN PIETRO!

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:29 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME OBORR NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:11 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME OBORR NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

224 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:55 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 VIJE E DYTE NGA VILAT NE GJIRIN E LALE

130 860 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:47 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

136 800 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:36 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, San Pietro Residences, Gjiri I Lalzi

175 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

.Shitet 2+1 ne san pietro

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:31 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME OBORR NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:31 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GJIRIN E LALEZIT, NE KOMPLEKSIN SAN

148 860 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:27 Apartamente , Tiranë

/apartament 1+1 ne shitje te gjiri i lalzit

130 860 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 15:41 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

136 800 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 15:35 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, San Pietro, Gjiri I Lalezit

195 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:22 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME OBORR, NE REZIDENCEN "SAN PIETRO"!

167 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 15:19 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GJIRIN E LALEZIT, NE KOMPLEKSIN SAN

148 860 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 15:19 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 VIJE E DYTE NGA VILAT NE GJIRIN E LALE

130 860 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 15:19 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME OBORR NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:15 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 VIJE E DYTE NGA VILAT NE GJIRIN E LALE

155 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 15:12 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE KOMPLEKSIN SAN PIETRO!

153 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 14:57 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, San Pietro Residences, Gjiri I Lalzi

175 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:49 Apartamente , Tiranë

✅Vile 3-kateshe per shitje te gjiri i lalzit

720 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 13:49 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

152 995 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 12:03 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 VIJE E DYTE NGA VILAT NE GJIRIN E LALE

130 860 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 12:03 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ME OBORR NE SAN PIETRO!

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 11:58 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME OBORR, NE REZIDENCEN "SAN PIETRO"!

160 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 10:50 Apartamente , Tiranë

Shes Aparrtament 1+1 Gjiri i Lalezit,San Pietro

130 860 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 10:45 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, San Pietro, Gjiri I Lalezit

136 800 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 10:36 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ME OBORR NE SAN PIETRO!

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 10:36 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 VIJE E DYTE NGA VILAT NE GJIRIN E LALE

130 860 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 10:16 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME OBORR NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 10:16 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 VIJE E DYTE NGA VILAT NE GJIRIN E LALE

155 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 09:55 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, San-Pietro, Gjiri I Lalezit,

155 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 09:42 Apartamente , Durrës

SHITET SAN PIETRO 1+1 ME OBORR GJIRI I LALEZIT

2 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Dje 09:42 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1 me Oborr ne San Pietro gjiri i Lalezi

2 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 09:39 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 1+1 ME OBOOR GJIRI I LALEZIT SAN PIETRO

2 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Dje 09:38 Apartamente , Durrës

1+1 APARTMENT FOR SALE IN SAN PIETRO COMPLEX!

153 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 09:24 Apartamente , Durrës

SHITET VILE ELITARE, NE KOMPLEKSIN "SAN PIETRO"

1 200 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Online
30 Maj 17:02 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GJIRIN E LALEZIT, NE KOMPLEKSIN SAN

148 860 EUR

Numri i dhomave: 1
30 Maj 16:32 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, San Pietro, Gjiri Lalezit.

130 860 EUR

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj san pietro | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione