Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitje - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 12791
Durrës , 1815
Vlorë , 1485
Shkodër , 612
Sarandë , 253
Kavajë , 178
Elbasan , 162
Korçë , 158
Lezhë , 136
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shitje,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitje Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Maj 23:06
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartament ne shitje

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Maj 12:47
Linku:
Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1 ne shitje ne Vlore!

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online

Sot 10:54 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 te Tulipan

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Online
Sot 10:53 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Liqeni Thate

210 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 05:19
Linku:
Apartamente , Tiranë

1+1 ne shitje te Arlis Ndertim

1 LEK

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 05:19 Apartamente , Tiranë

1+1 ne shitje ne Ali Dem

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 05:19
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

VILE INDIVIDUALE PER SHITJE TEK TEGU !

680 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 03:25 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE GOLEM!

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 02:51 Apartamente , Tiranë

SUPER APARTAMENT 4+1 +2 NE SHITJE TE 21 DHJETORI

130 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
Dje 21:16 Apartamente , Durrës

Apartament ne shitje te tregu fshatar

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Dje 20:32 Apartamente , Sarandë

Shitet->Apartament ne qender te sarandes✔️

Numri i dhomave: 3
Dje 20:31 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Ujesjellesi, Durres

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 20:26 Apartamente , Sarandë

Apartament ne qender te Sarandes��

Numri i dhomave: 2
Dje 20:26 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA E RE E PORTIT!

69 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 20:13 Apartamente , Durrës

Super Duplex Ne Shitje

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 20:09 Apartamente , Durrës

Super Duplex Ne Shitje

Numri i dhomave: 5
Online
Dje 20:06 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re

160 000 EUR

Dje 20:06 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 2+1,Komuna E Parisit

162 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 20:06 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 1+1,Yzberisht

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 20:06 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht

93 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 20:06 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 1+1,Yzberisht

68 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 20:06 Apartamente , Tiranë

Shitet Super Pent House,Unaza E Re

240 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 20:06 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame

77 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 20:06 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 2+1,21Dhjetori

165 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 20:06 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Dje 20:06 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Ndre Mjeda

195 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 20:05 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 1+1,Unaza E Re

62 000 EUR

Dje 20:05 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re

93 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 20:05 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re

206 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 20:05 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 1+1,Myslym Shyri

104 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 20:05 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 3+1,Unaza E Re

129 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 20:05 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 20:05 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 1+1,Yzberisht

78 600 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 20:05 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Dalip Topi

106 400 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 20:05 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 2+1,Misto Mame

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 20:05 Apartamente , Tiranë

Shitet ,Apartament 1+1,Kamez

48 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 19:33 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

Apartament 2+1 per shitje ne Parruce Shkoder

107 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:19 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Apartament 1+1,85 m² (Porta e Re ,Sauk)

97 800 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 19:19 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Hyrje 2+1,Sip 125 m²(Fusha e Aviacionit)

Numri i dhomave: 2
Dje 19:14 Apartamente , Vlorë

Vlore, shes Hyrje 1+1&garazhd,96 m² (MARINA BAY)

200 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 19:14 Apartamente , Vlorë

Orikum,shitet Apartament mobiluar 1+1, 55 m² (Vlore)

67 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 18:04 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!!

49 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 18:04 Apartamente , Kavajë

SHITET APARTAMENT 1+1 NE KAVAJE !!!!

25 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 18:04 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+DY BALLKONE PRANE DREJTORISE SE POLICI

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 18:04 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TE PISHAT E BUTA GOLEM !

46 280 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 18:04 Apartamente , Durrës

SHITET GARZONJERE TEK SHKEMBI I KAVAJES !

29 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Dje 18:04 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHKEMBI KAVAJES !

32 300 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shitje | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione