Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lungomare - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Vlorë , 1251
Tiranë , 33
Fier , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lungomare,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Lungomare Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Maj 12:46
Linku:
Apartamente , Vlorë

Garsoniere ne Shitje, Lungomare!

57 000 EUR

Numri i dhomave: 1

Sot 00:19 Apartamente , Vlorë

Apartamente Lungomare Vlore

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sot 00:19 Apartamente , Vlorë

Apartament lungomare vlore

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Dje 23:28 Apartamente , Vlorë

Shitet Garsionere ne Lungomare

57 850 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 20:09 Apartamente , Vlorë

JEPET GARZIONERE ME QERA DITORE LUNGOMARE

25 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 18:40 Apartamente , Vlorë

Shitet Garsoniera Lungomare Vlore

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 17:48 Apartamente , Vlorë

LUNGOMARE For Rent- Studio

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Dje 16:36 Apartamente , Vlorë

Apartament 1+1 ne shitje ne Lungomare

88 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:38 Apartamente , Vlorë

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE LUNGOMARE,VLORË.

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 14:31 Apartamente , Vlorë

2+1lungomare

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 14:17 Apartamente , Vlorë

SHITET PENTHOUSE PRANË KINEMASË VERORE (Lungomare).

343 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Online
Dje 14:17 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LUNGOMARE ,VLORË.

106 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 14:17 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT (1+1), ME PAMJE NGA DETI NE LUNGOMARE VL

1 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 14:02 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LUNGOMARE, VLORE

144 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 13:59 Apartamente , Vlorë

APARTAMENT LUKSOZ 3+1+2 NE SHITJE NE LUNGOMARE.

220 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Online
Dje 13:53 Apartamente , Vlorë

APARTAMENT 2+1+2 NË SHITJE LUNGOMARE, VLORË.

143 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online
Dje 13:35 Apartamente , Vlorë

❗️2+1 Apartmant for rent+ depo❗️

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 13:25 Apartamente , Vlorë

1+1 for sale,new building with elevator ,8 floor

127 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 13:24 Apartamente , Vlorë

1+1 Apartment for sale in Lungomare, first line, 77.7 m²

101 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 13:24 Apartamente , Vlorë

1+1 Apartment for sale

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 13:24 Apartamente , Vlorë

Jepet apartament 2+1+2 me qira ne Lungomare!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 13:18 Apartamente , Vlorë

Shitet Apartament 2+1 110 m2 , kati 2 me certifikate

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 13:14 Apartamente , Vlorë

SHITET PENTHOUSE 2+1 NË LUNGOMARE

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 12:03 Apartamente , Tiranë

OKAZION!!! 1+1 BULEVARDI I RI-1250 euro/m2

1 250 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Dje 12:02 Apartamente , Tiranë

OKAZION- 2+1-MARGA 2-Bulevardi i Ri-I PERFUNDUAR

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Dje 11:54 Apartamente , Vlorë

Apartment ne lungomare me qera

Numri i dhomave: 1,5
Dje 11:35 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 2+1+2 ne Lungomare

Numri i dhomave: 3
Dje 11:35 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament në Lungomare.

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 11:35 Apartamente , Vlorë

Shitet super apartament 2+1,Lungomare

Numri i dhomave: 3
Dje 11:30 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 1+1,Lungomare

Numri i dhomave: 2
Dje 11:30 Apartamente , Vlorë

Penthouse dhe ndertese ne shitje me pamje nga deti

Numri i dhomave: 2,5
Dje 11:30 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 2+1 ,Lungomare

Numri i dhomave: 2,5
Dje 11:27 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 2+1 ,Lungomare

Numri i dhomave: 2
Dje 10:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

Shitet Apartament 2+1 Ne Lungomare (ID BVL11) Vlore

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online
Dje 10:11 Apartamente , Vlorë

Lungomare Apartament1+1 me qera

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Dje 09:46 Apartamente , Vlorë

Garsonjere

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Online
Dje 09:45 Apartamente , Vlorë

Apartament per shitje me pamje nga deti -Lungomare,Vlore

1 400 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
30 Maj 19:01 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 2+1+2 me vend parkimi ne Lungomare, Vlore

290 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Maj 18:52 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 1+1 prane Colosseo Bar

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
30 Maj 18:05 Apartamente , Vlorë

Apartment 3+1+2 for rent in Vlora

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Online
30 Maj 15:02 Apartamente , Vlorë

Apartament ne shitje

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
30 Maj 14:32 Apartamente , Vlorë

Apartament per shitje me pamje nga deti - Lungomare, Vlore

1 400 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
30 Maj 12:50 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera me pamje nga deti - Lungomare , Vlore

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
30 Maj 12:49 Apartamente , Vlorë

Apartment me qera ditore ne lungomare,

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 80
30 Maj 12:49 Apartamente , Vlorë

Garzoniere me qera ditore ne lungomare

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
30 Maj 12:49 Apartamente , Vlorë

Garzionere ne lungomare 50m ne Vlore

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
30 Maj 12:09 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera - Lungomare, Vlore

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
30 Maj 11:42 Apartamente , Vlorë

Per Shitje, Apartament 2+1 ne Lungomare !

133 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lungomare | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione