Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Garsoniere me qera - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Garsoniere me qera,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Garsoniere me qera Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:21 Apartamente , Durrës

JEPET GARSONIERE ME QERA NE PLAZH!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Dje 19:58 Apartamente , Tiranë

Apartament (Garsoniere) me qera ditore

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
Dje 15:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet Me Qera Garsionere Tek Fresku (ID BG28), Tirane

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 15:29 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet Me Qera Garsoniere Tek Fresku (ID BG25) Tirane

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Dje 15:26 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Garsoniere Me Qera Tek Hoxha Tahsim (ID BG47) Tirane

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Dje 15:16 Apartamente , Tiranë

Shiten Apartament 1+1 dhe Garsoniere

185 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:46 Apartamente , Lezhë

SHTEPIA ME QERA NE SHENGJIN

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 11:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera garsionere tek Barrikada

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 10:31 Apartamente , Durrës

JEPET GARSONIERE ME QERA NE PLAZH!

300 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
26 Maj 16:02 Apartamente , Durrës

Jepet me qera garsoniere prane Kazazit

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
26 Maj 09:18 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.Shitet Garsoniere kati 5

30 000 000 LEK

Numri i dhomave: 1
26 Maj 09:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.Shitet garsoniere ne qender te qytetit

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
25 Maj 12:03 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 2+1 dhe garsoniere per vajza te Klani

7 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
24 Maj 21:07 Apartamente , Tiranë

Shitet Garsoniere

53 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Maj 21:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera garsionere tek 21 Dhjetori 350 euro

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
24 Maj 20:40 Apartamente , Vlorë

Jepet me qera Super studio(afatgjate) ❌❌ Studio For Rent❌❌

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
24 Maj 18:27 Apartamente , Vlorë

Jepet me qera Afatgjate Studio❌❌ Super Studio for Rent❌❌

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
23 Maj 21:02 Apartamente , Tiranë

Shitet Garsoniere tek Kompleksi Fratari

58 800 EUR

Numri i dhomave: 1
23 Maj 14:47 Apartamente , Vlorë

Garzoniere ne shitje

86 000 EUR

Numri i dhomave: 1
22 Maj 20:35 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera ditore ne Lungomare 25 €/nata

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
22 Maj 18:09 Apartamente , Tiranë

Jap me qera garsoniere Myslym Shyr (jo agjenci jo komisione)

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
22 Maj 18:08 Apartamente , Tiranë

Garsoniere me qera ne Myslym Shyr (JO AGJENCI JO KOMISIONE)

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
20 Maj 09:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepen me qera garsoniere ne Astir prane Viles L se re!

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
19 Maj 03:42 Apartamente , Shkodër

Jepet me qera garsoniere ne qender

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
18 Maj 12:07 Apartamente , Tiranë

jepet me qera garsoniere tek rruga e kosovareve

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
17 Maj 11:27 Apartamente , Tiranë

Garsoniere me qera tek Kristal Center

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Maj 15:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera garsoniere tek 21 dhjetori 20,000 Leke

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
15 Maj 14:38 Apartamente , Durrës

JEPET GARSONIERE ME QERA NE PLEPA!

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
15 Maj 11:30 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

Garsoniere per qera ne Lungomare!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
14 Maj 11:18 Apartamente , Tiranë

Garsionere me Qera mbi Q.Sudenti

13 Maj 15:56 Apartamente , Durrës

JEPEN 6 GARSONIERE ME NENQERA, NE PLAZH HEKURUDHA!

23 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
13 Maj 07:34 Apartamente , Tiranë

Garsoniere me Qera, mbi Kompleksin GRAND, Tirane

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
11 Maj 10:39 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shiten 2 apartamente 1+1 prane Ures se Tabakeve, ID 4119268

116 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
11 Maj 00:35 Apartamente , Tiranë

Garsoniere me qera, st dinamo

Numri i dhomave: 2
10 Maj 17:23 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qera Garsoniere

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
08 Maj 09:47 Apartamente , Tiranë

Shiten Apartament 1+1 dhe Garsoniere

185 000 EUR

Numri i dhomave: 1
06 Maj 16:45 Apartamente , Kavajë

Apartament + Garsoniere per plazh!

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
03 Maj 13:11 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera garsoniere e kompletuar ne Qytet Studenti.

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
03 Maj 12:25 Apartamente , Durrës

Jepet me qira garsoniere+dyqan ne plazh-Durres

292 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
29 Pri 10:42 Apartamente , Vlorë

Garsoniere me qera ne Lungomare!

Numri i dhomave: 1
28 Pri 23:01 Apartamente , Vlorë

Jepet me qera afatgjate ❌❌ Studio For Rent ❌❌

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
27 Pri 11:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne shitje ne Bllok, (ID 4121948)

190 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Pri 12:31 Apartamente , Tiranë

Garsoniere ne shitje-21 Dhjetori

61 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
26 Pri 12:24 Apartamente , Tiranë

Garsoniere ne shitje-21 Dhjetori

62 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
26 Pri 12:24 Apartamente , Tiranë

Garsoniere ne shitje

63 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
24 Pri 13:02 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Garsoniere + Post Parkimi me Qera ne Rrugen e Dibres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Garsoniere me qera | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione