Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej Apartamente me Qera në Tiranë dhe Zonat e tjera

Tiranë , 33017
Durrës , 5612
Vlorë , 2687
Shkodër , 1236
Sarandë , 419
Elbasan , 342
Fier , 256
Korçë , 230
Lezhë , 197
Shfaqni të gjitha

Kërko dhe gjej apartamente me qera në Tiranë, Astir, Don Bosko, dhe zona të tjera të preferuara në qytet. Për më shumë se një dekadë, ne kemi lidhur qiradhënësit dhe qiratë e pasurive, merrjep apartamente me qera ditore, okazion apartament 1+1 tirane dhe dhoma me qera ditore tirana në zemër të kryeqytetit dhe më gjerë.

Dje 09:23
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartament me Qira

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 150
02 Tet 19:26
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet shpi me Qera!

410 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
01 Tet 15:24
Linku:
Apartamente , Tiranë

APARTAMENT ME QERA DITORE (PRANE QENDRES)

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
23 Sht 13:47
Linku:
Apartamente , Sarandë

APARTAMENT ME QERA DITORE NE QENDER TE SARANDES

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1

Sot 04:25 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA STUDIO NE DURRES!

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 04:02 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

950 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 04:01 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1 (+3 BALLKONE +1 GARAZH) !

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 03:31 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 03:28 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 per qira tek Kopshti Botanik!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 03:24 Apartamente , Tiranë

Garsoniere me qera tek Tregu Elektrik

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 02:56 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 3+1 TEK PALLATI SPORTIT

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 02:47 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 02:28 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Pamje Deti, Vollga, Durrës

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Sot 02:20 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 02:19 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

3+1+Kzh Me Vete+2wc**Vend Parkimi (Rr. Fortuzi )

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 02:10 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TE PORTI, DURRES

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 02:04 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

1+1+Ballkon (70 M2) Myslym Shyr, Mulliri - Pallat I Ri

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 01:15 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK UKD!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 00:49 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE TREGUT TE FRUTA PERIMEV

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 00:39 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Tirane,Apart. 3+1 me qera ,130 m²(LIQENI I THATE)

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
Sot 00:33 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE ILIRIA!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Dje 23:51 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ME POST PARKIMI NE VOLLGA

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 23:51 Apartamente , Tiranë

Vile nje kateshe per qera ne Shkoze.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:47 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera (Muhamet Gjollesha,Doro hotel,Ring center)

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 23:46 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+1+ballkon(rr.Muhamet gjollesha.Ring,Dorohotel

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 23:31 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 2+1 ne rruge kryesore kati 2.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Dje 23:05 Apartamente , Tiranë

Apartament me Qera 3+1+2 Frosina Plaku, Tirane

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 23:03 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Vollga, Durres

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 22:55 Apartamente , Tiranë

Apartament me Qera 2+1+2 Bulevardi I Ri, Tirane

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 22:54 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK RROTA KUQEI !

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 22:46 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK UKD!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 22:43 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE POLIKLINIKES!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:33 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Markata, Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:33 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE PLEPA! (Te Perfshira Uji,Dri

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 22:32 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Kazazi, Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 22:32 Apartamente , Durrës

Jepet me qera ,super apartament, 3+1+2 , Bllok

Numri i dhomave: 3
Dje 22:31 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 3+1+3, Pamje Deti, Vila E Zogut, Durres

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 22:30 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Vollga, Durres

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 22:28 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 3+1+3, Pamje Deti, Vila E Zogut, Durres

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 22:27 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Vollga, Pamje Deti ,Durrës

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 22:27 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Shkolla"Eftali Koci", Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 22:27 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Vollga, Currila

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:17 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ISH PARKU

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 22:11 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 BLLOK

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 22:08 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Vila E Zogut, Durres

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 21:47 Apartamente , Vlorë

Jepet me qera Super studio(afatgjate) Free after September

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 21:44 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE ILIRIA!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Dje 21:39 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE QENDER

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
Dje 21:29 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 21:25 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 3+1+2T+2 BALLKONE ME QIRA NE QENDER TE DURRESIT,

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Dje 21:24 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri, Tiranë.

630 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 21:23 Apartamente , Tiranë

Qira, Ambient per Zyra, Qatar Center, Zogu i ZI

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

Apartamente me qera Tirane


A je në kërkim të apartamente me qera në Tiranë? Ne kemi zgjidhjen për ju! Me një gamë të gjerë të apartamenteve për qera në Tiranë dhe qytetet e tjera të Shqipërisë, jemi vendi i duhur për të gjetur strehimin e ëndrrave tuaja. Fokusohemi në ofrimit të njoftimeve të verifikuara dhe cilësore për apartamente me qera, duke siguruar që të gjitha nevojat dhe preferencat tuaja të përmbushen.


Për ata që preferojnë të jetojnë në qendër të qytetit, ofrojmë apartament me qera në astir, apartament me qera don bosko dhe zonat tjera të dëshirueshme. Nëse kërkoni okazion apartament 1+1 tirane ose dhoma ditore me qera tirane, ju jemi në ndihmë për të gjetur zgjidhjen e duhur. Përveç kësaj, ne ofrojmë informacion të detajuar për çdo pronë, përfshirë fotografitë dhe karakteristikat kryesore, duke ju ndihmuar të bëni një zgjedhje të informuar.


Gjeni apartamente me qera ne zona te ndryshme


Ju kërkoheni apartamentin tuaj të ardhshëm me qera në tre qytete të mahnitshme të Shqipërisë: Pogradec, Shkodër dhe Elbasan. MerrJep.al është burimi juaj i besueshëm për të gjetur apartamentin që ju përshtatet.


Pogradeci, ofron një mjedis të qetë dhe natyror për të jetuar. Kërkoni apartamente me qera në pogradec dhe eksploroni bukuritë e natyrës së zonës.


Shkodra, me trashëgimi kulturore të pasur dhe natyrë të mrekullueshme, është një destinacion i shkëlqyeshëm për të gjetur një apartament me qera. Kërko apartamente me qera ne shkodër dhe bëhu pjesë e këtij qyteti të sharmantë.Në Elbasan, mund të gjeni oferta të shumta për apartamente me qera. Përdorni MerrJep.al për të shfletuar apartamentet me qera ne elbasan dhe gjeni vendbanimin e duhur për ju.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione