Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vlore - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vlore,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj vlore Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:37
Linku:
Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1 ne shitje ne Vlore!

98 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
26 Maj 12:46
Linku:
Apartamente , Vlorë

Garsoniere ne Shitje, Lungomare!

57 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
26 Maj 12:47
Linku:
Apartamente , Vlorë

Penthouse ne shitje ne Vlore!

Numri i dhomave: 4
Online
26 Maj 12:47
Linku:
Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1 ne shitje ne Vlore!

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
26 Maj 12:47
Linku:
Apartamente , Vlorë

Garsoniere ne shitje ne Vlore!

77 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online

Sot 00:23 Apartamente , Vlorë

Apartament

40 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 00:19 Apartamente , Vlorë

Apartamente Lungomare Vlore

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sot 00:19 Apartamente , Vlorë

Apartament lungomare vlore

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Dje 19:52 Apartamente , Vlorë

Shitet apartamenti 45 mije € .ne Vlore,56 m2

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:14 Apartamente , Vlorë

Vlore, shes Hyrje 1+1&garazhd,96 m² (MARINA BAY)

200 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 19:14 Apartamente , Vlorë

Orikum,shitet Apartament mobiluar 1+1, 55 m² (Vlore)

67 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 18:40 Apartamente , Vlorë

Shitet Garsoniera Lungomare Vlore

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 15:01 Apartamente , Vlorë

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA TE DIAMOND HILL, VLORË.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 15:00 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENTME 2+1+2 NË TRANSBALLKANIKE, VLORË .

98 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Online
Dje 14:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 në shitje, Vlorë

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 14:38 Apartamente , Vlorë

Super Okazion! Apartament ne shitje - Albano Romina,Vlore

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Dje 14:38 Apartamente , Vlorë

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE LUNGOMARE,VLORË.

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 14:35 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE RRUGA PELIVAN LESKAJ, VLORË.

66 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 14:32 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË SHKOLLËS ALI DEMI,VLORË.

97 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 14:32 Apartamente , Vlorë

�� OKAZION KLERINGU ‼️ APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE RRADHIME

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 14:32 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANË PORTIT, VLORË.

220 800 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Dje 14:32 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT LUKSOZ 2+1 NË BULEVARDIN VLORË-SKELË.

199 500 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Online
Dje 14:28 Apartamente , Vlorë

Shitet Shtepi Private Pranë KShA-së , Vlorë.

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 14:24 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 NË RRUGËN E RE,VLORË

68 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 14:21 Apartamente , Vlorë

Apartament në shitje Lagjia "Albano Romina", Vlorë

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 14:21 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 NË BULEVARDIN KRYESOR,(Skelë)

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online
Dje 14:17 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT1+1 TE MARINA BAY RESORT,VLORË

2 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 14:17 Apartamente , Vlorë

SHITET PENTHOUSE PRANË KINEMASË VERORE (Lungomare).

343 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Online
Dje 14:17 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LUNGOMARE ,VLORË.

106 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 14:17 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT (1+1), ME PAMJE NGA DETI NE LUNGOMARE VL

1 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 14:10 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera - Lagjia "28-Nentori", Vlore

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Dje 14:10 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 3+1+3 TE RRUGA E RE, VLORË .

128 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Dje 14:10 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 PERBALLE UNV ''ISMAIL QEMALI'' VLORE

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 14:07 Apartamente , Vlorë

Rezervo apartamentin tend Orikum,Vlore

850 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 14:06 Apartamente , Vlorë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA NË NË TRANSBALLKANIKE,VLORË

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Dje 14:06 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 TE UJI I FTOHTË, VL

105 000 EUR

Online
Dje 14:03 Apartamente , Vlorë

Apartament per shitje - rruga "Pelivan Leskaj", Vlore

700 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 14:02 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 TE ÇIPAJT,VLORË(Lagjia Pavarësia)

76 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 14:02 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LUNGOMARE, VLORE

144 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 14:01 Apartamente , Vlorë

APARTAMENT1+1 ME QERA TE DIAMOND HILL,VLORË.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 14:01 Apartamente , Vlorë

JEPET APARTAMENT 3+1+2 ME QERA PRANË PORTIT, VLORË.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online
Dje 13:59 Apartamente , Vlorë

APARTAMENT LUKSOZ 3+1+2 NE SHITJE NE LUNGOMARE.

220 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Online
Dje 13:59 Apartamente , Vlorë

SHITET PAPAFINGO 2+1+3 NË BULEVARD, VLORË .

103 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 13:53 Apartamente , Vlorë

APARTAMENT 2+1+2 NË SHITJE LUNGOMARE, VLORË.

143 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online
Dje 13:49 Apartamente , Vlorë

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA PRANË PORTIT VLORË-SKELË .

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 13:45 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE SHTËPIA E OFICERAVE,VLORË

88 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Dje 13:45 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË TRANSBALLKANIKE, VLORË.

82 550 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 13:38
Linku:
Apartamente , Vlorë

APARTMENT 2+1 NË SHITJE & QERA TE GREEN TOWER, VLORË

105 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 13:38 Apartamente , Tiranë

Shes/nderroj apartamente me klering

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 13:29 Apartamente , Vlorë

Apartament per shitje - rruga Transballkanike, Vlore

1 100 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 13:14 Apartamente , Vlorë

SHITET PENTHOUSE 2+1 NË LUNGOMARE

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 12:56 Apartamente , Vlorë

OKAZION! Apartament per shitje - Transballanike, Vlore

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vlore | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • vlore në kategorinë Apartamente
  • Vlore në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • Vlore në kategorinë Apartamente
  • Vlore në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • Vlore në kategorinë Shtëpi
  • vlore në kategorinë Ambiente biznesi
  • Vlore në kategorinë Makina | Suzuki | Grand Vitara
  • Vlore në kategorinë Shtëpi
  • vlore në kategorinë Makina | Audi | A3
  • Vlore në kategorinë Makina | Fiat | Doblo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione