Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

rruga e kavajes - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 1514
Durrës , 28

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe rruga e kavajes,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj rruga e kavajes Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:15
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera, Rruga Kavajes, prane Qendres Globe,

570 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online

Sot 12:11 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2,Rruga E Kavajës, Tiranë!

155 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:30 Apartamente , Tiranë

Shitet Ap 2+1 ne Myslym Shyri

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 11:28 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 te Rr, Kavajes

280 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Dje 17:27 Apartamente , Tiranë

Rruga e Kavajes apartament 1+1 me qira

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 17:22 Apartamente , Tiranë

Rruga e Kavajes apartament 1+1 me qira

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 16:45 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet Super apartament 3+1 ne Kompleksin Square 21

252 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 16:41 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1+2, Rruga e Kavajës AL27304

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 15:45 Apartamente , Tiranë

/✅Jepet apartament 2+1+2 me qera te kompleksi Arlis

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 15:31 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE RRUGA E KAVAJES 264.000 EURO

264 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 15:24 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TE RR. E KAVAJES 550

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Dje 15:15 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me Qera Rruga e Kavajes Tirane

50 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 15:15 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me Qera Rruga e Kavajes

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 15:00 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Rruga e Kavajës, AL29420

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 14:50 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qira Apartament 2+1 i mobiluar te Rruga e Kavajes

580 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 14:06 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Rruga e Kavajes.

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:02 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Rruga e Kavajes,Galeria Roma.

272 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:02 Apartamente , Tiranë

Shitet Super Apartament 2+1 te Kompleksi Arlis.

216 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:01 Apartamente , Tiranë

Shitet Super Apartament 2+1 te Kompleksi Arlis,Square 21

237 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 13:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TE RRUGA E KAVAJES 500 EURO

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 13:32 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA TE RRUGA E KAVAJES 550 EURO

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Dje 12:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA NE QENDER 550 EURO

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Dje 12:30 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 4+1 në shitje, 21 Dhjetori

145 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 12:30 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament Me Qera 2+1 Tek Rruga E Kavajes (ID B221121) Tira

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Dje 12:03 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament Me Qera Tek Kompleksi Square 21 (ID B220400) Tira

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 12:03 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera Apartament 3+1 tek Rruga e Kavajes (ID B2363)

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Online
Dje 12:03 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qira te rruga e Kavajes ne Tirane

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Online
Dje 11:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1+2, Rruga e Kavajës, Tiranë

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 11:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT ME QERA 3+1+BALLKON 1800 EURO

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 11:57 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET ZYRE 130 M2 ME QERA TE KOMPLEKSI SQUARE 21 , RRUGA E K

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Online
Dje 11:57 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 2+1 apartament shtepi rruga kavajes

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 11:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qira Rruga e Kavajes Tirane

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online
Dje 11:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1+2 me qera, Rruga e Kavajës

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 11:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament Me Qera 3+1 Tek Rruga E Kavajes (ID B2365) Tirane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 11:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera, Rruga Kavajes, prane Qendres Globe,

570 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online
Dje 11:08 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Rruga E Kavajës / OPP31962

88 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 11:07 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

TEK RRUGA E KAVAJES, JEPET ME QIRA KAT VILE!

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Dje 11:04 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2,Rruga Kavajes, Tiranë.

259 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 11:00 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Rruga Kavajes, Tiranë.

188 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 10:46 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2 poste parkimi me qera Rruga e Kavajes

570 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 10:46 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qira te rruga e Kavajes

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj rruga e kavajes | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione