Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Smart - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 447
Elbasan , 250
Durrës , 130
Vlorë , 70
Korçë , 5
Sarandë , 5
Kavajë , 2
Pogradec , 2
Lezhë , 1
Shkodër , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Smart,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Smart Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:08
Linku:
Apartamente , Tiranë

APARTAMENT ME QERA DITORE (PRANE QENDRES)

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70

Sot 09:51 Apartamente , Tiranë

OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1,ISH PARKU I AVIACIONIT

140 400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:44 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Tregu Industrial, Durres

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:44 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Ish Urt, Durres

Numri i dhomave: 1
Sot 09:44 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Qerret

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:42 Apartamente , Durrës

Shitet, Tokë, okazion , Autostrada Tirane- Durrës

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:42 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Vollga, Durres

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 09:41 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Kazazi, Durres

Numri i dhomave: 2
Sot 09:15 Apartamente , Durrës

Qera, Apartment i mobiluar 1+1 Plazh

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 08:26 Apartamente , Korçë

Shitet dyqan me çmim okazion ne Korçë !!!!

20 700 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 07:35 Apartamente , Korçë

Korce Apart - Hotel

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 07:35 Apartamente , Korçë

Edea's Apartament Korce

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 07:35 Apartamente , Korçë

Korce Apart - Hotel

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 00:07 Apartamente , Tiranë

Apartament 107m2 kati 2 + post parkimi 20.000€

192 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 00:07 Apartamente , Tiranë

Apartament kati0 107m2 + 76metra verande

235 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 00:06 Apartamente , Elbasan

288.000€ Lokal 240.5 m² me Tapi M.Ndrimi

288 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 00:05 Apartamente , Elbasan

Lokal 119.5 m² Nderrohet Apartament TR Bregdet + - difere

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 00:04 Apartamente , Tiranë

Nderrohet me Makina Apartament TR + - diferencen

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 00:03 Apartamente , Tiranë

Elbasan Lokal 121.5 m² 1200€ m² ME TAPI Nderrohet

145 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 23:34 Apartamente , Tiranë

Apartament (Garsoniere) me qera ditore

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
Dje 22:30 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament luksoz 3+1+2+2 në lagjen Komuna e Parisit.

Numri i dhomave: 4
Dje 19:00 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1+2, TEG, Tiranë.

289 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 18:42 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1, Rezidenca "Riverside", Fusha e Aviacionit

101 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:12 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament1+1, Fusha e Aviacionit

93 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:12 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Fusha e Aviacionit

128 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:46 Apartamente , Tiranë

Chic Apt: 2+1+ Post PARKIMI **Joy Residences (TEG)

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 15:46 Apartamente , Tiranë

1+1+ Post PARKIMI **Joy Residences (TEG) Pllt. V 20

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 15:44 Apartamente , Tiranë

Penthouse : 4+1+2wc +4 GARAZHE +85k€ Investim (Astir)

245 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 15:43 Apartamente , Tiranë

Premium: 2+1 *Fiks te Raiffeiseni (Rr. e Kavajes - Qender)

1 600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Dje 15:27 Apartamente , Tiranë

2+1+2wc & Post Parkimi ( BLLOK - Alpet ) *k5, Ashens

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 14:28 Apartamente , Tiranë

KOMUNA E PARISIT, SUPER APARTAMENT PER QERA Neom79979

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 12:42 Apartamente , Tiranë

SHESIM, APARTAMENT MODERN 2+1+2 ‼️

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 12:07 Apartamente , Tiranë

Apartament 4+1+3 Modern për shitje në Komunën e Parisit

625 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 11:07 Apartamente , Tiranë

Super apartament me qera 2+1+2!

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 09:08
Linku:
Apartamente , Tiranë

APARTAMENT ME QERA DITORE (PRANE QENDRES)

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Dje 00:13 Apartamente , Vlorë

Apartament lungomare vlore

290 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
26 Sht 23:10 Apartamente , Vlorë

Apartamente ne Shitje ne lungomare Vlore

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
26 Sht 23:10 Apartamente , Vlorë

Filluan Shitjet “Emera Premium Residence”

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
26 Sht 19:34 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Plazh Iliria, Durres

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
26 Sht 19:34 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Plazh Florida, Durres

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
26 Sht 19:27 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Stadiumi, Durres

79 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Sht 19:25 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera Apartament 2+1, Stadiumi, Durres

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Smart | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione