Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shtepi me qera ne vore - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 971
Shkodër , 257
Durrës , 254
Vlorë , 169
Fier , 33
Lezhë , 31
Elbasan , 27
Korçë , 22
Sarandë , 18
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi me qera ne vore,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj shtepi me qera ne vore Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:19 Apartamente , Vlorë

Apartament

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Dje 19:33 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

Apartament 2+1 per shitje ne Parruce Shkoder

107 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:35 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 VIJE E DYTE NGA VILAT NE GJIRIN E LALE

155 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:29 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK GJIRI I LALEZIT NE KOMPLEKSI

147 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:55 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 VIJE E DYTE NGA VILAT NE GJIRIN E LALE

130 860 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.Shitet 2+1 ne zdrale

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 16:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.jepet me qera 2+1 pran Isa Boletinit

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 16:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.Shitet 1+1 kati 3 Ura Dervishbeg

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.Shitet Garsoniere kati 5

30 000 000 LEK

Numri i dhomave: 1
Dje 16:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.Jepet me qera 1+1 Rus

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.Jepet me qera 1+1 kati 6 Rus

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.Jepet me qera 2+1 kati 5 parruc

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 16:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.Shitet 2+1 pran Katedrales kati 5

86 400 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 16:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.shitet super duplex ne shkoder

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 16:41 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

. Jepet me qera 2+1 kati 4 pran kolpingut

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 16:40 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.Shitet super apartament 4+1 kati 5 Qender

280 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 16:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Lezhë

.Shitet 1+1 kati 5 kune

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.Jepet me qera 1+1 Zdrale

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.Jepet me qera 1+1 kati 5 Ndre Mjeda

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.Jepet me qera 2+1 pran Katedrales

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 16:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.Jepet me qera 1+1 pran pedonales

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.Jepet me qira apartament 1+1 Zdrale

23 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.Jepet me qera 2+1 Dergut

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 16:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.shitet 1+1 kati 5 te ura dervishbeg

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Lezhë

. Jepet me qera apartament 1+1 kati 3 Shengjin

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.Jepet me qera 1+1 Rus

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

. �� Jepet me qira apartament 1+1 Rus

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:31 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GJIRIN E LALEZIT, NE KOMPLEKSIN SAN

148 860 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:31 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.Shitet 1+1 kati 6 me ashencor Rus

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.Jepet me qera kati 1 Shpis Private

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 16:17 Apartamente , Sarandë

Shtëpi me qera për pushime (3+1+1+2b+2b)

85 EUR / ditë

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
Dje 16:06 Apartamente , Tiranë

Apartament me qira ditore Tirane , Quartum Residence

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
Dje 15:24 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET SHTEPI PRIVATE ME QERA TEK RRUGA 5 MAJI 1 KATESHE

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Dje 15:22 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK GJIRI I LALEZIT NE KOMPLEKSIN "L

240 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:19 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GJIRIN E LALEZIT, NE KOMPLEKSIN SAN

148 860 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 15:19 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 VIJE E DYTE NGA VILAT NE GJIRIN E LALE

130 860 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 15:15 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 VIJE E DYTE NGA VILAT NE GJIRIN E LALE

155 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 14:21 Apartamente , Tiranë

2+1 me qera Astir prane Oslos

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 12:04 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera cmimi 20000 leke kamez

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 12:03 Apartamente , Tiranë

OKAZION!!! 1+1 BULEVARDI I RI-1250 euro/m2

1 250 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shtepi me qera ne vore | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione