Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

okazion - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 3883
Durrës , 1392
Vlorë , 490
Elbasan , 223
Shkodër , 151
Fier , 150
Lezhë , 127
Sarandë , 94
Korçë , 70
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe okazion,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj okazion Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:08 Apartamente , Tiranë

OKAZION!! Shitet apartament 1+1 tek Komuna e Parisit!!

136 320 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:08 Apartamente , Tiranë

Okazion!! Shitet apartament 3+1+2 tek Blloku Rezidencial Kod

170 672 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:08 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, 1050 EURO/M2 NE PORCELAN!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:08 Apartamente , Tiranë

OKAZION, SHITET APARTAMENT 2+1, REZIDENCA PORCELANI, TIRANE

108 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:07 Apartamente , Durrës

OKAZION! SHITET PAPAFINGO 5+2+2 NE PLAZH!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 12:07 Apartamente , Tiranë

Okazion!! Shitet apartament 1+1 tek TV Klan!

85 540 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:54 Apartamente , Tiranë

Shes apartament 2+1 tek Shkolla Osman Myderizi.

96 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:54 Apartamente , Durrës

OKAZION APARTAMENT 2+1+2 850 €/M2 NE GOLEM PRANE HOTEL PREMI

95 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:54 Apartamente , Tiranë

Shes apartament 2+1 prane Ambasades Amerikane

10 800 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sot 11:54 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2 111m² pallat i ri ne ndertim B. Ri

Numri i dhomave: 2
Sot 11:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

TEK RIZA CEROVA, VILE NE SHITJE

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 11:28 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Hyrje duplex 2+1, 123 m²(ISH PROFARMA)

147 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:55 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Jordan Misja

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 10:53 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 afe rr, Bardhyl

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 07:11 Apartamente , Tiranë

OKAZION 3 APARTAMENTE NE GROPE PRANE AMBASADES AMERIKANE

1 550 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Sot 00:47 Apartamente , Tiranë

Okazion!shitet apartament 2+1+2 tek fusha aviacionit

101 950 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 00:47 Apartamente , Tiranë

Okazion!shitet apartament 2+1+2 tek univers city

69 472 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 00:47 Apartamente , Tiranë

Okazion!shitet apartament 1+1 tek tegu

111 780 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 00:47 Apartamente , Tiranë

Okazion!shitet apartament 3+1+2 tek sheshi shqiponja

113 680 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 00:47 Apartamente , Tiranë

Okazion!shitet apartament 2+1+2 tek sheshi shqiponja

83 496 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 00:47 Apartamente , Tiranë

Ekskluzive!okazion!shitet apartament 1+1 tek rruga besa

79 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 00:47 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK UNIVERS CITY

81 120 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 00:35 Apartamente , Vlorë

Okazion

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Dje 22:59 Apartamente , Tiranë

Okazion!!!Shitet apartament 1+1 tek Univers City!

46 000 EUR

Dje 22:46 Apartamente , Vlorë

okazion shitet

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:46 Apartamente , Tiranë

Dogana Shitet Apartament 1+1 okazion

55 800 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Dje 20:57 Apartamente , Elbasan

SHITET ��

Numri i dhomave: 5
Dje 20:20 Apartamente , Tiranë

Ekskluzive!okazion!shitet apartament 1+1 tek sheshi shqiponj

58 898 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 19:23 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 2+1 shkembi kavajes pamje nga deti

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 18:41 Apartamente , Tiranë

OKAZION!! SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MIRABELLA RESIDENCE!!

118 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:23 Apartamente , Tiranë

Okazion Pazari Ri, mundesi biznesi !

337 500 EUR

Numri i dhomave: 9
Dje 18:23 Apartamente , Tiranë

Okazion ne zonen me te kerkuar te Tiranes !

337 500 EUR

Numri i dhomave: 9
Dje 18:16 Apartamente , Shkodër

SHITET 2+1+2 NE RUS,SHKODER

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:04 Apartamente , Durrës

OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES!

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:47 Apartamente , Durrës

OKAZION SHITET APARTAMENT 3+1+2 , TEK LAGJA 7! 600 Euro \ m2

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:35 Apartamente , Durrës

OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZHIN E DURRESIT, ZONA H

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:34 Apartamente , Durrës

OKAZION! SHITET PAPAFINGO 5+2+2 NE PLAZH!

125 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 16:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.Okazion Shitet 1+1 Klubi gjuetarit

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 16:36 Apartamente , Tiranë

Okazion!shitet apartament 1+1 tek pazari i ri

105 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Lezhë

.Okazion Shitet 2+1 kune Shengjin

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 16:31 Apartamente , Tiranë

/✅OKAZIONApartament 1+1 ne shitje te univers city ,qtu

51 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj okazion | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • OKAZION në kategorinë Automjete
  • okazion në kategorinë Makina
  • Okazion në kategorinë All Category
  • okazion në kategorinë Makina | Renault | Twingo
  • okazion në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | A-Class
  • OKAZION në kategorinë Makina | Peugeot | 306
  • Okazion në kategorinë Makina | Nissan | Murano
  • okazion në kategorinë Makina | Toyota | Hilux
  • okazion në kategorinë Makina | Honda | Prelude
  • Okazion në kategorinë Makina | Citroën

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione