Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

5 maji - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 737
Vlorë , 12
Elbasan , 11
Durrës , 2
Kucovë , 1
Lushnjë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 5 maji,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 5 maji Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:15 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Rr, 5 Maji

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Dje 17:10 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Apartament 2+1,110 m² (Rr 5 Maji)

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 15:24 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET SHTEPI PRIVATE ME QERA TEK RRUGA 5 MAJI 1 KATESHE

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Dje 13:29 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK 5-MAJI!

131 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1+2 ME QERA TE RRUGA 5 MAJI 450 EURO

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Online
Dje 11:35 Apartamente , Tiranë

~��APARTAMENT 2+1 ME QERA DITORE TE 5 MAJI

40 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 11:03 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne 5 Maj

117 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 10:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek 5 Maji (ID B210280) Tirane

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online
Dje 10:57 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1+2 Rruga 5 maji

133 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 10:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+ garazh me qera tek 5 Maji ID 42214454

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Online
Dje 10:45 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne shitje 5 Maj pran Emerald Center

131 600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Dje 10:31 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen 5 Maji

230 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
30 Maj 17:45 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me Qera Rruga 5 Maji Tirane

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online
30 Maj 17:34 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne shitje Prane Emerald Center ne Tirane

131 600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
30 Maj 17:24 Apartamente , Tiranë

Shiten, 3 Apartament Studio, Rruga 5 Maji

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
30 Maj 17:21 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me Qira Rruga 5 Maji Tirane

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
30 Maj 15:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, 5 Maji , Tiranë

82 500 EUR

Numri i dhomave: 1
30 Maj 14:17 Apartamente , Tiranë

Apartament ne shitje te 5 Maji Tirane

129 850 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Maj 09:01 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera

Online
29 Maj 19:05 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera, 5 Maji 35.000 lek

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
29 Maj 16:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Disponojmë apartament 1+1 për shitje, Rruga 5 Maji

120 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Online
29 Maj 14:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Apratament 2+1+2, rruga 5 maji, Tirane

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
29 Maj 14:28 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1 Rruga 5 Maji, pranë Concordit.

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
29 Maj 12:16 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1, Rruga 5 Maji, 400 euro

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
29 Maj 10:44 Apartamente , Tiranë

��JEPET ME QIRA DUPLEX PRANË 5 MAJIT, TIRANË.

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online
29 Maj 04:56 Apartamente , Tiranë

SHITEN 3 GARSONIERE TEK RRUGA 5 MAJI!!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
28 Maj 20:47 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen 5 maji

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
27 Maj 22:18 Apartamente , Tiranë

Tirane,Shitet Apartament cilesor 2+1(5 Maji)

Numri i dhomave: 2
27 Maj 22:15 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Apartament cilesor 2+1, 108 m²(5 MAJI)

118 800 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Maj 22:14 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Apartament modern 2+1,99 m² (5 maji)

109 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Maj 22:13 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Apartament 1+1, 63 m²(5 MAJI)

69 300 EUR

Numri i dhomave: 1
27 Maj 22:11 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Hyrje cilesore 2+1,Sip 111 m²(5 Maji)

133 500 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Maj 22:08 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Apart.1+1+A+BLK, Sip 74 m²(5 Maji)

89 000 EUR

Numri i dhomave: 1
27 Maj 21:45 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 3+1+2BANJO 2 BALLKONE RRUGA 5 MAJI 133 METER ²

148 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
27 Maj 14:06 Apartamente , Tiranë

Disponojmë Apartament 1+1, ne Rrugen 5 Maji.

79 200 EUR

Numri i dhomave: 1
27 Maj 09:46 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, 5 Maji, Tiranë

82 500 EUR

Numri i dhomave: 1
27 Maj 09:41 Apartamente , Tiranë

Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 100 m² 350

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
26 Maj 20:50 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne shitje pran Emerald Center ne Tirane

131 600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
26 Maj 14:22 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament tek Rruga "5 Maji", mbrapa Emerald

129 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
26 Maj 13:31 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 1+1 TEK 5-MAJI!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
26 Maj 11:51 Apartamente , Tiranë

Shitet Apratament 2+1+2, rruga 5 maji, Tirane

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Maj 11:50 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji, Tiranë.

117 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Maj 11:23 Apartamente , Tiranë

2+1+2 per qira te rruga 5 Maji

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
26 Maj 11:23 Apartamente , Tiranë

2+1 per qira ne rrugen 5 Maji, bosh

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 5 maji | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 5 maji në kategorinë Apartamente
  • 5 maji në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • 5 maji në kategorinë Objekte të huaja
  • 5 maji në kategorinë Apartamente
  • 5 maji në kategorinë Apartamente
  • 5 maji në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • 5 maji në kategorinë Ambiente biznesi
  • 5 maji në kategorinë Ambiente biznesi
  • 5 maji në kategorinë Vila
  • 5 maji në kategorinë Shtëpi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione