Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

C - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj C Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:57 Apartamente , Elbasan

Apartament

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 16:23 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2, KATI 6, 102 m² (BULEVARDI BAJRAM C

131 924 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 13:38 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament Kompleksi Xibrak ne Rr. Elbasanit

195 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Dje 13:38 Apartamente , Tiranë

Shitet / nderrohet Apartament 2+1 ne Kompleksin Xibrak

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 13:38 Apartamente , Tiranë

Shitet / nderrohet Apartament 2+1ne rr. Elbasanit

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Dje 13:38 Apartamente , Tiranë

Shes/nderroj apartamente me klering

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 13:38 Apartamente , Tiranë

Shitet/nderrohet Apartament ne Linze prane NewYork

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2,5
Dje 12:03 Apartamente , Tiranë

OKAZION!!! 1+1 BULEVARDI I RI-1250 euro/m2

1 250 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Dje 12:02 Apartamente , Tiranë

OKAZION- 2+1-MARGA 2-Bulevardi i Ri-I PERFUNDUAR

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Dje 09:23 Apartamente , Tiranë

Komuna e parisit 1400€‎ 162m 3+1+2 apartament

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
30 Maj 14:55 Apartamente , Tiranë

Shitet Aparatament ne shengjine. Ke Plaza

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
29 Maj 04:01 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn Lokal 119.5 m2 ME TAPI M.Ndrimi

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
29 Maj 04:01 Apartamente , Elbasan

288.000€ Lokal 240.5 m2 super Ookazionn ME TAPI M.Ndrimi

288 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
28 Maj 09:08 Apartamente , Lezhë

Shitet ne shengjine apartament 120 m2 + verand me 70 m2

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
27 Maj 11:23 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+ballkon+ambient gatimi menjan

152 000 EUR

23 Maj 19:02 Apartamente , Tiranë

2+1 per Zyre

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
15 Maj 15:10 Apartamente , Tiranë

Me Qera: 2+1+2wc (Liq. i Thate - Rr. Peti) Pllt i Ri

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
11 Maj 04:00 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn 1200€ m2 Lokal 119m2 ME Tapi M.Ndrimi

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
07 Maj 02:51 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn Lokal 119.5 m2 ME TAPI 1200€ m2 M.Ndrimi

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
28 Pri 12:33 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 Tek Rezidenca Orbital!! Mundesi Ideale

97 500 EUR

Numri i dhomave: 1
28 Pri 01:34 Apartamente , Elbasan

288.000€ Lokal 240.5 m2 ME TAPI Ookazionn 1200€ m2 M.Ndrimi

288 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
28 Pri 01:28 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn Lokal 119.5 m2 1200€m2 ME TAPI M.Ndrimi

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
23 Pri 02:06 Apartamente , Elbasan

288.000€ Lokal 240.5 m2 Ookazionn 1200€ m2 ME TAPI M.Ndrimi

288 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
23 Pri 02:03 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn Lokal 119.5 m2 1200€ m2 ME TAPI M.Ndrimi

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
19 Pri 02:44 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn 1200€ m2 Lokal 119.5 m2 ME TAPI M.Ndrimi

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
16 Pri 01:19 Apartamente , Elbasan

288.000€ Lokal 240.5 m2 ME TAPI 1200€ m2 M.Ndrimi

288 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
16 Pri 01:16 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn 1200€ m2 Lokal 119.5 m2 ME TAPI M.Ndrimi

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
13 Pri 01:37 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn Lokal 240.5 m2 1200€m2 ME TAPI M.Ndrimi

288 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
13 Pri 01:34 Apartamente , Elbasan

Okazionn Lokal 119.5 m2 1200€ m2 ME TAPI M.Ndrimi

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
04 Pri 01:30 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn Lokal 119.5 m2 ME TAPI 1200€ m2

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
30 Mar 02:49 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn Lokal 121.5/M2 ME TAPI 1200€/M2 M.Ndrimi

145 000 EUR

Numri i dhomave: 6
30 Mar 02:46 Apartamente , Elbasan

288.000€ Lokal 240.5/M2 ME TAPI 1200€/M2 Ookazionn

288 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
28 Mar 02:25 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn 1200€ m2 Lokal 119.5 m2 ME TAPI M.Ndrimi

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
26 Mar 19:57 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 105.5 M Rruga Jordan Misja

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Mar 00:30 Apartamente , Elbasan

500€ m2 Apartament 180 m2 me tapi M.Ndrimi

90 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 180
24 Mar 00:30 Apartamente , Elbasan

240.000€ Lokal 240.5 m2 ME TAPI M.Ndrimi

240 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
24 Mar 00:30 Apartamente , Elbasan

400metra nga Universiteti A.XHUVANI Lokal 121.5 m2 ME TAPI

121 000 EUR

Numri i dhomave: 6
24 Mar 00:30 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn 1000€ m2 Lokal 119.5 m2 ME TAPI M.Ndrimi

119 000 EUR

Numri i dhomave: 6
22 Mar 01:45 Apartamente , Elbasan

240.000€ Lokal 240.5 m2 ME TAPI M.Ndrimi

240 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
22 Mar 01:42 Apartamente , Elbasan

400metra nga Universiteti A.Xhuvani Lokal 121.5 m2 ME TAPI

121 000 EUR

Numri i dhomave: 6
22 Mar 01:39 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn 1000€ m2 Lokal 119.5 m2 ME TAPI M.Ndrimi

119 000 EUR

Numri i dhomave: 6
15 Mar 02:07 Apartamente , Elbasan

240.000€ Lokal 240.5 m2 ME TAPI 1000€m2 M.Ndrimi

240 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
15 Mar 02:01 Apartamente , Elbasan

400 metra nga Universiteti A.XHUVANI Lokal 121.5 m2 ME TAPI

121 000 EUR

Numri i dhomave: 6
15 Mar 01:58 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn 1000€ m2 Lokal 119.5 m2 ME TAPI M.Ndrimi

119 000 EUR

Numri i dhomave: 6
11 Mar 02:35 Apartamente , Elbasan

Lokal M.Ndrimi me apartament TR Bregdet + - diferen

119 000 EUR

Numri i dhomave: 6
11 Mar 02:32 Apartamente , Elbasan

Lokal 240.5 m2 ME TAPI 1000€ m2 SUPER Ookazionn

240 000 EUR

Numri i dhomave: 6
11 Mar 02:25 Apartamente , Elbasan

400metra nga Universiteti A.XHUVANI Lokal 121.5 m2 ME TAPI

121 000 EUR

Numri i dhomave: 6
11 Mar 02:25 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn 1000€ m2 Lokal 119.5 m2 ME TAPI M.Ndrimi

119 000 EUR

Numri i dhomave: 6
07 Mar 13:41 Apartamente , Tiranë

SHES 100m2 DYQAN FOND FINANCIAR ME QERA TE LARTE

Numri i dhomave: > 10

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • C class në kategorinë Makina
  • cls në kategorinë Makina
  • Cls në kategorinë All Category
  • Cat në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • caddy në kategorinë All Category
  • Caddy në kategorinë Makina | Jeep
  • C class në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C-Class
  • Caddy në kategorinë Automjete
  • cls në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Cls në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Passat CC | Passat

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione