Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

turdiu - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 589

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe turdiu,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj turdiu Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Maj 10:44
Linku:
Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË DON BOSKO, TIRANË

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online

Sot 10:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Turdiu

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
Dje 19:42 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 #meqira tek ��Rezidenca Turdiu, Fusha e Aviac

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 18:20 Apartamente , Tiranë

Shiten, Apartamente 3+1+2, Residenca Turdiu, 1200eu/m2

165 600 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 17:23 Apartamente , Tiranë

Ish Fusha e Aviacionit apartament 1+1 me qira

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 17:23 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera Fusha e Aviacionit ne Tirane

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 16:18 Apartamente , Tiranë

/✅Apartament 2+1 ne shitje te kompleksi turdiu,fusha e avi.

121 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:40 Apartamente , Tiranë

/✅Apartament 2+1 me qera te fusha e aviacionit

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 14:06 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me Qira te Kompleksi Turdiu

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 14:06 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te ish Fusha e Aviacionit.

138 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 13:59 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Kompleksi Turdiu

84 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Online
Dje 13:28 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE RRUGA DON BOSKO 135.000 EURO

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Dje 13:02 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 Garden Residence Turdiu

95 130 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 13:02 Apartamente , Tiranë

❗Shitet Apartament 2+1��Garden Residence Turdiu

97 600 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 13:02 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1,Garden Residence Turdiu.

119 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 12:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE KOMPL.TURDIU 114.000 EURO

114 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 12:18 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 ,80m2, Kati 10, Fusha e Aviacionit!

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 11:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera Ish Fusha e Aviacionit ne Tirane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 11:50 Apartamente , Tiranë

~��APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TE REZIDENCA GARDEN TURDIU

84 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Dje 11:31 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 tek ish-Fusha Aviacionit,Turdiu

127 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 11:23 Apartamente , Tiranë

~��APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TE REZIDENCA TURDIU

138 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 10:57 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 te Garden Residence

127 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 10:57 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2 ,Fusha E Aviacionit. 600 € /Muaj

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 10:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT, APARTAMENT ME VERANDE PER QIRA!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
I zënë
Dje 10:45 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera Ish Fusha e Aviacionit

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 10:45 Apartamente , Tiranë

Aprtament 2+1 ne shitje Ish Fusha e Aviacionit

138 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
30 Maj 17:51 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera Ish Fusha e Aviacionit ne Tirane

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
30 Maj 17:48 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera Fusha e Aviacionit ne Tirane

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
30 Maj 17:45 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera Ish Fusha e Aviacionit ne Tirane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
30 Maj 17:38 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 per qera Fusha e Aviacionit ne Tirane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
30 Maj 17:38 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera Ish Fusha e Aviacionit ne Tirane

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
30 Maj 17:31 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Turdiu Residence, 1100eu/m2

125 070 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Maj 17:21 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne shitje Ish Fusha e Aviacionit ne Tirane

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
30 Maj 17:21 Apartamente , Tiranë

Aprtament 2+1 ne shitje Ish Fusha e Aviacionit ne Tirane

138 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
30 Maj 16:29 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2,Fusha Aviacionit, Tiranë.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Maj 14:28 Apartamente , Tiranë

Shiten, Apartamente 1+1, Turdiu Residence 1100eu/m2

85 820 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj turdiu | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Turdiu në kategorinë Objekte të huaja
  • Turdiu në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • turdiu në kategorinë Apartamente
  • turdiu në kategorinë Apartamente
  • Turdiu qera në kategorinë Apartamente
  • turdiu në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • turdiu në kategorinë Automjete
  • turdiu në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • turdiu në kategorinë Shtëpi
  • turdiu në kategorinë Kompjuterë (komplet)

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione