Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

me qera shkembi kavajes - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Durrës , 164
Kavajë , 26
Tiranë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe me qera shkembi kavajes,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj me qera shkembi kavajes Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Maj 09:27
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Apartament prane detit me qera ditore

70 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50

Sot 03:25 Apartamente , Durrës

Jepet apartament me qera Shkembi i kavajes Kamelia

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 90
Dje 21:16 Apartamente , Durrës

SHkembi kavajes (LEXO ME KUJDES)

69 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 21:13 Apartamente , Durrës

SHkembi kavajes (LEXO ME KUJDES)

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 19:52 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1, Me Pamje Nga Deti

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 18:04 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QERA 1+1 TE SHKEMBI KAVAJES!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 17:48 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1 tek Shkembi i Kavajes, 50m larg bregde

95 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 14:25 Apartamente , Durrës

Jepet me qera javore-mujore me qera te shkembi kavajes

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Dje 11:58 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QERA 1+1 TE SHKEMBI KAVAJES!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 11:23 Apartamente , Durrës

Apartament me Qera Ditore shkembo kavajes

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Dje 10:15 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QERA 1+1 TE SHKEMBI KAVAJES!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 09:39 Apartamente , Durrës

Qera, Papafingo 2+1+2, Shkembi Kavajes Vije e Pare.

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
30 Maj 09:27 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Apartament prane detit me qera ditore

70 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
29 Maj 08:27 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA Apartamenti me pamje nga deti

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
28 Maj 21:21 Apartamente , Durrës

Apartament me qera

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
27 Maj 13:41 Apartamente , Durrës

Ap 2+1 me pamje nga deti, Shkembi Kavajes

390 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
26 Maj 22:58 Apartamente , Durrës

Jap me qera mujore Apartamentin te Shkembi Kavajes

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Maj 14:06 Apartamente , Durrës

Qera, Papafingo 2+1+2, Shkembi Kavajes Vije E Pare.

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
26 Maj 09:03 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
24 Maj 23:06 Apartamente , Kavajë

Apartament me qera

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
24 Maj 19:28 Apartamente , Durrës

Jepet me qera ditore Apartament 1+1 Buze Detit, Durres Plazh

Numri i dhomave: 1
24 Maj 19:03 Apartamente , Durrës

Qera, Papafingo 2+1+2, Shkembi Kavajes Vije E Pare.

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
24 Maj 10:32 Apartamente , Durrës

Apartament me qera

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
23 Maj 18:05 Apartamente , Durrës

Jepet me qera nje apartament ne plazh.

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
23 Maj 17:33 Apartamente , Durrës

Apartament

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
23 Maj 15:30 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENI 1+1 TEK SHKEMBI KAVAJES

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
19 Maj 17:43 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT ME PAMJE DETI 2+1 TE SHKEMBI I KAVA

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
19 Maj 15:09 Apartamente , Kavajë

Apartament me qera

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
14 Maj 15:45 Apartamente , Durrës

Apartament per Shitje tek Shkembi i Kavajes

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
13 Maj 12:40 Apartamente , Durrës

Apartment me qera ditore Plazh Durres Golem

45 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
12 Maj 15:27 Apartamente , Durrës

Jepen Apartamente me Qera Ditore

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
12 Maj 09:34 Apartamente , Durrës

Jepet shtepi plazhi me qera Durres, te shkembi i Kavajes

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
12 Maj 09:31 Apartamente , Durrës

Jepet shtepi plazhi me qera te shkembi i Kavajes, Durres

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
10 Maj 17:54 Apartamente , Durrës

Apartament plazhi

Numri i dhomave: 2
08 Maj 00:44 Apartamente , Durrës

Apartament me qera

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
02 Maj 13:10 Apartamente , Durrës

Apartment me qera Plazh Golem Lucky Luxury panorama

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
25 Pri 22:24 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera Apartament 1+1 te Shkembi i Kavajes;Durres

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
24 Pri 00:21 Apartamente , Durrës

Apartament me qera Shkembi kavajes

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
23 Pri 19:42 Apartamente , Durrës

shtepi pushimi

11 Pri 17:54 Apartamente , Durrës

Apartament

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
10 Pri 13:01 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI KAVAJES !

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Pri 19:40 Apartamente , Durrës

Apartament me qera

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
07 Pri 19:40 Apartamente , Kavajë

Apartament me qera

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
06 Pri 19:12 Apartamente , Durrës

Kerkoj nje hyrje me qera te shkembi kavajes

05 Pri 13:01 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TE SHKEMBI I KAVAJES !!

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
04 Pri 15:20 Apartamente , Durrës

Shes Apartament tek Shkembi i Kavajes, Dolce Vita

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Mar 09:46 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES !

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online
15 Mar 11:03 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES!

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
09 Mar 12:52 Apartamente , Durrës

Apartament me qera

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
09 Mar 12:52 Apartamente , Kavajë

Apartament me qera

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj me qera shkembi kavajes | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione