Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 3551
Durrës , 1138
Vlorë , 535
Sarandë , 257
Shkodër , 189
Lezhë , 136
Elbasan , 81
Korçë , 78
Fier , 59
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Apartamente,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Apartamente Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:52
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet: 2+1 ( BLLOK - pas Xhekos, SPAR ) k.4, Ashensor

245 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 12:04
Linku:
Apartamente , Elbasan

SHITET 2+1 KATI 1

77 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Online
20 Sht 19:20
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet: 2 Ap 1+1 ( S. 81 m2 ) | 21 Dhjetori - Mozaiku

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online

Sot 12:06 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 Blv i Ri Treni

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 12:04 Apartamente , Elbasan

SHITET 2+1 KATI 1

77 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Online
Sot 11:59 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Duplex 3+1,Sip 244 m²(Liqeni i Farkes)

262 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:52 Apartamente , Durrës

OKAZION! SHITEN APARTAMENTE ME 650 EURO m2 NE GOLEM

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 11:43 Apartamente , Durrës

SHITET, APARTAMENT 1+1+POST PARIMI, VALAMAR REZIDNCE!

190 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Berat

apartamente 01

1 000 LEK

Numri i dhomave: 1,5
Sot 11:42 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Komuna E Parisit, Tiranë.

148 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:42 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Tirana Entry, Tiranë.

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:42 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Tirana Entry, Tiranë

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:42 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+ 2 Poste Parkimi, Long Hill, Tiranë!

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:31 Apartamente , Durrës

Shesim Pethouse 200m2 me Verande ne Plazhin e Durresit

200 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Online
Sot 11:31 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES!

69 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:31 Apartamente , Elbasan

�� SHITET KATI 1

77 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:31 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT

830 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Online
Sot 11:30 Apartamente , Elbasan

�� SHITET 2+1

77 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:30 Apartamente , Durrës

SHITEN APARTAMENTE 1+1 2+1 DHE GARZONIERE!!!!

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Online
Sot 11:30 Apartamente , Elbasan

�� SHITET HYRJE

830 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:30 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT

830 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 11:30 Apartamente , Elbasan

�� SHITET 3+1

103 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 11:30 Apartamente , Elbasan

SHITET HYRJE

830 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:30 Apartamente , Elbasan

�� SHITEN APARTAMENTE ��

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 11:30 Apartamente , Elbasan

�� SHITET 141 M2

830 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:29 Apartamente , Elbasan

�� SHITEN ��

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online
Sot 11:29 Apartamente , Elbasan

❌ SHITET 3+1

103 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 11:29 Apartamente , Elbasan

�� SHITET KATI 2

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 11:29 Apartamente , Elbasan

�� SHITET ��

830 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:29 Apartamente , Vlorë

Apartamente per qera ditore

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:29 Apartamente , Elbasan

�� SHITEN APARTAMENTE ��

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 11:29 Apartamente , Elbasan

�� SHITET ��

830 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:29 Apartamente , Elbasan

�� KULLA E BEUT

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 11:29 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT Nr - 07

830 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:22 Apartamente , Tiranë

Shiten Apartamente 1+1 dhe 2+1

107 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:09 Apartamente , Tiranë

SHITETN APARTAMENTE 1+1 2+1 3+1 LAPRAKE FAZE NDERTIMI

88 750 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:08 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 DON BOSKO

124 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:06 Apartamente , Tiranë

SHITEN 2 APARTAMENTE 3+1 1+1 ME POSTE PARKIMI

590 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Online
Sot 11:02 Apartamente , Tiranë

2 Apartamente ne shitje 2+1 ne Rrugen Faik Konica

3 500 EUR

Numri i dhomave: 6

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Apartamente | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione