Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

gjiri i lalezit - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Durrës , 147
Tiranë , 29
Shkodër , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gjiri i lalezit,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj gjiri i lalezit Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:35 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE KOMPLEKSIN SAN PIETRO!

15 300 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:35 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE KOMPLEKSIN SAN PIETRO!

153 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Dje 17:30 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ME OBORR NE SAN PIETRO!

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:29 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1,RESORTI LURA 2, GJIRI I LALZIT!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 17:29 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK GJIRI I LALEZIT NE KOMPLEKSI

147 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:35 Apartamente , Durrës

Shiten, Opsione Apartamentesh 2+1, Gjiri I Lalezit

Numri i dhomave: 2
Dje 15:35 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, San Pietro, Gjiri I Lalezit

195 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:22 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK GJIRI I LALEZIT NE KOMPLEKSIN "L

240 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:12 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE KOMPLEKSIN SAN PIETRO!

153 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 14:49 Apartamente , Tiranë

✅Vile 3-kateshe per shitje te gjiri i lalzit

720 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 12:03 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ME OBORR NE SAN PIETRO!

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 11:58 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK GJIRI I LALEZIT NE KOMPLEKSIN "L

240 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:39 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 1+1,TURQUOISE MARINA, GJIRI I LALEZIT!

142 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 10:50 Apartamente , Tiranë

Shes Aparrtament 1+1 Gjiri i Lalezit,San Pietro

130 860 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 10:45 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1 , “Turquoise Marina”, Gjiri I Lalëzit

148 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 10:45 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, San Pietro, Gjiri I Lalezit

136 800 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 10:36 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ME OBORR NE SAN PIETRO!

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 10:36 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1,RESORTI LURA 2, GJIRI I LALZIT!

600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 10:36 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK GJIRI I LALEZIT NE KOMPLEKSI

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 10:36 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK GJIRI I LALEZIT NE KOMPLEKSIN "L

240 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 09:55 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, San-Pietro, Gjiri I Lalezit,

155 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 09:42 Apartamente , Durrës

Shitet, Garsoniere, Gjiri I Lalezit 45,000 €

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 09:42 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Gjiri I Lalezit 65,000 €

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 09:42 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Gjiri I Lalezit 96,000 €

Numri i dhomave: 2
Dje 09:42 Apartamente , Durrës

SHITET SAN PIETRO 1+1 ME OBORR GJIRI I LALEZIT

2 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Dje 09:39 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 1+1 ME OBOOR GJIRI I LALEZIT SAN PIETRO

2 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Dje 09:37 Apartamente , Durrës

OKAZION GJIRI I LALEZIT SHITET APARTAMENT 2+1 CMIMI 1650E

175 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Maj 22:03 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK GJIRI I LALEZIT NE KOMPLEKSI

147 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Maj 17:02 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK GJIRI I LALEZIT NE KOMPLEKSIN "L

240 000 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Maj 16:32 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, San Pietro, Gjiri Lalezit.

130 860 EUR

Numri i dhomave: 1
30 Maj 15:34 Apartamente , Durrës

Shiten, Opsione Apartamentesh 1+1, Gjiri I Lalezit

Numri i dhomave: 1
30 Maj 15:30 Apartamente , Durrës

Shitet, Garsoniere, Gjiri I Lalezit

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
30 Maj 14:32 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, San Pietro, Gjiri i Lalezit

Numri i dhomave: 2
30 Maj 14:32 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, San Pietro, Gjiri i Lalezit

Numri i dhomave: 1
30 Maj 14:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1, San Pietro, Gjiri i Lalëzit

175 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Maj 14:31 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, San Pietro Rezidenc, Gjiri i Lalezit

174 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Maj 14:21 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ME OBORR NE SAN PIETRO!

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Maj 13:14 Apartamente , Tiranë

-----vile me qera te rezidenca Lura 1 gjiri i lalzit

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
Online
30 Maj 12:07 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, San Pietro, Gjiri I Lalezit

154 000 EUR

Numri i dhomave: 1
30 Maj 08:54 Apartamente , Durrës

Shitet, Vile, Manez, Gjiri I Lalezit

195 000 EUR

Numri i dhomave: 6
30 Maj 08:54 Apartamente , Durrës

Shiten Opsione Apartamentesh 1+1, Gjiri I Lalëzit, Durrës

67 600 EUR

Numri i dhomave: 1
29 Maj 19:59 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1, SAN PIETRO RESIDENCE, GJIRI I L

149 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Maj 17:28 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Te Valamar, Gjiri I Lalezit, Durres

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
29 Maj 14:28 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, San-Pietro, Gjiri I Lalezit

155 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
29 Maj 11:38 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK LURA 1 GJIRI I LALEZIT

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
28 Maj 14:50 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 2+1 TEK GJIRI I LALEZIT NE KOMPLEKSIN "LURA 2"

147 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Maj 14:05 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, San Pietro Residence Gjiri i Lalëzi

200 260 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj gjiri i lalezit | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione