Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vollga - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Durrës , 1105
Tiranë , 8
Kavajë , 2
Dibër , 1
Elbasan , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vollga,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj vollga Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:10
Linku:
Apartamente , Durrës

Qira Apartament 2+1+2 Vollga, Durres 500 Euro

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 12:34
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Vollga Durres 80000 Euro

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online

Sot 12:34
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Vollga Durres 80000 Euro

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:34 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 3+1+2, Vollga, Pamje Deti, Durres

2 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 12:34 Apartamente , Durrës

Shitet, Papafingo, Vollga, Durres

390 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 12:34 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Vollga, Durres

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:34 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Vollga, Durrës

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:34 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Vollga, Durres

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 12:30 Apartamente , Durrës

Qira Apartament 2+1+2 Vollga, Durres 500 Euro

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 12:30 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Vollga, Durrës

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 12:29 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Vollga, Durrës

450 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:29 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Jepet me qira apartament

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 12:25 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Shitet Apartamenti

160 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 12:21 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA!

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Sot 12:21 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TE 27-KATESHI NE VOLLGA DURRES !

111 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:14 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI NE VOLLGA!

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 12:14 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER TRIPLEX NE VOLLGA,DURRES!!

354 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 12:10 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA ,PAMJE DETI !

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:10
Linku:
Apartamente , Durrës

Qira Apartament 2+1+2 Vollga, Durres 500 Euro

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 12:03 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 12:03 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE DETI, VOLLGA !

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:03 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA AMBIENT NE VOLLGA

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 12:03 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 12:03 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Vollga Durres 80000 Euro

80 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sot 12:02 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Vollga Durres 450 Euro

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 11:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA!!

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:58 Apartamente , Durrës

Qira, Apartament 2+1+2, Vollga Durres 500 Euro

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 11:58 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI NE VOLLGA!

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 11:58 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA!

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Online
Sot 11:58 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE DETI!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Online
Sot 11:54 Apartamente , Durrës

Jepet me qira apartament 1+1 ne Vollga.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:54 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 11:54 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TUALETE VIJE E PARE NE VOLLGA ME PAM

169 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:54 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA!

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:53 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TE 27-KATESHI NE VOLLGA DURRES !

111 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:53 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME VERANDE TE 27-KATESHI NE VOLLGA D

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 11:15 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT NE VOLLGA !

152 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:08 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA ,PAMJE DETI !

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:03 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA 2+1 NE VOLLGA!!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:03 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA!

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Online
Sot 11:03 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE DETI DHE GARAZH NE VOLLGA!

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:54 Apartamente , Durrës

Jepet Super Apartament 3+1+2 Me Qera,Me Pamje Nga Deti

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Online
Sot 10:53 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1+2+ Garazh Me Qera

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 10:46 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Vollga, Durres

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 10:45 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE DETI, VOLLGA !

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:45 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI NE VOLLGA!

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 10:40 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA 2+1 NE VOLLGA ME PAMJE DETI!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 10:36 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA!

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:36 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA!

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Sot 10:35 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI NE VOLLGA!

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vollga | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • vollga në kategorinë Apartamente
  • vollga në kategorinë Apartamente
  • vollga në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • Vollga në kategorinë Anije dhe skuterë uji
  • vollga në kategorinë Apartamente
  • Vollga në kategorinë Makina | Zastava
  • Vollga në kategorinë Garazha, kioska dhe baraka
  • vollga në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • vollga në kategorinë All Category
  • vollga në kategorinë Ambiente biznesi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione