Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ali dem - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 784
Sarandë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ali dem,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj ali dem Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 05:19 Apartamente , Tiranë

1+1 ne shitje ne Ali Dem

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 18:05 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera- Mangalem 21

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 17:23 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera Ali Demi Ne Tirane

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 16:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT TEK ALI DEMI 2+1+1 KATI 5.

86 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online
Dje 14:28 Apartamente , Tiranë

apartament 2+1 me qera

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament me qera 1+1 tek Ali Demi (ID B210346) Tirane

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
Dje 12:07 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 ne shitje ne Ali Dem

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Dje 12:03 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament Me Qera 2+1 Kompleksi Mangalem (ID B220403) Tiran

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Dje 11:42 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 Tek Mangalemi bashke me Post Parkimi

128 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Dje 11:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartartament Me Qera 1+1 Ne Ali Dem (ID B210302) Tirane

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
Dje 10:54 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 Tek Mangalemi bashke me Post Parkimi

128 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 10:45 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me Qera Ali Demi Mangalem

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Dje 10:45 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne shitje tek Fusha ne Ali Dem

104 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 10:01 Apartamente , Tiranë

Tirane, jepet me qera apartament 2+1 Kati 4, 400 Euro

400 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Maj 17:51 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera Ali Demi Ne Tirane

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
30 Maj 17:45 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne shitje tek Fusha ne Ali Dem ne Tirane

104 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
30 Maj 14:02 Apartamente , Tiranë

Apartamenti shitet totalisht i investuar

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
30 Maj 10:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitje, Apartament 2+1, Ali Dem, Tiranë.

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
30 Maj 10:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 ne Ali Dem, Kompleksi Darling, 80 m2,

72 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Online
29 Maj 19:17 Apartamente , Tiranë

2+1 (brenda Kmp. Mangalem - Ali Dem) Pllt v 2021 - i Ri

38 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
29 Maj 12:16 Apartamente , Tiranë

3+1+2 Ali Demi ( Prane Fushave te Sportit )

108 000 EUR

Numri i dhomave: 4
28 Maj 22:43 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera 1+1 ne Mangalem 21 Ali Dem

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
28 Maj 15:43 Apartamente , Tiranë

Kerkoj app me qera 2+1 1+1 250-400€

4 000 000 LEK

27 Maj 22:10 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes Apartament 1+1, 67 m², (Ali Demi)

67 000 EUR

Numri i dhomave: 1
27 Maj 15:32 Apartamente , Tiranë

Shiten apartaente 1+1 ne Rezidencen Kaimi (Ali Dem)

53 000 EUR

Numri i dhomave: 3
27 Maj 11:23 Apartamente , Tiranë

EVERGREEN RESIDENCE - SHITET APARTAMENT 2+1 - ALI DEM

1 050 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Maj 22:42 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament Kompleksi Mangalem21 Ali Dem, i mobiluar

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Maj 18:28 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1+post parkimi, Ali Demi

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
26 Maj 15:04 Apartamente , Tiranë

Shitet: 1+1 (Ali Dem - pas Maternitetit te Ri)

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
26 Maj 12:43 Apartamente , Tiranë

2+1 per qira te kompleksi Mangalem, 300 Euro

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Maj 12:39 Apartamente , Tiranë

Apartament me qira

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Maj 11:23 Apartamente , Tiranë

2+1 per shitje ne Ali Dem, afer Pirro Manit

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Maj 11:23 Apartamente , Tiranë

1+1 per qira ne Ali Dem, afer spitalit Continental

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
26 Maj 11:22 Apartamente , Tiranë

1+1 per qira ne Ali Dem, afer kompleksit Mangalem

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
26 Maj 10:22 Apartamente , Tiranë

GARSIONERE 25000 LEKE.ALI DEM

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Maj 09:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera garsionere ne Ali Dem 25,000 Leke

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
25 Maj 16:33 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera ne Ali dem 2+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
25 Maj 13:39 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qera �� ne Ali Dem

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
24 Maj 21:01 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE NE ALI DEM !

108 000 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Maj 13:00 Apartamente , Tiranë

Apartament në Shitje - Ali Dem Neom74385

99 655 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Maj 12:52 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 Tek Mangalemi bashke me Post Parkimi

128 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
23 Maj 21:37 Apartamente , Tiranë

Apartament në Shitje - Ali Dem

99 655 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ali dem | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • ali demi në kategorinë Apartamente
  • ali demi në kategorinë Shtëpi
  • Ali demi në kategorinë Dyqane dhe Trafika
  • ali demi në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • ali dem në kategorinë Apartamente
  • Ali Demi në kategorinë Dorëzim i biznesit të përpunuar
  • Ali demi në kategorinë Apartamente
  • Ali Demi në kategorinë Cimer/e
  • ali demi në kategorinë Apartamente
  • ali demi në kategorinë All Category

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione