Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

papafingo - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 318
Durrës , 278
Sarandë , 60
Vlorë , 50
Fier , 29
Shkodër , 26
Kavajë , 14
Korçë , 13
Lezhë , 12
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe papafingo,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj papafingo Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:17 Apartamente , Durrës

Shitet Papafingo 2+1 Me Pamje Nga Deti

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online
Dje 20:00 Apartamente , Durrës

Shitet Papafingo 400 M

Numri i dhomave: 4
Online
Dje 19:56 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Papafingo 2+1,Me Pamje Nga Deti

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online
Dje 19:30 Apartamente , Durrës

Shitet papafingo ne plazh me pamje nga deti

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Dje 19:27 Apartamente , Durrës

Shitet papafingo te shkembi kavajes

Numri i dhomave: 3,5
Dje 18:04 Apartamente , Durrës

SHITE PAPAFINGO 2+1 ME VERAND NE " PORTO LALZI " HAMALLAJ!

Numri i dhomave: 2
Dje 17:39 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO TEK RRUGA E RE E PORTIT!

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:34 Apartamente , Durrës

OKAZION! SHITET PAPAFINGO 5+2+2 NE PLAZH!

125 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 17:28 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGON MALI I ROBIT

210 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:12 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO 2+1 ME PAMJE DETI TEK MALI I ROBIT

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 17:12 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO TEK ISH FABRIKA BUKES

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 17:11 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO 3+1+2 ME PAMJE DETI TEK SHKEMBI I KAVAJES!

119 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Online
Dje 16:44 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA PAPAFINGO NE DURRES, ISH RAJONI!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:43 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA PAPAFINGO 2+1 DHE GARAZH VIJE E PARE ME DETIN!

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Dje 16:42 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO 2+1 NE GOLEM TEK PISHAT E BUTA !

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 16:40 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet, Vilë, Kashar, Tiranë

350 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 16:31 Apartamente , Durrës

SHITE PAPAFINGO 2+1 ME VERAND NE " PORTO LALZI " HAMALLAJ!

230 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:23 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO TEK RRUGA E RE E PORTIT!

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Papafingo 3+1 ne shitje , Apollonia-Plazh, Durres

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Dje 15:48 Apartamente , Durrës

Shitet, Papafingo 2+1+2, Te Rruga E Portit

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:35 Apartamente , Durrës

Shitet, Papafingo, Vollga, Durres

390 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 15:27 Apartamente , Durrës

SHITE PAPAFINGO 2+1 ME VERAND NE " PORTO LALZI " HAMALLAJ!

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:23 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO+GARAZHD PRANE DREJTORISE SE POLICISE!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:22 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM! Golem Durrës, Albania

54 900 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 15:22 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

64 779 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 15:19 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO 2+1+2 TEK MALI I ROBIT !

168 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:19 Apartamente , Durrës

PAPAFINGO 2+1 PER QIRA TEK ISH RAJONI

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
Dje 15:19 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO 2+1+ VERAND TEK PISHAT E BUTA !!!

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Dje 15:19 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA PAPAFINGO 2+1 DHE GARAZH VIJE E PARE ME DETIN!

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 15:11 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO 3+1+2 ME PAMJE DETI TEK SHKEMBI I KAVAJES!

119 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Dje 14:06 Apartamente , Durrës

SHITET GODINE PER BIZNES 4 KATE NE GOLEM

1 700 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 13:59 Apartamente , Vlorë

SHITET PAPAFINGO 2+1+3 NË BULEVARD, VLORË .

103 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 12:29 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Jepet me qira papafingo

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Dje 12:07 Apartamente , Durrës

Shitet, Papafingo 2+1+1+2 ne Plazh Durres

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 12:02 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

54 900 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET SUPER PAPAFINGO NE ILIRIA,DURRES!

400 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Online
Dje 11:58 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO ME PAMJE DETI 2+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES !

165 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 11:58 Apartamente , Durrës

PAPAFINGO 2+1 PER QIRA TEK ISH RAJONI

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dje 11:50 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1

185 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:46 Apartamente , Durrës

Shitet papafingo

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:42 Apartamente , Durrës

Shitet papafingo

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET SUPER PAPAFINGO ME PAMJE DETI!!

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 11:38 Apartamente , Durrës

Shitet papafingo me pamje deti

165 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 160
Dje 11:30 Apartamente , Vlorë

Penthouse dhe ndertese ne shitje me pamje nga deti

Numri i dhomave: 2,5

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj papafingo | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione