Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ksamil - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Sarandë , 41
Tiranë , 12
Vlorë , 4
Durrës , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ksamil,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj ksamil Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Maj 11:07 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Sarandë

NE KSAMIL, SHITEN SUPER APARTAMENTE ME PAMJE NGA DETI!

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
I zënë
20 Maj 14:05 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 NË KSAMIL, SARANDË.

68 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
18 Maj 18:14 Apartamente , Sarandë

apartament me qera në Sarandë

30 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
28 Pri 15:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

ESKLUZIVE !!! Shitet Apartament 1+1 Ne Ksamil (ID BS4) Saran

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
16 Shk 08:23 Apartamente , Sarandë

SHITET APARTAMENT 1+1 NË KSAMIL, SARANDË.

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Shk 08:23 Apartamente , Sarandë

SHITET APARTAMENT 1+1 NË KSAMIL, SARANDË.

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Shk 18:39 Apartamente , Tiranë

2 apartamente ne ksamil

5 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
10 Dhj 14:23 Apartamente , Sarandë

Shitet apartament 1+1 ne Sarande!

95 000 EUR

Numri i dhomave: 1
10 Dhj 14:23 Apartamente , Sarandë

Shitet apartament me pamje nga deti

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
13 Sht 18:40 Apartamente , Durrës

Shitet Apartment afer nga deti ngjitur me hotel Flower Golem

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
03 Sht 16:13 Apartamente , Sarandë

OKAZJON ⚠️SHITET 326m² TRUALL NDERTIMI ME HIPOTEK ne SARANDE

110 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
21 Gush 14:19 Apartamente , Sarandë

Apartament me qera ne Ksamil

Numri i dhomave: 2
23 Korr 18:34 Apartamente , Sarandë

Kerkoj Banes per te bler

08 Korr 18:27 Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1 ,2 kondic ,2 tualet,1 minute nga lungomare

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
06 Korr 13:59 Apartamente , Vlorë

Apartamente Pushimi ne Himarë

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
23 Qer 20:37 Apartamente , Vlorë

Jap apartamente me qera

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
11 Maj 09:26 Apartamente , Tiranë

Apartamente hotele restorante

Numri i dhomave: 2
21 Pri 13:45 Apartamente , Sarandë

2 Apartamante, Kanali Cukes, Sarande

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
03 Mar 20:12 Apartamente , Sarandë

Shitet apartament 69m2 me pamje nga deti

1 000 EUR

Numri i dhomave: 2
11 Nën 15:12 Apartamente , Sarandë

Shitje Apartamenti

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Tet 21:53 Apartamente , Sarandë

Shiten apartamente 2+1 ne ksamil.

1 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Tet 21:53 Apartamente , Sarandë

Shiten apartamente 2+1 ne ksamil.

1 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Tet 21:32 Apartamente , Sarandë

Shiten apartamente 2+1 ne ksamil.

1 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Sht 13:58 Apartamente , Sarandë

Kerkohet Apartament/ Vile Per Blerje Ne Ksamil!

11 Korr 22:51 Apartamente , Sarandë

Apartamente me qera ne Ksamil

Numri i dhomave: 2
08 Korr 00:05 Apartamente , Sarandë

apartament me qera per pushime ne Ksamil

Numri i dhomave: 2
20 Qer 21:15 Apartamente , Vlorë

SUPER OKAZION!!!!!!!!! 35.000 €

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
13 Qer 19:45 Apartamente , Sarandë

Hotel for sale in Saranda ( Berdenesh - Ksamil )

600 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
19 Mar 00:01 Apartamente , Sarandë

Apartamente me hipoteke Ksamil

900 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Gush 13:22 Apartamente , Sarandë

BANESË

Numri i dhomave: 2
21 Gush 13:17 Apartamente , Sarandë

Kerkoj hyrje 2+1 buze detit

01 Gush 00:38 Apartamente , Sarandë

Vila Niko

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 10
17 Nën 21:20 Apartamente , Tiranë

Apartament Suite Me Qera Ditore Tirane / Qender

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
13 Nën 10:31 Apartamente , Tiranë

Apartament Me Qera Ditore Tirane/Qender 50€

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
17 Tet 19:00 Apartamente , Tiranë

Apartament Qera Ditore Tirane/Qender 50€ Nata

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
01 Tet 21:00 Apartamente , Tiranë

Apartament Me Qera Ditore 50€ Tirane/Qender

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
25 Sht 11:09 Apartamente , Tiranë

Airbnb Apartament Deluxe Tirane 50€ (Qera Ditore)

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
21 Sht 19:44 Apartamente , Tiranë

Apartament Me Qera Ditore Tirane/Qender

50 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
24 Korr 16:41 Apartamente , Sarandë

Eri Apartments ksamil

Numri i dhomave: 5
21 Qer 13:58 Apartamente , Sarandë

Dhoma me qera

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
02 Tet 21:41 Apartamente , Sarandë

tok.truall ne shitje. Ne sarand ksamil

Numri i dhomave: > 10
17 Qer 17:55 Apartamente , Tiranë

Apartament ne Sarande per pushues afer detit

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
30 Maj 12:37 Apartamente , Sarandë

Apartament 69 m2 me pamje nga deti

850 EUR Çmimi me zbritje

21 Dhj 20:03 Apartamente , Sarandë

Shitet objket 4 katesh

550 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
04 Nën 14:57 Apartamente , Sarandë

Jepet me qira apartament 1+1 ne Ksamil

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
06 Korr 13:37 Apartamente , Gjirokastër

apartament

27 Qer 12:01 Apartamente , Sarandë

APARTAMENTE PER SEZONIN VEROR NE KSAMIL (SARANDE)

Numri i dhomave: 1
27 Qer 11:21 Apartamente , Sarandë

APARTAMENTE PER SEZONIN VEROR NE KSAMIL (SARANDE)

25 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
23 Qer 12:29 Apartamente , Sarandë

Apartamente me qera per pushime ne Sarande

35 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ksamil | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • ksamil në kategorinë Apartamente
  • Ksamil në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • Ksamil në kategorinë Materiale për ndërtim
  • ksamil në kategorinë Të tjera
  • ksamil në kategorinë All Category
  • Ksamil në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • Ksamil në kategorinë Dyqane dhe Trafika
  • ksamil në kategorinë Automjete
  • Ksamil në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • ksamil në kategorinë Apartamente

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione