Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

myslym shyri - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 1332
Lezhë , 2
Bulqizë , 1
Dibër , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe myslym shyri,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj myslym shyri Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:17
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 Ne Myslym Shyri (ID B121121) Tirane

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60

Sot 18:06 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Myslym Shyri

114 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 17:08 Apartamente , Tiranë

Qera Ditore Ap1+1 Myslym Shyr 26€ ( Wifi, SmartTv )

26 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 14:37 Apartamente , Tiranë

Qera 2 + 1, Myslym Shyri, Pall mbi Someg

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 14:03 Apartamente , Tiranë

Shitet Ap 2+1 ne Myslym Shyri

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 14:02 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Myslym Shyri

125 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 14:01 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Myslym Shyri

103 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 10:07 Apartamente , Tiranë

Myslym Shyri apartament 1+1 me qira

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 01:18 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1, TE RRUGA MYSLYM SHYRI‼️

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:19 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Hyrje elitare 1+1, 88 m²(MYSLYM SHYRI)

192 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 22:10 Apartamente , Tiranë

Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 94 m² (Myslym Shyri)

Numri i dhomave: 2
Dje 13:44 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Myslym Shyri!

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 13:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1, Myslym Shyri, Tiranë

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 13:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1+2 në shitje, Rruga e Kavajës

375 700 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 13:33 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Myslym Shyri, Tiranë

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 13:30 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Myslym Shyri, Tiranë

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 13:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 Ne Myslym Shyri (ID B121121) Tirane

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Dje 12:46 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 Me Qera Myslym Shyri ne Tirane

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 12:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA TE RRUGA MYSLYM SHYRI 450 EURO

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 12:34 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 ne shitje Myslym Shyri ne Tirane

125 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 12:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shtëpi private me qera, Myslym Shyri

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:21 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qira Myslym Shyri ne Tirane

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 12:19 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2 në shitje, Rruga e Kavajës

260 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:09 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 ne shitje ne Myslym Shyri

99 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 12:08 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne shitje Myslym Shyri

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:02 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Myslym Shyri ,Tirane

108 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 11:59 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri, Tiranë

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 11:48 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1 , Myslym Shyri, 125.000eu

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 1+1 TEK MYSLYM SHYRI PER QIRA!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 11:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1, Myslym Shyri, Tiranë

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 11:05 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Prane Rruges Myslym Shyri, Tirane

108 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 11:04 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Myslym Shyri, Tiranë

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 10:55 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri, Tiranë

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 10:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

TEK MYSLYM SHYRI, APARTAMENT 3+1+2 SHITJE!

220 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 10:16 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 Me Qira Myslym Shyri Tirane

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 10:16 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 Ne Shitje Te Myslym Shyri Tirane

99 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 10:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 1+1 ME TE RRUGA MYSLYM SHYRI 500 EURO

500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 09:38 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Myslym Shyri ,Tirane

108 000 EUR

Numri i dhomave: 1
26 Maj 22:45 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj myslym shyri | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione