Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

himare - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Vlorë , 41
Tiranë , 11
Sarandë , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe himare,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj himare Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:20 Apartamente , Tiranë

OKAZION- 2+1-MARGA 2-Bulevardi i Ri-I PERFUNDUAR

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Dje 21:20 Apartamente , Tiranë

OKAZION!!! 1+1 BULEVARDI I RI-1250 euro/m2

1 250 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
15 Maj 15:21 Apartamente , Vlorë

Shitet: 1+1 i Bollshëm, Në Himarë Pallat I Ri, ME HIPOTEKË -

116 000 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Maj 11:01 Apartamente , Vlorë

Okazion,Apartament ne shitje ne Himare qender

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
08 Maj 14:35 Apartamente , Vlorë

Rent apartment, 0693274043

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
02 Maj 23:54 Apartamente , Sarandë

KERKOJ te BLEJ > Himarë

26 Pri 22:38 Apartamente , Vlorë

Garsoniere

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
18 Pri 21:00 Apartamente , Vlorë

Bandes në Himarë me pamje nga deti!

10 Mar 01:13 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 NË FSHATIN PIQERAS, HIMARË

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online
30 Jan 20:20 Apartamente , Vlorë

Apartament 74 m2 Himarë pamje nga deti kt lll

103 600 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Dhj 19:07 Apartamente , Vlorë

shitet nderohet me shtepi private ose dyqan

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
06 Tet 16:20 Apartamente , Tiranë

1+1 ne Himare (100 afer Detit)

77 260 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Tet 16:19 Apartamente , Vlorë

1+1 ne Himare (100 afer Detit)

77 260 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Tet 16:19 Apartamente , Tiranë

Himare (Qender) - 1+1 Super Cilesor, Pallat I 2021

58 700 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Sht 11:32 Apartamente , Vlorë

APARTAMENT 1+1 | NE SHITJE | PRANE SHETITORES / HIMARE

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
29 Gush 10:44 Apartamente , Vlorë

Apart. PREMIUM 2+1 ne Himare (100 m larg nga Deti)

107 350 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Gush 10:44 Apartamente , Tiranë

Mundesi Perfekte ne Jug (Himare - Qender) - 1+1 Super

50 500 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Gush 10:44 Apartamente , Vlorë

Shitet Apartament 1+1+ Ballkon Ne Himare

75 456 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Gush 10:40 Apartamente , Vlorë

2+1 i Vecant (Qender, Himare) Pamje nga Deti dhe Mali

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Gush 20:21 Apartamente , Vlorë

SHTEPI PUSHIMI ME QERA

80 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 80
06 Korr 13:59 Apartamente , Vlorë

Apartamente Pushimi ne Himarë

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
05 Maj 09:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

Shitet Apartament 1+1

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Online
14 Pri 10:48 Apartamente , Vlorë

EKSKLUZIVE/SHITET GARSONJERE NE HIMARE

45 900 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
28 Tet 12:12 Apartamente , Vlorë

Ap. Himarë 74 m2 pamje nga deti

850 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Gush 17:28 Apartamente , Vlorë

Apartment 2+1 Himare

Numri i dhomave: 2
20 Korr 11:57 Apartamente , Vlorë

Apartament pushimi

80 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
06 Korr 10:05 Apartamente , Vlorë

APARTEMENTE ME QERA PER PLAZHIST Vlore&Himare

Numri i dhomave: 2
24 Qer 19:18 Apartamente , Vlorë

aprtamente me qera ne himare spile

50 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
12 Pri 20:12 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament në Himarë afër detit 107 m2

107 000 EUR

Numri i dhomave: 4
27 Dhj 15:33 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament në Himarë afër detit 107 m2

107 000 EUR

Numri i dhomave: 4
30 Gush 13:22 Apartamente , Sarandë

BANESË

Numri i dhomave: 2
21 Gush 13:17 Apartamente , Sarandë

Kerkoj hyrje 2+1 buze detit

11 Maj 11:36 Apartamente , Vlorë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Himare

89 600 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Pri 23:32 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament ne Himare

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
14 Pri 09:40 Apartamente , Vlorë

Shitet Apartament Luksoz ne HIMARE me pamje Deti

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
27 Nën 13:36 Apartamente , Vlorë

Shitet Apartament me Pamje nga Deti ne Himare

77 300 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Nën 21:20 Apartamente , Tiranë

Apartament Suite Me Qera Ditore Tirane / Qender

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
13 Nën 10:31 Apartamente , Tiranë

Apartament Me Qera Ditore Tirane/Qender 50€

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
17 Tet 19:00 Apartamente , Tiranë

Apartament Qera Ditore Tirane/Qender 50€ Nata

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
01 Tet 21:00 Apartamente , Tiranë

Apartament Me Qera Ditore 50€ Tirane/Qender

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
25 Sht 11:09 Apartamente , Tiranë

Airbnb Apartament Deluxe Tirane 50€ (Qera Ditore)

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
21 Sht 19:44 Apartamente , Tiranë

Apartament Me Qera Ditore Tirane/Qender

50 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
02 Gush 10:45 Apartamente , Vlorë

Dhoma me qera ,Vuno,Jale

Numri i dhomave: 2
14 Dhj 09:18 Apartamente , Vlorë

Shitet apartment

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
04 Qer 18:55 Apartamente , Vlorë

Jap apartament me qera per pushime ne Himare

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
12 Shk 11:18 Apartamente , Sarandë

Apartament 2+1 Himare

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2
05 Maj 10:03 Apartamente , Vlorë

Jap me Qira Apartament 72m2 ne Himare

70 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
10 Pri 09:07 Apartamente , Vlorë

Nderrohet Apartament ne Vlore

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
29 Mar 17:12 Apartamente , Vlorë

Apartament,prane detit

650 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj himare | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • himare në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • himare në kategorinë Apartamente
  • Himare në kategorinë Apartamente
  • himare në kategorinë Apartamente
  • Himare në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • Himare në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • himare në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • himare në kategorinë Shtëpi
  • Himare në kategorinë Cimer/e
  • Himare në kategorinë All Category

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione