Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kopshti botanik - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 801
Tropojë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kopshti botanik,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj kopshti botanik Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Maj 23:06
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartament ne shitje

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Dje 18:20 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 18:17 Apartamente , Tiranë

KOPSHTI BOTANIK, JAPIM ME QIRA APARTAMENT 3+1 LUKSOZ

1 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 17:15 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Apartament 2+1,123 m² (Kopshti Botanik)

222 500 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Dje 16:51 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira apartament 2+1+2 Kopshti Botanik!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:31 Apartamente , Tiranë

/✅Apartament 1+1 me qera te kopshti botanik

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 15:28 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Botanik

120 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Dje 15:24 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Kopshti Botanik

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 14:57 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Kopshti Botanik, Tirane.

175 000 EUR

Dje 14:07 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR TE KOPSHTI BOTANIK ,

30 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
Dje 14:06 Apartamente , Tiranë

Super Apartament 2+1 ne Shitje tek Kopshti Botanik.

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 13:32 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 TE KOPSHTI BOTANIK 169.000 EURO

169 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Online
Dje 12:25 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1+2 me qera, Kopshti Botanik

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Online
Dje 11:38 Apartamente , Tiranë

Shesim Penthouse 3+1 me pamje panoramike te Tiranes

210 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 11:31 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartamenet 2+1 Rruga Shyqyri Brari

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 11:20 Apartamente , Tiranë

Ofrohet Apartament 3+1+2 tek Kopshti Botanik

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Dje 10:57 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë. 250,000 €

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 10:46 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Me Qera Kopshti Botanik

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Dje 10:45 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 Me Qera, Kopshti Botanik, Prane Xhamise, Tira

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Online
Dje 10:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 tek Kopshti Botanik, 42214451

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online
Dje 09:45 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tirane!

129 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 09:29 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1+2 Kopshti Botanik, Tiranë.

220 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online
Dje 03:33 Apartamente , Tiranë

JAPIM ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK KOPSHTI BOTANIK

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
30 Maj 21:04 Apartamente , Tiranë

Shitet Papafingo Kopshti Botanik

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
30 Maj 17:21 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Me Qera Kopshti Botanik Tirane

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
30 Maj 16:07 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament, 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë.

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
30 Maj 16:07 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Botanik, Tirane

88 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
30 Maj 16:03 Apartamente , Tiranë

SHITET 2+1 KOPSHTI BOTANIK

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Online
30 Maj 15:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Kopshti Botanik, Tiranë

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Maj 14:32 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Kopshti Botanik, Tiranë

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Maj 14:31 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2+Post Parkimi, Kopshti Botanik

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Maj 13:55 Apartamente , Tiranë

KOPSHTI BOTANIK, JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+ VERANDE

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Maj 13:11 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1+2+ Post Parkimi, Kopshti Botanik, Tiran

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kopshti botanik | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione