Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartment - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 2008
Shkodër , 499
Vlorë , 471
Durrës , 387
Sarandë , 94
Elbasan , 55
Lezhë , 48
Pogradec , 26
Kavajë , 25
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Apartment,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Apartment Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:46 Apartamente , Vlorë

okazion shitet

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 20:09 Apartamente , Durrës

Shitet Super Apartament 1+1

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 20:05 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1,Pjese E Nje Vile

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 20:00 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1+2 Pamje Nga Deti

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 20:00 Apartamente , Durrës

Super Apartament 2+1+Garazh Me Qera(Vollga)

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 20:00 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 3+1+2+Verande

130 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Online
Dje 19:38 Apartamente , Tiranë

Apartment 2+1 me qira te rruga Irfan Tomini, 350 €

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 18:56 Apartamente , Durrës

I lire deri me 15 qeshor dhe pas dates 20 gusht

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 17:10 Apartamente , Tiranë

Myslym Shyri 1+1 per Qira

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:40 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.Jepet me qira 1+1 kati 3 prane kinemas

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 16:40 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

. Jepet me qera apartament 2+1 Pran Katedrales

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.Jepet me qera 2+1 Zdrale

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 16:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.Shitet 2+1 XHABIE

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.Shitet 1+1 kati 1 Xhabie

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.Shitet 3+1 kati 9 Sarreq

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 16:06 Apartamente , Tiranë

Apartament me qira ditore Tirane , Quartum Residence

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
Dje 15:49 Apartamente , Tiranë

Apartment 1+1 prane kompleksit Magnet, 87000 €

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:12 Apartamente , Durrës

1+1 APARTMENT FOR SALE NEAR HOTEL PREMIUM GOLEM 30 METERS FR

76 560 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 14:21 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 3+1 qender Durres

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 13:38
Linku:
Apartamente , Vlorë

APARTMENT 2+1 NË SHITJE & QERA TE GREEN TOWER, VLORË

105 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 13:32 Apartamente , Vlorë

Apartment, parkim, PISHINE

1 420 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 13:28 Apartamente , Vlorë

Shitet Apartament 2+1 i mobiluar dhe i rinovuar ,kati 3 .

68 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 13:24 Apartamente , Vlorë

1+1 Apartment for sale in Lungomare, first line, 77.7 m²

101 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 13:24 Apartamente , Vlorë

1+1 Apartment for sale

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 13:21 Apartamente , Vlorë

❗️Apartment 2+1 for sale❗️

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 13:21 Apartamente , Vlorë

2+1 Apartment for sale ,Near Catholic Church,127m2 neto

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 13:21 Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1 ne shitje tek, "Diamond Hill"

93 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Dje 13:18 Apartamente , Tiranë

SHITEN APARTAMENTE 1+1, 2+1 TEK VILA GOLD!

1 700 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 13:18 Apartamente , Vlorë

Shitet 1+1 ne orikum super cmim

36 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 13:18 Apartamente , Vlorë

��1+1 Apartment for sale ��1+1 апартаменты на продажу��

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 13:18 Apartamente , Vlorë

SHITET 1+1 , te "PLAZHI I VJETER" , prane "KRAL HOTEL"

96 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 13:18 Apartamente , Vlorë

Shitet Apartament 2+1 110 m2 , kati 2 me certifikate

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 13:18 Apartamente , Vlorë

Shitet Apartament 2+1 i mobiluar

62 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 13:11 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA TE KODRA E DIELLIT 600 EURO

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Dje 12:33 Apartamente , Durrës

Shitet Apartment 1+1+BLK ne plazh iliria afer hotel florida

69 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:21 Apartamente , Durrës

Jepet me qera apartament 2+1-2 tek ish-rajoni

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 12:03 Apartamente , Durrës

SUPER APARTMENT 2+1 FOR RENT AT LULISHTJA 1 MAJI IN THE CENT

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 12:03 Apartamente , Durrës

SUPER APARTMENT FOR SALE 1+1 SEA VIEW NEAR THE ROCK OF KAVAJ

89 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 11:59 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENTE TEK REZIDENCA “FUSHA E AVIACIONIT”!

1 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 11:59 Apartamente , Tiranë

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK 5 MAJ!

1 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:59 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT LUXURY NE ASTIR!!

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 11:54 Apartamente , Vlorë

Apartment ne lungomare me qera

Numri i dhomave: 1,5
Dje 11:54 Apartamente , Tiranë

SHITET SUPER APARTAMENT NE REZIDENCEN "FUSHA E AVIACIONIT"!!

1 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 11:35 Apartamente , Vlorë

Shitet apartment 1+1 në Orikum

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Apartment | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione