Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pogradec - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Pogradec , 418
Tiranë , 19
Korçë , 9
Durrës , 4
Elbasan , 4
Vlorë , 2
Lushnjë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pogradec,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj pogradec Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:48 Apartamente , Pogradec

Garazhd ne Pogradec Nderrim edhe me Makine

8 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 20
Dje 11:54 Apartamente , Pogradec

Apartamente me qera ditore TUSHEMISHT POGRADEC

Numri i dhomave: 2
30 Maj 16:07 Apartamente , Pogradec

Pogradec, jepet me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 6 (me Ashe

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
29 Maj 15:07 Apartamente , Tiranë

Akomodime me qira ditore

Numri i dhomave: 1
29 Maj 11:42 Apartamente , Pogradec

Apartament pushimi 1+1 me qera ne Pogradec

Numri i dhomave: 2
27 Maj 18:29 Apartamente , Pogradec

SHITET; GARSONIERE / POGRADEC-TUSHEMISHT

820 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Maj 18:29 Apartamente , Tiranë

SHITET; OKAZION GARSONIERE / POGRADEC-TUSHEMISHT

Numri i dhomave: 2
23 Maj 22:19 Apartamente , Pogradec

Elton’s Home Pogradec

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
23 Maj 18:17 Apartamente , Pogradec

“Dhoma pushimi” Pogradec ��

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
22 Maj 13:30 Apartamente , Pogradec

Apartment me qera 1+1 ne Pogradec Tushemisht

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
20 Maj 20:52 Apartamente , Pogradec

Nxitoni! Apartamente në Shitje në Pogradec!

Numri i dhomave: 2,5
19 Maj 05:49 Apartamente , Pogradec

Shtepi/Apartament pushimi

Numri i dhomave: 2
17 Maj 10:37 Apartamente , Pogradec

!!Okazion !! Dy Apartamente prane Liqenit Pogradec

27 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
15 Maj 10:15 Apartamente , Pogradec

Shtepi me qera ditore ne Pogradec

Numri i dhomave: 2
12 Maj 07:11 Apartamente , Pogradec

Shitet Apartament Kati i 10-te

64 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
10 Maj 05:47 Apartamente , Pogradec

Apartament per turistet

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
06 Maj 02:15 Apartamente , Pogradec

Apartament me qera per turistet

Numri i dhomave: 2
30 Pri 17:14 Apartamente , Pogradec

Shtepi me qera Pogradec/Ditore

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
26 Pri 15:29 Apartamente , Pogradec

Nxitoni! Apartamente në Shitje në Pogradec!

Numri i dhomave: 2,5
25 Pri 00:31 Apartamente , Pogradec

Apartamente në Shitje!

Numri i dhomave: 2
03 Pri 11:57 Apartamente , Pogradec

Pogradec, jepet me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 6 (me Ashe

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
30 Mar 10:45 Apartamente , Pogradec

Shitet apartament, Pogradec

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
30 Mar 10:23 Apartamente , Pogradec

Shitet apartament, Pogradec

3 500 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Online
11 Mar 13:37 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Pogradec

SHITET APARTAMENT – POGRADEC

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
06 Mar 20:13 Apartamente , Tiranë

SHITET HOTEL + BAR RESTORANT NË POGRADEC

330 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
23 Shk 10:19 Apartamente , Pogradec

Jap apartament me qira ne Pogradec buze liqenit

25 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
20 Shk 08:30 Apartamente , Tiranë

Akomodime me qira ditore

4 300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
17 Shk 18:33 Apartamente , Pogradec

Nxitoni! Shitet apartament i mrekullueshem ne Pogradec!

58 000 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Shk 13:31 Apartamente , Pogradec

Dyqan me qira

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Shk 08:45 Apartamente , Pogradec

Apartament në shitje, Pogradec

3 500 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Online
17 Jan 21:24 Apartamente , Pogradec

Apartament 2+1,Rr Rinia Pogradec

55 000 LEK

Numri i dhomave: 3
04 Jan 16:16 Apartamente , Pogradec

APARTAMENT PUSHIMI ME QERA DITORE

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
03 Jan 17:53 Apartamente , Pogradec

Shitet Apartament

Numri i dhomave: 2
03 Jan 16:43 Apartamente , Pogradec

Shtepi plazhi/pushimi Apartament Plazhi/pushimi Dhoma plazhi

3 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 3
28 Dhj 21:14 Apartamente , Pogradec

Apartament me qera Pogradec!

32 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
20 Dhj 14:25 Apartamente , Pogradec

Okazion, shitet apartament 3+1, Pogradec

71 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 140
09 Dhj 17:54 Apartamente , Pogradec

SHITET-HYRJE-APARTAMENT-ME-HIPOTEKE-POGRADEC

06 Dhj 14:11 Apartamente , Pogradec

Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi Caushi ne Pogradec

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
05 Dhj 21:57 Apartamente , Pogradec

Shtepi pushimi ne Pogradec

Numri i dhomave: 2,5
01 Dhj 14:30 Apartamente , Pogradec

Apartament në shitje-Pogradec

68 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
28 Nën 09:20 Apartamente , Pogradec

Gazonjere

820 EUR

Numri i dhomave: 1,5
26 Tet 11:02 Apartamente , Pogradec

Apartment 2+1+2 te tergu, 470 €/m2

34 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Tet 10:46 Apartamente , Pogradec

Apartment 1+1 te tregu, 470 €/m2

27 500 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Tet 10:55 Apartamente , Pogradec

Shitet apartament 1+1

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Sht 15:44 Apartamente , Pogradec

Apartament 2+1 per shitje ne Pogradec!

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
03 Sht 10:38 Apartamente , Pogradec

Hyrje me qera Pogradec

Numri i dhomave: 2
30 Gush 14:45 Apartamente , Pogradec

Apartament 2+1 me qera ne Pogradec

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
21 Gush 18:44 Apartamente , Pogradec

APARTAMENT PUSHIMI 1+1 KATI PARE

Numri i dhomave: 2
17 Gush 12:23 Apartamente , Pogradec

Shitet Dyqani tek axhensia POGRADEC

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
06 Gush 23:18 Apartamente , Pogradec

Shitet apartament 30.000€

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pogradec | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • pogradec në kategorinë Apartamente
  • pogradec në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • Pogradec në kategorinë Shtëpi
  • pogradec në kategorinë Shtëpi
  • pogradec në kategorinë Vila
  • Pogradec në kategorinë All Category
  • Pogradec në kategorinë Turizëm dhe Evente
  • Pogradec në kategorinë Fitnes/Ushtrime
  • Pogradec në kategorinë Makina
  • Pogradec në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Passat | Passat

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione