Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

petro nini - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 283
Korçë , 1
Tropojë , 1
Vlorë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe petro nini,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj petro nini Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:15 Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Hyrje luksi 2+1, 110 m²(Gjimnazi Petro Nini)

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 14:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Garsionere me qera, Petro Nini

450 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 09:32 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2 per Shitje, Shkolla e Baletit AL27209

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
30 Maj 16:56 Apartamente , Tiranë

SUPER APARTAMENT 3+1+2 PER QERA, QENDER, TIRANE

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
30 Maj 16:56 Apartamente , Tiranë

SUPER APARTAMENT 2+1 PER QERA, QENDER, TIRANE

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
30 Maj 16:56 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE, ISH-RESTORANT DURRESI, TIRANE

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Maj 16:07 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1, Petro Nini (Liqeni Arificial)

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
30 Maj 11:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 per qira,Shkolla e Baletit

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Maj 11:58 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK PETRO NINI !!

245 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Maj 10:19 Apartamente , Tiranë

��JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANË SHKOLLËS PETRO NINI , T

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online
28 Maj 14:02 Apartamente , Tiranë

1+1 apartament me qera plotesisht i mobiluar, Petro Nini

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
26 Maj 15:40 Apartamente , Tiranë

Okazion Petro Nini

280 EUR

Numri i dhomave: 1,5
26 Maj 15:15 Apartamente , Tiranë

Shitet: 2+1 ( Petro Nini - prane Sh. Willson )

155 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Maj 14:57 Apartamente , Tiranë

⚜ Ap. PREMIUM: 2+1 (Në krah të Nobis - Petro Nini) ��

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
26 Maj 04:19 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 tek Shkolla Baletit 450 euro

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
25 Maj 18:01 Apartamente , Tiranë

Shitje, Apartament 3+1, Gjimnazi "Sami Frashëri", Tiranë

165 000 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Maj 14:13 Apartamente , Tiranë

Shitet gazonjere te Petro Nini

67 000 EUR

Numri i dhomave: 1
22 Maj 16:56 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT LUKSOZ PER SHTIJE TEK PETRO NINI !!

1 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Maj 14:48 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 tek Petro Nini

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Maj 19:22 Apartamente , Tiranë

Qira , Apartament 3+1, Gjimnazi "Petro Nini Luarasi", Tiranë

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
18 Maj 02:45 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne shitje rrugen Petro Nini Luarasi.

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
17 Maj 12:54 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qira, Apartament 1+1, Petro Nini PRO+31759

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
16 Maj 23:40 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi 2+1 tek shkolla e Baletit!

450 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
15 Maj 14:03 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera, SHESHI WILSON

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Maj 11:43 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi me qera 2+1!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
15 Maj 01:05 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK PETRO NINI !!

Numri i dhomave: 2
14 Maj 00:13 Apartamente , Tiranë

Shitet 2+1, totalisht e rikonstruktuar dhe e mobiluar.

226 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
12 Maj 22:13 Apartamente , Tiranë

Okazion:Shitet Apartament tek Sheshi Willson

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
12 Maj 11:49 Apartamente , Tiranë

Aprtament 2+1+verande, Rruga Petro Nini Luarasi, Ali Dem

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
11 Maj 22:49 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK PETRO NINI !!

245 000 EUR

Numri i dhomave: 2
11 Maj 16:06 Apartamente , Tiranë

''PETRO NINI'' SHITET APARTAMENT MODERN 2+1 !

245 000 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Maj 11:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 ne Ali Dem

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
02 Maj 18:20 Apartamente , Tiranë

Prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi, Shitet Apartament 2+1 I

114 900 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Maj 17:48 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira Apartament 2+1 tek Petro Nini!

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
27 Pri 12:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Okazion! Apartament 3+1 ne shitje tek Rr. Petro Nini Luarasi

105 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
Online
26 Pri 14:29 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 ne Bllok, (ID 41211111)

240 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Online
08 Pri 10:46 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1, Petro Nini, Tirane

128 000 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Mar 13:57 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1,JURIDITKU,GJIMNAZI PETRO NINI

127 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
11 Mar 17:31 Apartamente , Tiranë

QIRA ,APARTAMENT 2+1 TEK SHKOLLA ''PETRO NINI'' !

620 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
11 Mar 17:21 Apartamente , Tiranë

QIRA,APARTAMENT 2+1 PERBALLE GJIMNAZIT "PETRO NINI LUARASI''

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
28 Shk 17:28 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1 Prane gjimnazit Petro Nini Lluarasi

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Shk 11:59 Apartamente , Tiranë

Garsionere ne bllok

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj petro nini | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione