Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

delijorgji - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 605
Shkodër , 1
Vlorë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe delijorgji,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj delijorgji Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 17:04 Apartamente , Tiranë

Rruga e Kavajes apartament 1+1 me qira

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:04 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1, Kompleksi Delijorgji

228 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:19 Apartamente , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TEK KOMPLEKSI DELIJORGJI

249 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:49 Apartamente , Tiranë

~��JEPET APARTAMENT 2+1+2 POSTE PARKIMI PERBALLE DELIJORGJIT

580 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 13:54 Apartamente , Tiranë

/✅Apartament 2+1+2 per shitje te kompleksi delijorgji

278 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:54 Apartamente , Tiranë

@Shitet apartament 2+1+2 te Kompleksi Delijorgji.

278 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:30 Apartamente , Tiranë

~��JEPET APARTAMENT ME QERA TE KOMPLEKSI DELIJORGJI

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Dje 23:38 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 NE KOMPLEKSIN DELIJORGJI

260 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:56 Apartamente , Tiranë

Te delijorgji 2+1+2qera ditore nga 30€

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 14:07 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Kompleksi Delijorgji.

278 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:00 Apartamente , Tiranë

Jepet Super Apartament 2+1 me Qira te Kompleksi Delijorgji.

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Maj 18:23 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMNET 1+1 TE KOMPLEKSIU DELIJORGJI

143 800 EUR

Numri i dhomave: 1
30 Maj 13:55 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament perballe me Kompleksin "Delijorgji"

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
30 Maj 00:16 Apartamente , Tiranë

''KOMPLEKSI DELIJORGJI'' QIRA APRAPTAMENT 2+1+2 TUALETE !

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
29 Maj 18:13 Apartamente , Tiranë

''Kompleksi Delijorgji''QIRA APARTAMENT 1+1 +Post Parkimi !

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Maj 14:52 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE KOMPLEKSIN DELIJORGJI

260 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Maj 12:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 me qera prane Kompleksit Delijorgji

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
29 Maj 12:17 Apartamente , Tiranë

Qera 2+1+2 Kompleksi Delijorgji

700 EUR

Numri i dhomave: 3
27 Maj 11:11 Apartamente , Tiranë

Riverside Residence 1150 €/m2

141 500 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Maj 21:33 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 NE KOMPLEKSIN DELIJORGJI

260 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Maj 18:19 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera Kompleksi Delijorgji - Rruga e Kavaje

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
26 Maj 15:43 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament perballe me Kompleksin "Delijorgji". Rr. E

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
25 Maj 19:13 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA ||Apartament 1+1+bllk

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
25 Maj 17:01 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera perballe Delijorgjit

400 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Maj 15:54 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 te Kompleksi Delijorgji !

228 000 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Maj 13:16 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament perballe me Kompleksin "Delijorgji".

208 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
24 Maj 21:27 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera 2+1+2,Kompleksi Delijorgji(Hilton)

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
24 Maj 09:19 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 + 2 Garazhe + Magazin Delijorgji

404 800 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Maj 01:54 Apartamente , Tiranë

Apartament ne shitje 2+1+2,Kompleksi Delijorgji

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Maj 17:41 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 prane Kompleksit Delijorgji

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
23 Maj 11:19 Apartamente , Shkodër

Shitet apartament 2+1 + 2 Garazhe + Magazin te Deliorgji

404 800 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Maj 11:11 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 tek Kompleksi Delijorgji!99 000 EUR

Numri i dhomave: 1
23 Maj 10:42 Apartamente , Tiranë

Apartment 3+1+2 te Globi perballe Delijorgjit, 155000 €

155 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
23 Maj 09:49 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 1+1 ME QERA, RRUGA E KAVAJES

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
22 Maj 17:06 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 Delijorgji

337 900 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Maj 11:38 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE PERBALLE KOMPLEKSIT DELIJORGJI

135 000 EUR

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj delijorgji | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione