delijorgji | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe delijorgji,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj delijorgji Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:33 ,

Shitet Apartament 2+1+2+P - Kompleksi Delijorgji

210 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:19 ,

Super Apartament me Qira 3+1+2+P Kompleksi Delijorgji

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 16:16 ,

Apartament me qira 2+1+2 tek Kompleksi Delijorgji

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:11 ,

SUPER APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TE KOMPLEKSI DELIJORGJI

299 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
17 Pri 12:12 ,

Shitet apartament ne rr.Kavajes

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
17 Pri 11:42 ,

OKAZION PRAN DELIJORGJIT .. AP 1+1..!!

63 000 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Pri 10:08 ,

Apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Delijorgji!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
17 Pri 09:47 ,

Jepet me qera apartament 2+1 tek Rruga e Kavajes!

340 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
17 Pri 08:56 ,

Apartament 3+1me qera te kompleksi deliorgji

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
16 Pri 15:02 ,

Apartament 2+1 me qera Rruga e Kavajes

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
16 Pri 14:58 ,

Apartament 1+1 +Parkim tek Kompleksi Delijorgji

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Pri 14:36 ,

Apartament 2+1+parkim Kompleksi Delijorgji

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
16 Pri 14:27 ,

Jepet apartament 2+1+2 per qira perball Kompleksit Delijorgj

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
16 Pri 13:24 ,

GARZONIERE ME QERA ,KOMPLEKSI DELIJORGJI

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
16 Pri 09:31 ,

jepet me qera rruga kavajes

340 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Pri 16:32 ,

Qera,Apartament 2+1,Kompleksi Delijorgji

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
14 Pri 09:23 ,

Apartament 2+1 per qira Te Kompleksi Delijorgji

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
13 Pri 15:13 ,

Apartament - Në Shitje - Kompleksi Delijorgji, Shqipëri

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
11 Pri 02:06 ,

Apartament 1+1 me qera RRuga kavajes-Globe

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
11 Pri 02:05 ,

Apartament 2+1 ne shitje Tek Kompleksi Delijorgji

2 100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Pri 11:55 Agjent për shitje të pronës ,

Apartament te Rruga e Kavajes

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
09 Pri 10:46 ,

SUPER APARTAMENT 2+1 PER QIRA PRANE DELIJORGJIT

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
07 Pri 10:37 ,

Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajës, Tiranë

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
05 Pri 10:10 ,

Super apartament 3+1 me qira tek Kompleksi Delijorgji

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
05 Pri 10:09 ,

Apartament 2+1 per qira twek Kompleksi Delijorgji

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
01 Pri 15:51 ,

Shitet Apartament 2+1 prane kompleksit Delijorgji!

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj delijorgji | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione