Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

plazh - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Durrës , 3040
Vlorë , 184
Tiranë , 54
Kavajë , 47
Sarandë , 40
Lezhë , 32
Shkodër , 9
Pogradec , 5
Elbasan , 3
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe plazh,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj plazh Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:28
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Ne Iliri Plazh Durres 113000 Euro

113 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Sot 15:42 Apartamente , Tiranë

✅ SHITET AMBJENTI 170 m2 ✅ DURRES / PLAZH L 13

155 000 EUR

Sot 15:24 Apartamente , Vlorë

Shitet Apartament 4+1+2 Luksoz Në Plazh Të Vjeter Me Pamje N

270 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 15:21 Apartamente , Durrës

OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZHIN E DURRESIT, ZONA H

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:21 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT ME PAMJE DETI 1+1 NE PLAZH, RROTA E KUQE!!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:21 Apartamente , Durrës

JEPET GARSONIERE ME QERA NE PLAZH!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 15:18 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1, VIJE E PARE ME DETIN ,PLAZH ILIRIA !

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 15:18 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI, PLAZH, ILIRIA! 850€/m2

116 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:18 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH, ILIRIA, 850€/m2!

116 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:18 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 1+1 NE PLAZH, ILIRIA! 850€/m2

65 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:18 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!

56 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:14 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1, VIJE E PARE ME DETIN ,PLAZH ILIRIA !

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 14:43 Apartamente , Durrës

Apartament Me Qera Ditore , Plazh

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 14:43 Apartamente , Durrës

Super Apartament Me Qera Ditore, Pamje Nga Deti

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sot 14:43 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1 Me Qera Ditore, Prane Hotel Palace

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sot 14:43 Apartamente , Durrës

Apartament me Qera Ditore

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 14:43 Apartamente , Durrës

Apartament Pushimi,Me Qera Ditore

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 14:37 Apartamente , Durrës

Gazoniere Me Qera ,Me Pamje Nga Deti

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 14:37 Apartamente , Durrës

Shitet Papafingo 400 M

Numri i dhomave: 4
Sot 14:37 Apartamente , Durrës

Shitet Super Apartament 2+1+2

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Sot 14:30 Apartamente , Durrës

Apartament 1+1 Me Qera , Pista Iliria

Numri i dhomave: 2
Sot 14:24 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Papafingo 2+1,Me Pamje Nga Deti

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 14:20 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2,I Sapoarreduar

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:17 Apartamente , Durrës

Shitet Papafingo 2+1 Me Pamje Nga Deti

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 14:17 Apartamente , Durrës

Apartament 1+1+Garazh,Me Pamje Nga Deti

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:14 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 1+1 ,Mundesi per 2+1

65 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sot 14:11 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1 , Plazh

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:11 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1 , Plazh

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:31 Apartamente , Durrës

Okazion muaji maj 35 euro nata, qershori 40 euro.

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 13:18 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Plazh-Hekurudha, Durres

79 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 13:03 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 3+1+2+Garazh, Te Kali I Trojes, Plazh

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:41 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Plazh-Iliria, Durres

58 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:35 Apartamente , Durrës

Shitet, Papafingo 2+1+2, Plazh-Hekurudha, Durres

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:28 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament Luxury 2+1+2 , Plazh-Hekurudha, Durres

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:28 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA, PLAZH!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:25 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Plazh, Durres

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:25 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Plazh-Iliria, Durres

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 12:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTMENTI 1+1, PLAZH-DURRES

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Shitet • 1+1+Ballkon Mobiluar• Shume prane detit Plazh

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Shitet 2+1 + Ballkon • 92 MetraFlorida, Plazh Durres�� • 85'

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Qera 2+1+2 • I Pa Mobiluar��Rrota Kuqe, Plazh Durres��

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:06 Apartamente , Vlorë

jepen hyrje me qera per plazh

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Sot 10:05 Apartamente , Vlorë

Shiten Apartamente tek Vlora Marina.

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 10:04 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera vlore ne krahe te Tirana Resort 40€

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sot 07:36 Apartamente , Durrës

Papafingo Me Pamje Nga Deti 2+1 Me Qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 06:32 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament me pamje anesore nga deti rrota kuqe plazh

88 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 06:22 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Te Stacioni I Pare, Plazh

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 00:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Halkidiki Greqi, jepet me qera apartament ne plazh 40 m²

85 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Dje 23:59 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1, Iliria Plazh, Durres 82000 Euro

82 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:22 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH ILIRIA!

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:23 Apartamente , Lezhë

Lezhe,shes Apartament 1+1, 64 m²(Rera e Hedhun)

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj plazh | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione