Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:17
Linku:
Dyqani Makina , Fier

Volkswagen Golf 6 Plus Automatik

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:03
Linku:
Dyqani Makina , Fier

C 180 KOMPRESSOR AVANTGARDE

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:02
Linku:
Dyqani Makina , Fier

TOYOTA RAV 4 2.2 D4 D. SUPER GJENDIE

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:45
Linku:
Makina , Fier

Mercedes Benz ML (GLE line)

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Mini One 1.4 16v 95cv

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Ford Fiesta 5p viti 2011 1.4 tdci

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Ford Focus 5p viti 2007 1.6 tdci Titanium

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Seat Altea XL 2.0 tdi viti 2008

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Audi A3 S Line viti 2018 30 TDI SPB S Troni

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Audi Q7 S-Line 3.0 V6 TDI 240CV Quattro

10 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

SHITET: E CLASS 350 CDI

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

AUDI A4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

FORD S-MAX 2000 NAFTE

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

VOLSVAGEN TURAN

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Fiat Punto Evo viti 2012 1.3 mjt 75cv

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Ford Focus viti 2012 1.6 tdci 95cv

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Volkswagen Golf ▫️viti 2017 ▫️1.6 tdi 115cv Executive ▫️DSG

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Mini Cooper D 1.6 D 136CV Viti 2018

17 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Ford C-Max Titanium viti 2011 1.6 tdci 116xv

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Jaguar XF 3.0 V6 238cv

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Volkswagen Golf Highline viti 2015 1.4 TGI 110cv

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Ford C-Max Titanium ▫️viti 2012

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Fier

Audi A4 35 TDI Business Sport viti 2019 170cv S-troni

26 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Fier

Mitsubishi Outlander 2.0 di-d 140 cv

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Fier

Audi A4 S-LINE ▫️viti 2009 ▫️2.0 tdi 170 cv

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Fier

Land Rover Freelander viti 2011 2.2 TD4 160 cv

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Fier

Volkswagen New Beetle 1.9 tdi 105 cv Cabrio

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Fier

Dodge Caliber viti 2008 2.0 td 140 cv sxt Leather

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Fier

New Tourneo Custum Luxury ▫️2.2 nafte

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Fier

Ford Kuga Titanium 4wD 2.0 tdci 163cv

10 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Fier

Fiat Croma viti 2008 1.9 mjt 120cv

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Fier

Hyundai ix20 viti 2011 1.4i 90cv

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Fier

SHITET: B CLASS 200

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Fier

Ford C-Max Titanium viti 2013

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:27 Shtëpi , Fier

Shitet shtepi ne fshatin Marinez Fier

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 09:27 Dyqani Makina , Fier

EVOQUE,VITI 2013, 2.2 NAFTE ,AUTOMAT

19 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:23 Kafshë në fermë , Fier

Vica Bio

4 LEK

Sot 09:23 Dyqani Makina , Fier

Fiat Scudo 2.0 mjt 128cv

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 09:22 Dyqani Makina , Fier

Opel Corsa 5p viti 2009 1.3 cdti

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:22 Dyqani Makina , Fier

Ford Ka viti 2009 1.3 cdti

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:22 Dyqani Makina , Fier

Citroen C5 Exclusive viti 2009 2.0 hdi

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:22 Dyqani Makina , Fier

Ford S Max Titanium viti 2014 2.0 tdci 163 cv

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:22 Dyqani Makina , Fier

Seat Altea XL 1.6 benzin-gas

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:22 Dyqani Makina , Fier

Ford C-Max Titanium

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 Dyqani Makina , Fier

Mini Countryman 1.6 D

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 09:22 Dyqani Makina , Fier

Land Rover Discovery 3 2.7 TDV6

10 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:22 Dyqani Makina , Fier

Fiat Punto Evo viti 2011 1.2 benzin-gas

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:21 Dyqani Makina , Fier

Honda CR-V 2.2 CDTI 4WD

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:21 Dyqani Makina , Fier

Toyota Rav4 viti 2008 2.2 D-4D 150 cv

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:21 Dyqani Makina , Fier

Opel Corsa 5p

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione