Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Volvo XC 90 ne Shitje | Njoftimet ne MerrJep.al


Blej Volvo XC 90 ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Volvo XC 90 te ri apo të përdorur në shitje. GJej Volvo XC 90 apo modelet tjera si: XC60, XC40, XC90, S90, V90, Volvo V60, dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne tregun me te madhe online ne Shqiperi.Sot 09:18
Linku:
Dyqani ,

Volvo XC90 2.4 D

7 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 18:33 ,

VOLVO XC90 3.0BI TURBO SAPO ARDHUR NGA ZVICRA����

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:23 ,

Shitet volvo Xc 90 2.5 benzin gas automatic 4x4 7 vende

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:43 ,

Volvo XC90

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:59 ,

VOLVO XC90 AUTOMAT

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:33 ,

Volvo XC90 - 2.5 Auto

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:33 Dyqani ,

VOLVO XC90

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:33 Dyqani ,

VOLVO XC90

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:54 ,

Volvo xc90 ��������Ch mundesi ndrimi

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:18 Dyqani ,

Volvo XC90 2.4 D

7 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:56 ,

��SHITET/VOLVO XC-90 NAFT KAMIO AUTOMAT VITI/06 ��

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 08:47 ,

Volvo XC90 2006 Automat 2.5 Zvicerra

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:44 ,

Volvo XC 90 R Design 10.700 €

10 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:22 ,

VOLVO XC90,,,4.4,,,BENZIN +GAZ,,,AUTOMATIKE,,,

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:28 ,

VOLVO XC90 3.2 Benzin 2007

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:06 ,

Volvo Xc90

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 16:13 ,

Volvo

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:39 ,

Shes Volvo XC90

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:33 ,

Volvo XC90

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 21:21 ,

Volvo XC90

31 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Maj 20:39 Dyqani ,

Cx 90 2.5 benzin 7 vende

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 20:36 ,

Volvo XC90 2006

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 17:47 ,

VOLVO XC90 3.2 B/G

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 17:47 ,

VOLVO XC90 3.2

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 11:34 ,

Volvo xc90

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 10:44 ,

Volvo

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 11:46 ,

Volvo xc90 2.5

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 21:16 ,

Shitet ose ndrrohet Volvo xc90

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 21:04 ,

Okazion

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Maj 14:06 ,

Volvo xc90 shitet ose ndrohet

6 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Maj 17:29 ,

Shitet VOLVO XC90 ne gjendje te shkelqyer

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Maj 16:38 ,

Volvo XC - 90

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 19:08 ,

volvo xc90 benzin 2.5 2006

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 10:57 ,

Volvo

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 01:18 ,

Volvo

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 19:18 ,

VOLVO XC90 2.5 BENZIN

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 19:06 ,

Okazion shitet volvo xc90 viti 2006

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Maj 23:53 ,

XC90 super mjet

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Maj 08:23 ,

Volvo

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 23:45 ,

Volvo

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 06:56 ,

Ndërrohet me furgon Vito/Sprinter ± diferencën.

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 06:56 ,

Ndërrohet me furgon Vito/Sprinter ± diferencën.

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 09:35 ,

Volvo

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 17:28 ,

Volvo

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 09:52 ,

Volvo

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 17:17 ,

Volvo

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 17:21 ,

Okazion Shitet makine volvo xc90 automat ne gjendje perfekte

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 10:37 ,

Ndërrohet me furgon Vito/Sprinter ± diferencën.

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 01:37 ,

Okazion Shitet makine volvo xc90 automat ne gjendje perfekte

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 09:47 ,

volvo xc90

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Pri 23:17 ,

Volvo XC90

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Njoftimet per Volvo XC 90 në Shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Volvo XC 90 të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Volvo XC 90 nga modelet e ndryshme si Volvo xc60, XC40, XC90, S90, V90, V60, dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Volvo XC 90 ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit Volvo XC 90 ne MerrJep.al


Keni Volvo XC 90 që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Volvo XC 90 ne Shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione