Volvo s40 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Volvo , 173
Toyota , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Volvo s40 , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Volvo s40 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:06 ,

VOLVO S40

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:05 ,

Volvo S40 R-Design / Benzine+Gaz 2.5T ����

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:50 ,

Volvo S40 nafte, Automatik, Navi, 2008, Full��������

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:04 ,

VOLVO S40 D2 1.6 DIZEL

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:00 ,

VOLVO S40 D2 1.6 DIZEL

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Shk 16:18 ,

OKAZION LETRA TE SAPO PRERA FULL OPTION VOLVO S40

6 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 16:18 ,

Volvo S40

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 15:12 ,

shitet/nderrohet volvo s40 R-desing

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 16:41 ,

Shitet

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 17:14 ,

VOLVO S40 1.6 Nafte Manual

4 490 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 12:06 ,

Volvo S40 2.5T / R-Design Automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 10:27 ,

Shitet volvo s40 2.0d nafte euro 3

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Jan 15:17 ,

Shes volvo s40

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 14:47 ,

Shitet Volvo s40. 2005. 2.5 benzine

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 07:22 ,

shitet ose nderohet volvo s40 2.5 benzin 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Jan 19:52 ,

Volvo S40T Automatic

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 08:29 ,

shitet volvo s40 2007 4x4 full full ekstra 2.5T

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Jan 02:25 ,

Volvo s40

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Dhj 20:18 ,

shitet ose nderohet volvo s40 2007 4x4 2.5 benzin

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Dhj 17:25 ,

Volvo s40 1.8 OKAZION !!!

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 14:44 ,

Volvo S40 2005 2.4 benzine/gaz

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Dhj 12:17 Dyqani ,

Volvo S40 2.0 Naftë, 6 shpejtësi, konsum i ulët!

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Dhj 16:03 ,

OKAZION

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Dhj 10:41 ,

Volvo s40 2.4 b+g

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Dhj 17:21 ,

volvo s40

33 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Dhj 16:01 ,

volvo s40

33 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Nën 12:57 ,

Volvo s40

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 16:26 ,

Shitet

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Nën 12:33 ,

Volvo s40

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Nën 13:56 ,

Shitet Volvo S40

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Nën 13:34 ,

okazionn shitet volvo s40 1.9 naft

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Tet 12:46 ,

Volvo

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Tet 23:06 ,

shitet ose nderohet

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Tet 18:04 ,

Volvo s40 1.9

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 14:31 ,

Volvo S40 motorr 1.8Gaz+Benzine me letra

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 15:59 ,

shitet volvo s40 2.5 T T5 full 4x4

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Sht 16:42 ,

VOLVO S40 OKAZION 800 EURO !!!!!!!!

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 12:02 ,

VOLVO S40 OKAZION 800 EURO !!!!!!!!

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Sht 09:46 ,

VOLVO S 40 2005 2.0 Nafte

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 22:15 ,

volvo s40 2007 2.5 benzin 4x4

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Gush 23:51 ,

volvo s40 shitet ose nderohet grand vitara

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Gush 20:45 ,

Shitet super okazion

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Gush 11:53 ,

Volvo

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Korr 21:46 ,

Volvo S40 benzin gaz

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 12:20 ,

Shes volvo s40 2.0 nafte

600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 11:05 ,

Volvo s40

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Qer 16:51 ,

Shitet volvo S40 ne gjendje shum te mir okazion

1 200 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Volvo s40 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim