Xc60 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Xc60,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Xc60 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:25
Linku:
Dyqani ,

VOLVO XC60 D4, VITI 2014, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

18 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Dje 22:35 ,

VOLVO XC60 D5 AWD GEARTRONIC GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:25 Dyqani ,

VOLVO XC60 D4, VITI 2014, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

18 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:24 ,

Volvo XC60, viti 2013, automat, 2.0 nafte, navi, 13500 Euro

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:25 ,

OKAZION VOLVO XC60 3.0T 305HP, BENXIN+GAS 2012 FULL OPTIONS!

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:47 ,

������VOLVO XC60 2015 ������

15 570 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:44 ,

Volvo xc60

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:44 Dyqani ,

Volvo XC60 4X4 Automatik

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:27 ,

Volvo XC60 T6 3.0 Benzine Gaz (Pa Takse Luksi) R Disegn

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:25 ,

Volvo XC60 Switzerland Okazion 8500 Euro I Diskutueshëm

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 16:04 ,

Shitet

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Pri 12:42 Dyqani ,

Volvo XC60 2.4 d D5 ZVICRA

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 20:28 ,

VOLVO XC60 2009 SHITET OSE NDERROHET 9500

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 17:47 ,

Volvo xc60 2016

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Pri 16:56 ,

2018 VOLVO XC60 INSCRIPTION D5 - OKAZION

37 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Pri 15:04 Dyqani ,

VOLVO XC60 (Mundesi Nderrimi)

9 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 12:17 ,

VOLVO XC60 2015

15 570 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 20:15 ,

Toyota Rav4 2.2 Naft D-Cat Automat

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 17:46 ,

VOLVO XC60 2010 AUTOMAT

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 13:53 ,

❗️❗️ Volvo S60 2.0 Nafte automat 2011 ❗️❗️

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 11:18 ,

Volvo xc60

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 15:34 ,

Tiguan 12/2010 gjendje perfekte

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 17:22 ,

Volvo XC60 T6

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 12:14 ,

Volvo XC60 3.0 Benzine+ Gas Automatik����

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Pri 18:57 ,

Okazion ..Volvo XC60 automat 2010 2.4 diezel R desing

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 18:04 ,

VOLVO XC60 R DESIGN -Mundesi nderrimi

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 14:01 ,

VOLVO XC60 2010����

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 10:11 ,

Volvo Xc60

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 14:29 Dyqani ,

OKAZION! Volvo XC60 2.4 Nafte Automatike, Full Optional!

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 08:59 Dyqani ,

OKAZION! Volvo XC60 2.4 Nafte D3 2011, Gjendje Perfekte!

12 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 17:25 Dyqani ,

Volvo XC60 D4 AWD Naftë 2014, Gjendje Perfekte!

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 10:19 ,

Volvo XC60 T6 3.0 Benzine Gaz

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Mar 23:29 ,

Toyota Rav4 2011 2.2 D-CAT Automat

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Mar 12:33 Dyqani ,

OKAZION! Volvo XC60 2.4 Nafte 2010, Gjendje Perfekte!

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 12:17 ,

Volvo XC60

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 08:40 Dyqani ,

OKAZION! Volvo XC60 2.4 Nafte D5 2011, Gjendje Perfekte!

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Mar 18:54 ,

Super gjendje

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 23:56 ,

Volvo xc60

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Shk 23:07 ,

VOLVO XC60, NAFTË AUTOMAT 2017

31 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Shk 21:13 ,

Volvo xc60

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Shk 16:51 Dyqani ,

***U SHITTT*** Auto City - Volvo XC60,3.0T benzine+gaz

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Shk 09:54 Dyqani ,

OKAZION! Volvo XC60 2.0 Nafte 2012, Gjendje Perfekte!

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 09:54 Dyqani ,

OKAZION! Volvo XC60 2.0 Nafte 2012, Gjendje Perfekte!

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Jan 23:39 ,

SHITET

111 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 22:13 ,

Volvo xc60 . 8500 euro 3.2 benzin gaz

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 00:53 ,

VOLVO XC60 R-DESIGN, Geartronic

16 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Xc60 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

xc60 Xc60 Xc60 Xc60 Xc60 Xc60 xc60 Xc60 Xc60 xc60

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione