Foristrada | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Toyota , 16
Land Rover , 14
Mitsubishi , 13
Audi , 9
Nissan , 9
Hyundai , 8
Jeep , 8
BMW , 5
Ford , 5
Ssangyong , 5
Infiniti , 3
Chevrolet , 2
Honda , 2
Kia , 2
Opel , 2
Porsche , 2
Mazda , 1
Škoda , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Foristrada,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Foristrada Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:29 ,

Mercedes nderrohet

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:02 ,

Okazion Range Rover 2.7 sport Automatik 08.full

6 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:59 ,

Foristrada 4x4 song jong Mercedes Automat.09

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:57 ,

Mini foristrad ford fusion 1.4 naft 08.dogan. Ekonomike

2 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:55 ,

Foristrada 4x4 micubishi oltrander 1.9 naft 09.full full

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:51 ,

Foristrada 4x4 Volvo xc90 naft Automatik full 08

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:38 ,

OKAZION GOLF 5 1.9TDi AUTOMATIK FULL SAPOARDHUR SUPERGJENDJE

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:38 ,

OKAZION TOYOTA YARIS FULL 1.4 D-4D MANUAL SUPERGJENDJE SAPOA

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:38 ,

OKAZION TOYOTA AURIS D4-D SUPERFULL SAPOARDHUR

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:38 ,

OKAZION C220 CDI SUPERGJENDJE ME LETRA SHQIPTARE

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:38 ,

OKAZION TOYOTA YARIS 1.4 D4-D MANUAL SAPOARDHUR SUPERGJENDJE

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:37 ,

OKAZION YARIS AUTOMATIK NAFTE SUPERGJENDJE FULL

4 490 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:37 ,

SUPER OKAZION TOYOTA COROLLA AUTOMAT 1.4 NAFTE SUPERGJENDJE

3 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:37 ,

Okazion c230 i 2006 benzin-gaz full sapoardhur supergjendje

5 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:36 ,

OKAZION C230 Benzin-Gaz FULL OPTION SUPERGJENDJE SAPOARDHUR

5 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 08:33 ,

Okazion BMW X5 full M Sport 08.naft.AUTOMAT

6 998 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 08:32 ,

Foristrada.4x4 naft 1.9.automatik.07.NRROHET.FULL

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 08:32 ,

Foristrada 4x4 Audi Q5. Full. 80 mij km.viti 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Pri 20:11 ,

Mitsubishi L200

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Pri 13:17 ,

Foristrada 4x4 chavrolet Captiva 1.9 naft full 08.dogan

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 12:50 ,

Shitet foristrada

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 17:16 ,

shes foristrad

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 11:05 ,

SHITUR C KLAS AVANTGARDE AUTOMAT FULL SAPOTARGUAR

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 19:59 ,

Audi A4 Benzin-Gaz super gjendje

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 15:30 ,

SHITUR GOLF 5 1.9TDi FULL OPTION SUPERGJENDJE I TARGUAR

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 15:54 ,

SHITUR CADDY SUPER GJENDJE FULL SAPOARDHUR

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 12:20 ,

SHITUR COROLLA D-4D SUPERGJENDJE SAPOARDHUR

3 490 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Mar 16:53 ,

Shitet 3200€

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 16:26 ,

Passat 4motion 4x4 1.9tdi viti 99. Shitet ose ndrohet

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 18:01 ,

SHITUR GOLF 5 1.9TDi AUTOMAT FULL SAPOARDHUR

4 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 18:14 ,

Audi

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 21:47 ,

OKAZION C230 Benzin-Gaz FULL OPTION SUPERGJENDJE SAPOARDH

5 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 14:36 ,

SHITUR COROLLA AUTOMAT SUPERGJENDJE FULL SAPOARDHUR

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Shk 17:51 ,

SHITUR TOYOTA YARIS PAKET T-SPORT START-STOP FULL

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Shk 13:57 ,

SHITUR AURIS FULL SUPERGJENDJE ME LIBER SHERBIMESH

4 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Shk 14:47 ,

SHITUR TOYOTA COROLLA D-4D SUPER GJENDJE SAPOARDH

3 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Jan 15:04 ,

Pjes kembimi per makina 4x4

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
16 Jan 21:28 ,

Mercedes ML 270

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 02:26 ,

nisan navara

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Jan 19:57 ,

nisan navara

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Dhj 15:25 ,

SHITUR c klas sapoardhur full supergjendje

6 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Dhj 10:36 ,

SHITUR AUDI A4 BENZIN-GAZ S-LINE FULL

4 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 21:21 ,

SHITUR BMW 320D XDRIVE 2009 FULL SUPERGJENDJE

5 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Dhj 00:03 ,

SHITUR YARIS START STOP SUPERFULL SUPERGJENDJE

3 690 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Dhj 09:50 ,

SHITUR COROLLA FULL OPTION AUTOMAT SAPOARDHUR

4 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Dhj 09:50 ,

SHITUR AURIS FULL OPTION ME LIBER SAPOARDHUR

5 390 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 23:21 ,

SHITUR FORD FOCUS BENZIN/GAZ SUPERGJENDJE ME LETR

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 20:42 ,

SHITUR GOLF 5 2007 SUPERGJENDJE SAPOARDHUR FULL

4 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Nën 10:29 ,

OKAZION C220 AVANTGARDE FULL SAPOARDHUR

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Nën 12:02 ,

OKAZION A200 SUPER GJENDJE SHERBIME TE SAPOBERA

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Foristrada | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione