Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Volvo ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

240 , 52
244 , 1
245 , 1
262 , 6
264 , 1
340 , 4
360 , 4
440 , 14
460 , 13
480 , 9
740 , 6
744 , 1
760 , 3
850 , 9
855 , 1
940 , 2
944 , 1
945 , 1
960 , 1
965 , 1
Amazon , 3
C30 , 81
C70 , 26
Polar , 1
S40 , 560
S60 , 475
S60 CC , 3
S70 , 11
S80 , 195
S90 , 21
V40 , 380
V40 CC , 8
V50 , 475
V60 , 63
V60 CC , 1
V70 , 179
V90 , 6
XC 40 , 11
XC 60 , 1241
XC 70 , 69
XC 90 , 853

Blej Volvo ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Volvo te ri apo të përdorur në shitje. GJej Volvo nga modelet e ndryshme si: XC60, XC40, XC90, S90, V90, Volvo V60, dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne tregun me te madhe online ne Shqiperi.23 Maj 19:05
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Tiranë

Volvo XC90 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:49
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Shitet Volvo XC60 2016 ����

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Maj 23:18
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Tiranë

Vlovo XC90 2.0 T6

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

AUTO BABOS - VOLVO S60 D2 - 2014

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Durrës

����VOLVO V50 2.0 naft automat 10 nga ZVICRA ����

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 11:21
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Fier

Volvo S60 Extra Full Opsion...2.0 Nafte Automat, Panorama

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:19 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

2011 Volvo XC60 T6 3.0 AWD

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:19 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

2012 VOLVO XC60 T6 ��R-Design��

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

AUTO BABOS - VOLVO S60 D2 - 2014

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:16 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:14 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo S60

6 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:09 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Krujë

Shitet

9 200 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:09 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

Volvo S60

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:04
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Fier

Okazion Volvo XC90 2013

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:03 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Malësi e Madhe

Sapo Ardhur nga Zvicrra ���� - Automat 4 x 4 - Me dogan

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:02 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

VOLVO V50--BENZIN/GAZ

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:02 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Dibër

Sapo Ardhur nga Zvicrra ���� - Automat- 4 x 4 - Me Dogan

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:02 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

XC60 2.4 Naftë - Automat - Sapo Ardhur nga Zvicrra����

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:01 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tropojë

Sapo ardhur nga Zvicrra ���� Automat - 4 x 4 - Me dogan

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:01 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60 2.4 Naftë Automat-Sapo ardhur nga Zvicrra��������

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:01 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Dibër

Volvo XC60 2.4 Naftë - Sapo ardhur nga Zvicrra ��������

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:00 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60 2.4 Naftë - Automat - Sapo Ardhur nga Zvicrraa��

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:00 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Kukës

XC60 2.4 Naftë - Automat - Sapo ardhur nga Zvicrra

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

❌ OKAZION SOT 9500 € ❌

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:48 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Fier

✅VOLVO XC60 D3✅

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:45 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

Volvo 2.4 Naft Automat

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:45 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

Volvo XC60 Automat

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:42 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S40  ·  Durrës

Volvo s40

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:34 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  V40  ·  Tiranë

VOLVO V 40

11 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:32 Makina  ·  Volvo  ·  XC 70  ·  Tiranë

Volvo XC70

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:32 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Durrës

VOLVO S60

6 800 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:31 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Tiranë

Volvo S80 2013

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:21 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

VOLVO XC 60 2.4 Nafte

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Shitet volvo xc60!

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:19 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

Volvo XC 60 Benzin/Gas

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:15 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

��SHITET VOLVO XC60 R - DESIGN ADW��

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:11 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Shitet volvo xc60 viti 2013 full option versioni summum T6

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:11 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Shitet volvo xc60 viti 2012 versioni R-design benzin-gaz T6

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:04 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Fier

VOLVO XC60 2.4 D5 AWD FULL

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:03 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Fier

VOLVO XC60 2.4D5 EXECUTIVE FULL ZVICRA CH

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:54 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

Volvo XC 60 Viti 2011���� Motorr 2.0 Diesel Me dogan

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:47 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Korçë

Volvo

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:47 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Korçë

VOLVO XC 60

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Durrës

����VOLVO V50 2.0 naft automat 10 nga ZVICRA ����

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:37 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  V40  ·  Fier

Volvo V40 viti 2014 1.6 d2 120cv

9 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:28 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60 2.4 Naft 4x4

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:18 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  V60  ·  Fier

Volvo V60 viti 2011 2.0 d3 163cv

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:18 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

VOLVO XC 60

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:16 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Krujë

Volvo xc60 2.4 naft automat

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:21 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Elbasan

Volvo Xc60 R-DESIGN Facelift (Zvicra)

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:17 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Elbasan

Volvo Xc90 2.0 diesel "Cross Country"

29 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:15 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

VOLVO XC 60 Benzinë/Gaz PRINS

11 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:12 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Shitet volvo xc60 2012 automat 2,4 naft

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:04 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Pogradec

VOLVO XC60 2010.300T B.GAZ AUTOMAT 4WD PERFEKT

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:25 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60 2012 T6 AWD

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Gjej Volvo në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Volvo të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Volvo nga modelet e ndryshme si Volvo xc60, XC40, XC90, S90, V90, V60, dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Volvo ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit Volvo ne MerrJep.al


Keni Volvo që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për volvo ne Shitje.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione