Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Volvo ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

240 , 47
244 , 1
245 , 1
262 , 6
264 , 1
340 , 4
360 , 3
440 , 13
460 , 12
480 , 9
740 , 5
744 , 1
760 , 3
850 , 7
855 , 1
940 , 1
944 , 1
945 , 1
965 , 1
Amazon , 3
C30 , 62
C70 , 15
Polar , 1
S40 , 478
S60 , 411
S60 CC , 3
S70 , 11
S80 , 160
S90 , 12
V40 , 298
V40 CC , 7
V50 , 427
V60 , 39
V60 CC , 1
V70 , 166
V90 , 3
XC 40 , 5
XC 60 , 750
XC 70 , 50
XC 90 , 712

Blej Volvo ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Volvo te ri apo të përdorur në shitje. GJej Volvo nga modelet e ndryshme si: XC60, XC40, XC90, S90, V90, Volvo V60, dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne tregun me te madhe online ne Shqiperi.01 Qer 14:51
Linku:
Makina , Tiranë

Volvo v40 R-design

11 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Qer 05:19
Linku:
Makina , Kavajë

����VOLVO XC60 2.4 NAFTE ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:05
Linku:
Dyqani Makina , Fier

Volvo XC60 3.0 Benzinë AUTOMATIK PANORAMA ������������

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 14:51
Linku:
Makina , Tiranë

Volvo V40, viti 2015, 88000 km origjinale

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

Sot 20:22 Makina , Fier

VOLVO XC60 VITI 2015 BENZIN ME DOGAN

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:42 Makina , Tiranë

VOLVO XC 90 FULL 7 VENDE

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:28 Makina , Tiranë

Volvo Xc60 R-line & R-desing super full opsione

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:24 Makina , Tiranë

Shitet volvo xc90 2,4 nafte automat

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:13 Makina , Tiranë

Volvo Xc60 Polestar gas/benzine viti 2015 super full

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:13 Makina , Tiranë

Shitet volvo xc60 Premier Edicion 2015 full opsion

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:13 Makina , Tiranë

Shitet volvo xc60 viti 2014 Ocean Race Edicion full opsion

16 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:08 Makina , Tiranë

Volvo XC60 3.0 T6 Design (1 pronar)

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:02 Makina , Durrës

VOLVO S60 2.4 BENZIN-GAZ FULL OPTION ������������

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:01 Makina , Durrës

Volvo XC60 2.0T GAZ/Benzinë PRINS

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:41 Makina , Tiranë

SHITET

4 000 EUR

Sot 18:27 Makina , Durrës

Voclo v50

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:20 Makina , Durrës

Volvo xc-60 R design

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:20 Makina , Tiranë

Volvo V50 1.6 Nafte

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:02 Makina , Tiranë

Volvo Xc90.2.5Benzin+Gaz2008.Automat.Lekur.Full.8.300 €.

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:50 Makina , Tiranë

Xc40

26 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:45 Makina , Lushnjë

Volvo xc90 benzin-gaz

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:33
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Volvo XC60 R Design

23 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:33 Makina , Durrës

Shitet Xc 90 2004 2.5 Benzine Gas 7 vende Automatic����

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:30 Makina , Tiranë

SHITET VOLVO S60 VITI 2012

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:27 Makina , Durrës

VOLVO XC90 2.5T benzin AUTOMAT

5 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:20 Makina , Durrës

Volvo ���� Viti 2005 Motorr 2.4 Benzin +Gaz Automat

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:07
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Volvo XC60 2.0 DIESEL FULL OPTION Viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:07 Dyqani Makina , Tiranë

Volvo XC60 D3 2.0 DIESEL

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:03 Makina , Tiranë

VOLVO S40 2.0 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

7 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:03 Makina , Tiranë

��❇️OKAZION VOLVO V50 1.6 DIESEL “VITI 2011”❇️��

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:03 Makina , Tiranë

Volvo XC60 R-Design Perfekte

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:30 Makina , Tiranë

VOLVO S60 D4

12 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:47 Makina , Tiranë

VOLVO XC 60 R LINE

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:31 Makina , Krujë

VOLVO V50 AUTOMAT 2007����me dogan

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:31 Makina , Krujë

VOLVO V50 2.4 BENZIN AUTOMAT����

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:21 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 2.4 NAFTE AUTOMAT 2010

11 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:45 Dyqani Makina , Tiranë

Volvo V40 D3 38.000 km ME GARANCI

18 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 13:45 Makina , Gjirokastër

VOLVO XC60 3.0 GAZ/BENZIN R LINE AUTOMAT 2010 NDERRIM

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:40 Makina , Tiranë

OKAZION Volvo XC90

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:11 Makina , Tiranë

Volvo S60 , 120.000km ,,, FULL !!!

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:04 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Volvo XC60,11/2013,Automat ��������

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:51 Makina , Tiranë

Volvo XC90 Diezel

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 Makina , Tiranë

Volvo xc 60 T6 3.0 benzinë 109700 km

21 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:16 Makina , Korçë

VOLVO XC90

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:13 Makina , Durrës

VOLVO S80 2.5T AUTOMAT

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:05 Makina , Tiranë

Shitet volvo me targa angleze

1 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:02 Dyqani Makina , Fier

VOLVO XC60 2.4 EXECUTIVE FULL ZVICRA CH

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:42 Makina , Fier

❌️❌️OKAZION 11.300€❌️❌️

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:38 Makina , Durrës

Okazion

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:17 Makina , Tiranë

VOLVO S60 OKAZION

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:17 Makina , Fier

SHITET VOLVO S60

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:17 Makina , Lushnjë

OKAZION VOLVO S60

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:17 Makina , Tiranë

Volvo XC60

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Gjej Volvo në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Volvo të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Volvo nga modelet e ndryshme si Volvo xc60, XC40, XC90, S90, V90, V60, dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Volvo ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit Volvo ne MerrJep.al


Keni Volvo që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për volvo ne Shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione