Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Angleze | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 64
BMW , 52
Land Rover , 22
Mitsubishi , 17
Ford , 14
Toyota , 12
Opel , 11
Nissan , 7
Honda , 5
Renault , 5
Jeep , 5
Mazda , 3
Chrysler , 3
Škoda , 3
Peugeot , 3
Volvo , 3
MG , 3
Hyundai , 2
MINI , 1
Zastava , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Jaguar , 1
Rover , 1
Yugo , 1
Subaru , 1
Ferrari , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Angleze,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Angleze Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:18 ,

Wp Viber 0688326364

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:03 ,

Ford Tranzit 2.4 Nafte viti 2012 Manuale ( Angleze )

3 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Maj 23:16 ,

Bmw 750i Cmimi me i mire

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 08:51 ,

OKAZION BENZ W 124 2.2 BENZINE AUTOMATE 95

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Maj 22:12 ,

SHITET BMW 530D Okazion 3300 Euro

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Maj 12:41 ,

Audi A8 2010 Facelift S-Line ! Anglez !

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 14:20 ,

Bmw seria 7 750i shitet nderrohet

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 12:33 ,

����MercesesBenz-B-clase-180-Diesel-full option !

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Maj 22:19 ,

Mercedes benz c55

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Maj 11:36 ,

SHITET AUDI A6

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Pri 23:21 ,

Porsche Cayenne 4.5 V8 XCLUSIVE Angleze

22 995 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Pri 23:18 ,

Mercedes Benz E220 CDI Bluefficiency

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Pri 23:15 ,

Mercedes Benz E250 CDI Bluefficiency

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 14:44 ,

Audi A7

10 000 EUR

17 Pri 10:51 ,

✅ Mitsubish Shogun Sport ✅

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 12:54 ,

✅ Mitsubish Shogun Sport ✅

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 09:30 ,

Opel insigna 2.0nafte viti 2014 ne gjendje shum te mire

3 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Pri 10:06 ,

E-class 2015

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Pri 12:09 ,

Targa Angleze 4×4

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Mar 19:16 ,

Shitet

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Mar 22:14 ,

Golf gtd 2014

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Mar 12:13 ,

E 220 2014 ( mundesi nderrimi )

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Mar 23:35 ,

shitet

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 14:44 ,

Audi A7

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 22:27 ,

Volkswagen Crafter 2013

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Shk 16:54 ,

TOYOTA RAV-4 2.2 DIEZEL 150 HP MANUAL 7450 Euro

5 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 10:28 ,

Benz e class

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 15:23 ,

Shitet per pjes

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Shk 17:24 ,

Shitet e class me targa angleze

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 14:31 Dyqani ,

OKAZION��Shitet E CLASS 2002 AUTOMAT 3500€

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Jan 16:51 ,

nissan navara

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Jan 10:19 ,

Jeep Cherokee “Full options” 2.8 nafte

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Jan 17:26 ,

CLS 350 2012 Nafte

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Jan 20:01 ,

Opel insigna 2014 super gjendje shitet vetem per pjes kembim

3 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Jan 15:07 ,

Touran

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 13:52 ,

Audi a4

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Jan 19:19 ,

Makina eshte me dekumenta Angleze

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Jan 03:17 ,

Bmw 520 TARGA ANGLEZE sapo ardhur 2.0 nafte

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 18:02 ,

Jeep Cherokee 2007 nafte (shitet/nderrohet)

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Jan 23:15 ,

Land Rover Freelander 4x4 Automat 2.0 Diesel Td4

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Dhj 13:02 ,

CLS TARGA ANGLEZE

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Dhj 16:47 ,

Mitsubishi

5 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 22:26 ,

Bmw 520d angleze

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 22:23 ,

Bmw 520d

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 17:51 ,

Shitet Nderrohet

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 21:09 ,

BMW

7 001 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Angleze | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Angleze në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 250 | C-Class
  • Angleze në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Caddy
  • angleze në kategorinë Makina | BMW | X6 M | M-modele
  • Angleze në kategorinë Automjete
  • Angleze në kategorinë Makina
  • Angleze në kategorinë All Category
  • angleze në kategorinë Makina | Lamborghini
  • Angleze në kategorinë Makina | Audi | QUATTRO
  • Angleze në kategorinë Makina | Land Rover | Range Rover Evoque
  • angleze në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Phaeton

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione