Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Porche | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Porsche , 246
Audi , 70
Škoda , 22
BMW , 15
Seat , 7
Ford , 6
Mazda , 2
Chrysler , 1
Citroën , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Jeep , 1
Lancia , 1
Maserati , 1
Renault , 1
Smart , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Porche,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Porche Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:25
Linku:
Dyqani ,

OKAZION PORCHE PANAMERA 4.8 S NDERROHET

19 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 17:05 ,

Shitet Porche Cayene 4.8 GTS Benxin/Gaz Prins viti 09

13 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:19 ,

Shitet Skoda Yeti!!

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:04 ,

Porche Cayenne Okazion 16.900 €

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:43 ,

Toyota Auris���� Automat 1.4 nafte

5 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:43 ,

Jeep Compass 2012 4x4 Automat ��2.4 Gaz+Benzine

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:37 ,

Porsche Cayenne 2017 , 45.000km !!!

34 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 12:44 ,

Skoda Octavia

9 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39 ,

CAYENNE GTS SHITET DHE NDERROHET

4 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:06 Dyqani ,

Porche Cayene 3.0 Diezel viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:47 ,

ML 6.3 AMG

14 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:47 ,

E 550 ❗️Super Full ❗️

14 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:47 ,

Mercedes Benz E 550

14 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:25 Dyqani ,

OKAZION PORCHE PANAMERA 4.8 S NDERROHET

19 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:56 ,

TE KESH MJET ESHT THJESHT PORCHE CAYENNE

25 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:07 ,

Porche Cayenne 3.2 benzine Full luk 2010

12 000 EUR /

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:57 ,

Blej makina poshte tregut max 50% KESH

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 16:54 ,

Blej Karrotrec Kamjon gjith llojet e makinave 50% KESH

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 16:51 ,

Blej MAKINA poshte tregut max 50% KESH

10 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 12:17 ,

❗️okazion ❗️per pak dit

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:41 ,

shiete bmw x5

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:41 ,

Porche Me qera bmw x5 bmw x6

1 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 10:38 ,

Porche cajene

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 09:38 ,

Alfa romeo

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 23:17 ,

Okazion !! Mazda 6 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 17:23 ,

Vw jetta 2016

12 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Maj 23:04 ,

Servis dhe pjese kembimi per smart

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 17:03 ,

Shitet porche macan3.0 naft 2016

43 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Maj 10:23 ,

Shitet Porsche Panamera 4.8 S

21 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 08:05 ,

Porche MacanGTS 2018

59 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
14 Maj 18:38 ,

Porche Cayenne Benzin-Gaz

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 13:00 ,

❗❗ SHITET GL550 AMG ❗❗

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Maj 01:04 ,

Blej Karrotrec Kamjon 50% cmim Posht tregut KESH ��

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Maj 23:30 ,

U shit flm merrjep !!

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 12:29 ,

SE260 SEL W126 Automat Benzine1990 Gjendia ORIGJINALE

11 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 12:00 ,

SKODA OCTAVIA 2008 2900€

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 11:02 ,

Porsche Cayenne 3.0 nafte

27 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 17:28 ,

Shitet porche cayen S super gjendje

23 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 22:11 ,

Porche

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Maj 17:11 ,

AUDI Q5 2010 4x4 nafte

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 14:08 ,

Porche Panamera 3.0 Diesel ❗️Super Okazion ❗️

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 16:05 ,

Porche Cayenne 3.2 Benzin-Gaz

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 23:03 ,

Okazionnn!!!!!! C200 sport edition 2005

3 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 12:29 ,

Porch 4.5 Bezin Automat ( vetem per pjese kembimi )

10 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Pri 21:34 ,

Shitet Porche Cayenne Gts 420 kf 2013

35 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 15:36 ,

Porche Cayenne 2009 4.8 Benzine Automat

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 20:56 ,

SHITET

38 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Pri 21:40 ,

Porche Cayenne 2009 4.8 Benzine V8

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 20:16 ,

Porche Cayenne 2009 4.8 V8 Automat

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Porche | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Porche në kategorinë Makina | Porsche | Boxster
  • Porche në kategorinë All Category
  • Porche në kategorinë Makina
  • Porche në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | CL-Class
  • Porche në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | G 300 | G-Class
  • Porche në kategorinë Makina | Porsche
  • Porche në kategorinë Makina | Ssangyong | REXTON
  • porche në kategorinë Automjete
  • Porche në kategorinë Makina | Porsche | 911
  • Porche cayenne në kategorinë Makina | BMW | Seri 5

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione