Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

3.2 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 253
Porsche , 184
Mitsubishi , 159
Volvo , 99
Ford , 34
BMW , 19
Nissan , 16
Opel , 11
Jeep , 11
Toyota , 10
Land Rover , 10
Fiat , 10
Chrysler , 9
Lancia , 7
Chevrolet , 7
Cadillac , 3
Citroën , 3
Isuzu , 2
Honda , 2
Maserati , 1
Acura , 1
Rover , 1
Lincoln , 1
Smart , 1
Renault , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 3.2,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 3.2 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Vaneo  ·  Durrës

Mercedez Sprinter 316 Cdi 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:27 Makina  ·  Volvo  ·  XC 70  ·  Tiranë

Volvo XC70

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Vaneo  ·  Durrës

Mercedez Sprinter 316 Cdi 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Vaneo  ·  Durrës

Mercedez Sprinter 313 Cdi 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:07 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Pogradec

Porsche Cayenne

4 444 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 06:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML320

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 04:35 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60 2014 3.2 benzin

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:12 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Tiranë

U shitt flm

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:28 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Pogradec

✅��Volvo XC60 Automatike AWD 4X4 GAZ+BENZINE 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:14 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Shitet Audi Q5

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:01 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Vlorë

Porsche Cayene

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Qer 22:12 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Durrës

shitet ose ndrohet tel 0693039000

3 299 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 07:57 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Vlorë

1.1 benzin gaz super i sapo hedhur impianti

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Qer 22:20 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Qer 20:57 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Tiranë

��Mercedes-Benc CLS��

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
17 Qer 20:56 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

��Audi Q5��

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
17 Qer 17:47 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Super Q5- Benzine-Gaz

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Qer 15:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Elbasan

Evo 320 viti 2007 Full

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 11:21 Makina  ·  Volvo  ·  V60  ·  Tiranë

Shitet volvo xc60 viti 2012

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Qer 10:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 400  ·  Korçë

Mercedes-Benz S400 Long 4matic

75 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
17 Qer 10:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Korçë

Mercedes-Benz S320 2008 okazion

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 10:54 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 3.0 xdriver bezin& gas⛽️

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 10:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

Mercedes-Benz E220 bluetec 2014

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Qer 10:52 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Korçë

Audi q3 s-line 2.0 diesel

25 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Qer 10:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 350  ·  Korçë

Mercedes-Benz glk 350 4matic

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 10:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 200  ·  Korçë

Mercedes-Benz glk 200 cdi

13 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 21:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Durrës

Shitet S class S320 Nafte 2007 Automat Super Gjendje 65-$

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
16 Qer 18:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Vlorë

shitet touareg 3.2 benzin gas

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Qer 12:22 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Sarandë

Audi Q5 2011

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
16 Qer 09:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Elbasan

Shitet 4200 Euro, mundesi nderrimi.

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 23:37 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Vlorë

Porsche Cayene

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Qer 19:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Durrës

S Class 320 W221

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 16:42 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 11:31 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Tiranë

Shes Volvo XC90

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Qer 23:17 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Durrës

Volvo XC 90 Okazion 6500€

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 17:55 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Durrës

Okazion 7000€

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 17:01 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Vlorë

Porsche Cayene

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 15:33 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Vlorë

Porsche Cayene

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Qer 09:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Tiranë

Shitje ose ndrrim

8 400 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 20:21 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Tiranë

Ford ranger

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 19:58 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Tiranë

Ford ranger

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Qer 16:57 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Vlorë

Porsche Cayene

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 10:14 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Shkodër

Mitsubishi Pajero Automat

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Qer 10:03 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 s line

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 22:46 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Korçë

Shitet Porche Cayenne

5 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 15:16 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Vlorë

Porsche Cayene

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Qer 22:01 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Tiranë

Volvo XC90❤️

6 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 14:23 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Vlorë

Porsche Cayene

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Qer 07:28 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Tropojë

Shitet

4 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 18:46 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 3.2 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

3.2 3.2 3.2 3.2 3.2 3.2 3.2 3.2 3.2 3.2

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione