Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

automat - Makina Të gjitha në Fier

Mercedes-Benz , 1217
Audi , 414
BMW , 147
Ford , 99
Opel , 83
Toyota , 75
Hyundai , 59
Fiat , 42
Nissan , 37
Peugeot , 25
Smart , 24
Land Rover , 23
Citroën , 21
Volvo , 19
Jeep , 16
Mazda , 15
Seat , 13
Kia , 12
Mitsubishi , 11
Porsche , 11
Renault , 11
Lancia , 10
Škoda , 10
Jaguar , 8
Chevrolet , 5
Honda , 5
MINI , 5
Suzuki , 4
Chrysler , 3
Ssangyong , 3
Cadillac , 2
Dodge , 2
Lincoln , 2
Rover , 2
Daihatsu , 1
Infiniti , 1
Maserati , 1
Zastava , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe automat,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj automat Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Fier

Volvo S60 Extra Full Opsion...2.0 Nafte Automat, Panorama

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

Audi A8L Exclusive Limited Edition 50 TDI Mega Mega Full

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Fier

Range Rover Evoque Panorama, 2.0 Gas-Benzin, Mundsi Ndrrimi

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Fier

Nissan Qashqai Panorama Full Opsion...Super Gjendje...

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
01 Qer 11:26
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

Mercedes Benz C180 Kompressor

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 01:31 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

Shitet VW Tiguan 2012

7 910 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:31
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

Audi A8L Exclusive 60TDI Limited Edition Mega Mega Full

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Fier

Nissan Qashqai Panorama Full Opsion...Super Gjendje...

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Fier

Range Rover Evoque Panorama, 2.0 Gas-Benzin, Mundsi Ndrrimi

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Benz E Class Look AMG 63 Full Opsion...220 Nafte

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

Wolsvagen Tiguan Highline 2.0 Nafte, Automat, Super Gjedje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Fier

Volvo S60 Extra Full Opsion...2.0 Nafte Automat, Panorama

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Benz E Class Look AMG 63 Full Opsion...220 Nafte

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

Audi A8L Exclusive Limited Edition 50 TDI Mega Mega Full

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:17 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

Audi Q5 Super Full 2015

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Fier

Golf 5 plus

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Fier

ML 350 BLUETEC 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:32 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

FORD FOCUS 2.0 GAS-BENZIN,AUTOMAT,VITI 2010,LETRA TE PRERA

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:30 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Fier

Alfa Romeo Mito

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:28 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Fier

Smart Fortwo Coupe MHD

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:45 Makina  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Fier

chevrolet captiva

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

����Wv Golf 6 Automat 2012����

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Fier

SHITET EVO 2008 BENZIN AUTOMAT SUPER GJENDJE

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:49 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

SHITET NDROET AUDI .Q5 S line Super gjendje 130 mi km

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:16 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Fier

AUDI Q7 3.0 TDI VITI 2012 S-LINE

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:15 Auto sallon Makina  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Fier

PEGEUT 2008 Nafte 1.6 Viti 2015 Automat

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:15 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Fier

AUDI S7 VITI 2013

23 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:05 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Fier

Shitet/Nderrohet*Nisan Qashqai 2011•Gaz/Benzinë 1.6 *

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:36 Makina  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Fier

Hyndai ix 35 2014 okazion

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:33 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Fier

Hyundai automat

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

C clas automat

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:24 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Fier

Toyota corola

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:22 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Fier

Fiat Bravo

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:14 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Fier

Shitet

1 700 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fier

A class 2017 nafte automat

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Fier

B CLASS AUTOMAT OKAZION

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

C CLASS 220 NAFTE 2010 AUTOMAT

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:54 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  500  ·  Fier

BENZ W140 S500 1998

13 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:53 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 500  ·  Fier

BENZ 124 E 500 V8 FABRIKE

17 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:10 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Fokus*1.6Gaz/Benzinë 2011*

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:56 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Fier

Seat Altea 1.9 Diesel

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:26 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Fier

Nissan Xtrail 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:08 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

MERCEDES BENZ���� E. 220. NAFTE ���� AUTOMAT

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:56 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Fier

✅AUTOMAT TOYOTA AURIS✅

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:56 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

✅AUDI Q5✅

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:55 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

✅AUTOMAT 220 NAFTE 2006✅

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:55 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

✅E-CLASS 220 NAFTE 2007✅

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:54 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

✅220 NAFTE 2011 FULL OPTION✅

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:54 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Fier

✅AUTOMAT TOYOTA AURIS✅

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:54 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fier

✅VW TOURAN AUTOMAT 2008✅

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:52 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Fier

✅VOLVO XC60✅

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:52 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  500L  ·  Fier

✅AUTOMAT 1.3 NAFTE 2013✅

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:52 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  500L  ·  Fier

✅AUTOMAT 1.3 NAFTE 2013✅

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:52 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

✅C300 AMG LINE 2011✅

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:51 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

✅AUTOMAT FULL OPTION✅

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj automat | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione