Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

goma good year - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Automjete , 138
Të tjera , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe goma good year,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj goma good year Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:51
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

Nissan Rogue SL(X-Trail)

18 250 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Dje 19:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

����E200 KOMPRESSOR/AUTOMAT/BENZINE+GAZ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Korçë

2013 Mercedes-Benz GLK250 BlueTech 4Matic

12 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:10 Auto sallon Makina  ·  Lexus  ·  GX 470  ·  Tiranë

Lexus GX 460 Premium

25 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:37 Auto sallon Makina  ·  Lexus  ·  LX 570  ·  Tiranë

Lexus LX 570 Ultra Luxury Benzine/Gaz

28 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:51 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

Nissan Rogue SL(X-Trail)

18 250 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:19 Auto sallon Makina  ·  Lexus  ·  LX 570  ·  Tiranë

Lexus LX 570 Ultra Luxury Benzine/Gaz

30 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 07:55 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Pogradec

BMW X5 3.5 Driver

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Kukës

Mercedez Benz E350

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Qer 11:32 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Korçë

Audi Q5 3.0 TDI

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 10:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Durrës

Mercedez Benz B class Automatike

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 20:15 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Vlorë

Audi A8

31 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 21:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Jetta Mk6��������

67 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 21:30 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Shiten 4 goma te perdorura 255-60/R18

100 LEK

06 Shk 13:14 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Shes Disqe me goma

500 EUR

26 Jan 20:36 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Jan 19:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Wv JETTA

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 13:08 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

Disqe + goma 17

550 EUR

11 Jan 18:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 10:02 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Sarandë

Mitsubishi Outlander

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Dhj 19:18 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Korçë

GOOD YEAR

11 Dhj 20:17 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

Bmw 120D 2015 M

14 500 EUR

03 Dhj 22:07 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

Goma Good Year 185 65 15

120 LEK

01 Dhj 19:57 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tiranë

Shitet Opel Antara

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 14:32 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Goma

250 EUR

27 Nën 03:04 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

❌ SHITUR❌ Ford kuga 2010 automat 2.0 tdci 4*4������������

9 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Nën 19:58 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Disqe alumini 16 inc ford kuga + goma dimri

400 EUR

16 Nën 17:08 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi a6

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Tet 10:01 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Shiten Goma 265/65R17 M+S

250 LEK

21 Tet 19:37 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Korçë

Goma Good Year 315/80 R22.5

1 EUR

17 Tet 00:49 Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Durrës

SHITET

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Tet 15:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet per arsye mosperdorimi

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Sht 09:46 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Goma 225,45,17 Good year

75 LEK

09 Gush 01:35 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Goma nga markat me t'mira ne bote

08 Korr 18:43 Të tjera  ·  Durrës

Shiten 4 goma te reja good year 195 65 15

1 EUR

08 Korr 18:43 Të tjera  ·  Durrës

Shiten 4 goma te reja good year 205 55 16

1 EUR

20 Qer 12:43 Makina  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Krujë

Mini cooper S supercharged

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 00:26 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 Full

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Pri 08:36 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

SHITET BMW X5 8499 EURO

8 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 18:24 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

AUDI A8 4.2 FSI FULL OPTIONS

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj goma good year | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione