Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Portobagazh - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Portobagazh,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Portobagazh Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Qer 14:24
Linku:
Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Super ambient biznesi okazion

333 900 EUR


Sot 23:06 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corolla 1.4 D4D Nafte

3 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:14 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corolla 2005 1.4 Nafte

3 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:12 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:10 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:07 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:06 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

�� Okazion Toyota Corolla 1.4 Nafte D4D ��

3 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

����Golf 5 156 mij km origjinale! 2008 1.9 tdi 6 marsha

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:18 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Okazion Ford Focus 2006 1.6 TDCI

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C Class W204

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:00 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Shitet per arsye mosperdorimi

2 500 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:48 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Shitet OPEL Astra 2008, 1.9 tdci, naft, manual, portobagazh

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

E class 220d 15.999 euro okazion

15 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:41 Makina  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Tiranë

Makina me Qera 14 euro dita Sjellim ku ndodheni

20 EUR /

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 17:39 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Elbasan

Ford focus portobagazh

1 300 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:34 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 2.0 TDI QUATTRO 2013

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:56 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Elbasan

Okazion Audi A4 Estate

125 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:47 Makina  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Tiranë

1.6 nafte 2010 shitet nderrohet okazion

2 500 EUR

Sot 10:51 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Elbasan

Okazion Audi A4 me Portobagazh

125 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vlorë

Shitet Benz W203 Viti 2006 --- 3600 Euro

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Vlorë

Rav4 2.2 naft 2008 Gjendje Perfekte

6 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes-Benz W203 220D Automatic

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:22 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Lushnjë

Audi

1 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:30 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Shitet Toyota Corolla , 2.0 Nafte, 2006 Okazion

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:47 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Shitett Toyota

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes Benz C300 4Matic look amg Okazion

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet C class 220 CDI viti 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:12 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corrola 1.4 naft manuale 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tepelenë

Evo// E 280 Cdi Shitet& Nderohet

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Qer 19:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Tiranë

Mercedes-Benz w 203 c class 2.7 cdi

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Qer 16:20 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Tiranë

Reno ylber

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 15:11 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Vlorë

MERCEDES C CLASS

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
22 Qer 14:24 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Vlorë

AUDI A4

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
22 Qer 14:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Shitet E-Class W212

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 11:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Tiranë

SHITET - VOLKSWAGEN BORA 1.9 TDI - MANUAL

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Qer 10:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

E class portobagazh

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Qer 23:07 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Tiranë

Lente 3 në 1 me kënd të gjerë

9 EUR Çmimi me zbritje

21 Qer 15:02 Makina  ·  Toyota  ·  Auris Touring Sports  ·  Durrës

Toyota auris 1.4 naft manual me letra te paguara

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 19:51 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
20 Qer 13:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

❌Okazion❌Golf 7 2015 Premium 2.0TDI 161.000km

13 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Qer 12:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Shitet benz 203 portobagazh automat

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
20 Qer 05:46 Pjesë këmbimi  ·  Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Tiranë

PARA-Mbrapakolpe OKAZIONN

19 Qer 16:28 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Super gjendje gatshme per cdo prov letrat sapo paguar

6 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 13:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 1.6 nafte portobagazh

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Qer 07:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet C class 220 CDI

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Portobagazh | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione