Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Lushnjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Korr 01:21
Linku:
Apartamente  ·  Lushnjë

Apartament ne shitje

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Sot 07:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

Mercedes Benz C klas , 2.2 CDI, viti 2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:53 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Lushnjë

Shitet Audi a6 2005 3.0 naft

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

VW GOLF 5 ,1.9 NAFTE, VITI 2008, 6 Marshe

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:49 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Lushnjë

AUDI Q5 ,2.0 NAFTE , AUTOMAT F1, Viti 2010

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:46 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Lushnjë

TOYOTA RAV 4 , 2,2 NAFT D4D, 4x4

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:44 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Lushnjë

NISAN QASHQAI 1.5 NAFTE ,Viti 2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:40 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Lushnjë

FORD KUGA 2.0 NAFTE, AUTOMAT, VITI 2011

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Lushnjë

VW TIGUAN ,2.0 NAFTE, AUTOMAT, SENSOR, VITI 2010

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:32 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Lushnjë

Malinois belg

Sot 07:07 Makina  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Lushnjë

FIAT PUNTO EVO

4 300 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:49 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Lushnjë

C klas

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:27 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Lushnjë

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2012

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:27 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Shitet/Mundesi nderrimi ▪︎Ford focus *1.6 Gaz&Benzine 2011*

4 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:27 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Lushnjë

Shitet&mund të Nderrohet*Nisan Qashqai 2011*Gaz/Benzine1.6*

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 06:18 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Lushnjë

����Sprinter 519����

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:45 Makina  ·  Audi  ·  Allroad  ·  Lushnjë

Audi alloroud

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Lushnjë

BENZ E200 NAFTE 2010 AUTOMAT PORTOBAGAZH

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Lushnjë

C clas

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Lushnjë

✅S Class w221 2011 550 AMG Lungo✅

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:45 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Motorr me 4 goma 50cc

1 200 EUR

Dje 21:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Lushnjë

vw turan 2013��2.0 automat

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione