Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Librazhd

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Librazhd,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Librazhd ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Korr 21:16
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Librazhd

Ford C-Max Automatik 1.6 Diesel

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 06:06 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Librazhd

SHITET, MAGAZINË, LIBRAZHD TT 775

80 000 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Librazhd

Mercedes Benz W203 C220

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Dje 19:56 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Librazhd

BF GOODRICH ALL TERRAIN M+S

Dje 19:56 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Librazhd

SUSTA PER FUORISTRADA 4x4

Dje 19:51 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Librazhd

JEEP WRANGLER RUBICON 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Librazhd

Mercedes-Benz C-class

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 22:45 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Librazhd

Bmw

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 21:50 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Librazhd

Stopa

8 000 LEK

17 Korr 21:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Librazhd

Mercedes Benz w204

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 20:37 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Librazhd

Volvo Xc60

10 300 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 12:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Librazhd

Mercedez-Benz C-class

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 12:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Librazhd

Golf VI 1.4 benzin 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Korr 12:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Librazhd

Mercedes B klas 200 cdi avantgard

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 12:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Librazhd

C204 compressor 200 luk 2012

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Korr 10:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Librazhd

Mercedes B clas 200 cdi avantgard

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 10:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Librazhd

Mercedes C 200 benzin automat 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Korr 10:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Librazhd

E 220 cdi

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Korr 01:39 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Librazhd

Suzuki grand vitara

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Korr 23:40 Makina  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Librazhd

Mini cooper 1.6 benzine gaz

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 23:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Librazhd

C 250 4 matik

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 17:13 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Librazhd

Renault scenic 2007

2 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Korr 16:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Librazhd

MERCEDES BENZ W204 C300 SUPER GJENDJE FULL! OKAZION!

7 699 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Korr 07:25 Shtëpi  ·  Librazhd

SHITET SHTEPI PRIVATE 3 KATESH NE LIBRAZHD, NE ZONEN E RRUGE

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
15 Korr 22:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Librazhd

CLS 320 Shitet arsye emigrimi

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Korr 22:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Librazhd

Shitet

3 100 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Korr 22:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Librazhd

Shitet

3 100 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Korr 22:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Librazhd

Shitet

3 100 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Korr 18:55 Makina  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Librazhd

Toyota 300 turbo

11 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Korr 18:55 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Librazhd

Okazion BMW 730 lungo

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Korr 13:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Librazhd

Okazionn ��������

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 21:16 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Librazhd

Ford C-Max Automatik 1.6 Diesel

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 20:11 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Librazhd

Ford C-Max Automatik

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 11:32 Të tjera  ·  Librazhd

Best Quality 73-78-9 lidocaine

10 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Librazhd juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione