Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kucovë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Kucovë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kucovë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:09 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Kucovë

Rekrutimi Urgjent

Online
Dje 21:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kucovë

Shes makinen tip wolksvagen golf 5 2007 automat nafte 2.0

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 21:27 Apartamente  ·  Kucovë

4€ NATA OKAZION 1+1 ME QERA

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 21:00 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Kucovë

Shitet Nderohet

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:00 Apartamente  ·  Kucovë

SHITET KËMBEHET 1+1 NË KUÇOVË

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 15:45 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Kucovë

C-Max Titanium 2008 1.6 Diesel

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:45 Makina  ·  Mazda  ·  2  ·  Kucovë

Mazda 2 1.3 benzin 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:39 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Kucovë

Opel Astra K 2017 Pa Dogan����

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Kucovë

Golf 6 e sa po ardhur nga lituania kambjo automat veshja bre

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 18:15 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Kucovë

FORD FUSION BENZINE HIBRID

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 12:26 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Same  ·  FRUTETTO  ·  Kucovë

Okazion

11 Korr 06:12 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Kucovë

Lepuj meshkuj dhe femra

200 EUR

10 Korr 22:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Kucovë

Okazion 8500€

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Korr 17:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Kucovë

Mercedes Benz W211 E-Klas

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Korr 14:27 Makineri bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Kucovë

Kamjoncin Shi Feng

09 Korr 21:55 Makina dhe Vegla  ·  Kucovë

Makineri për ftohje uji

200 EUR

09 Korr 13:00 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Kucovë

Audi Q5 2011 2.0 TFSI

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 13:41 Makina dhe Vegla  ·  Kucovë

Mbulesë makine

60 EUR

08 Korr 13:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kucovë

VW Touran -05

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Korr 18:02 Shtëpi  ·  Kucovë

OKAZION - Shtepi + Makazine(Dur-Alumin) - 1050 m2

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
07 Korr 08:36 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Kucovë

renault megane

4 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 23:23 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Kucovë

SHITET APARTAMENTI NE KUCOVE - KATI 5

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
06 Korr 21:12 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Kucovë

‼️AUDI A3 2.0 Stage 1‼️

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 09:14 Makina  ·  Hyundai  ·  i10  ·  Kucovë

honday automat

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Korr 21:47 Kafshë në fermë  ·  Kucovë

U shiten

22 LEK Çmimi me zbritje

05 Korr 12:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Kucovë

Shitet okazion 1300€

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Korr 20:17 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Kucovë

Në dispozicion këlyshët Cavapo

04 Korr 17:19 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Kucovë

renault megane

4 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kucovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione