Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Gjirokastër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Gjirokastër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gjirokastër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 08:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjirokastër

Benzin gaz

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Gjirokastër

SHITET E class 270

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 300  ·  Gjirokastër

Mercedes Benz Sllon S300

8 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 22:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Gjirokastër

Mercedez benz e class 2004

6 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:09 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Gjirokastër

❌️Toyota Corolla 1.4 naft Automat ❌️

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:09 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Gjirokastër

❌️Citroen C4 1.6 naft 2007 Automat ❌️

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:09 Makina  ·  Mazda  ·  Mazda3  ·  Gjirokastër

❌️Mazda 3 1.6 naft 2010 me letra ❌️

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjirokastër

❌️C 220 cdi 2006 Automat ❌️

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:59 Të tjera  ·  Gjirokastër

U shit flm mer jep..

1 LEK Çmimi me zbritje

Dje 18:34 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Gjirokastër

Ford Focus ▪︎1.6 Gaz/Benzinë 2011▪︎

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:33 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjirokastër

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2011.Motorr me 4 pistona.

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:24 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Gjirokastër

Nisan Qashqai 2011•*1.6 Gaz & Benzin*

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:01 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Gjirokastër

Okazion Audi A6

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Gjirokastër

❌️Touran 1.9 Automat 2010 Ndrohet ❌️

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:44 Makina  ·  Toyota  ·  IQ  ·  Gjirokastër

❌️Toyota IQ 1.4 naft 2010 manuale❌️

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:43 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Gjirokastër

❌️Toyota Auris 1.4 naft 2010❌️

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:36 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Gjirokastër

Ford fusion 1.4 naft 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:36 Makina  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Gjirokastër

❌️Nissan Micra 1.4 benzin 2005 ❌️

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:38 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjirokastër

Opel Astra J Facelift 2013

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 11:52 Shtëpi  ·  Gjirokastër

SUPER OKAZION

1 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Dje 11:50 Shtëpi  ·  Gjirokastër

OKAZION

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 11:02 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Gjirokastër

Shitje

350 000 000 LEK

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Dje 10:25 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Gjirokastër

Disqe e goma 15

1 EUR

Dje 10:25 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Gjirokastër

Disqe e goma 18 Tiguan Origjinal

1 EUR Çmimi me zbritje

Dje 10:04 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Gjirokastër

Objekt Gjirokatser

50 000 EUR

Dje 09:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Gjirokastër

MERCEDES-BENZ VITO 220cdi 116

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 07:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Gjirokastër

Mercedes Benz c200 nafte 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 23:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Gjirokastër

vito okazion

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 19:09 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Gjirokastër

Toyota corolla verso

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 19:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjirokastër

C class 220 naft e ardhur nga itali

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 19:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Gjirokastër

Shitet

4 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 17:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Gjirokastër

Mundesi ndrrimi Shitet Mercedez benz what S' up 0695303651

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gjirokastër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione