Apartamente me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 897
Durrës , 163
Shkodër , 44
Sarandë , 18
Vlorë , 15
Fier , 14
Elbasan , 12
Lezhë , 5
Pogradec , 3
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.

Sot 13:55 Agjent për shitje të pronës ,

Apartament me qera

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 13:20 ,

APARTAMENT ME QERA 3+1

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 12:34 ,

Qera Ap 3+1+2 te Juridiku

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 11:28 ,

QERA, APARTAMENT 3+1, BLLOK, TIRANE.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 11:19 ,

Apartament 3+1+2 me Qira

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 11:17 ,

Apartament 2+1+2 me Qira

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Sot 10:59 ,

Qera, Vilë, Rruga Kongresi i Lushnjes, Tiranë

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Sot 10:53 ,

Qera, Apartament 3+1, Rruga e Kavajës, Tiranë

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 10:06 ,

Apartament 2+1 me qera te Fresku

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 09:54 ,

Zyre me Qira ne Qender

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 09:48 ,

Apartament 3+1+3 ne Don Bosko

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 190
Sot 09:47 ,

Apartament 3+1 Me Qira Petro Nini Tirane

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Sot 09:43 ,

Jepet me qera apartament 4+1 tek Ish Parku i Autobuzave!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 09:31 ,

Vile 3+1+2 me Qira

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 09:29 ,

SHITET APARTAMENT LUKSOZ 3+1+2 TE ETC!

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 200
Sot 09:04 ,

JEPET ME QIRA VILE NE PLAZH

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sot 07:17 ,

Qira 2+1 pranë Blue Star

39 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Dje 23:01 ,

3+1+Kuzh+Studio+2Bllk (Ekonomiku - Rr. Elbasanit)

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Dje 22:50 ,

Kat i plote me qera

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Dje 17:53 ,

Apartament me qera Bllok, Rruga Vaso Pasha

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
06 Mar 16:31 ,

2+1 Qira

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
06 Mar 13:22 ,

Don bosko - Jap me Qera 3+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120

Dëshironi të zhvendoseni në Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente me Qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për Apartamente me Qera

Nëse je duke kërkuar për Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartamente me Qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Krijo njoftime per Apartamente me Qera në MerrJep.al

Posedoni Apartamente me Qera? Krijo njoftime per Apartamente me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione