Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

nisan 4x4 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe nisan 4x4,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj nisan 4x4 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:06 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

����Audi A5 3.0 TDI ����

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:50 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nisan Qashqai����Panorame,Automat 6G,4x4,Nafte 2.0����

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:30 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

NISAN BENZIN-GAZ 4x4 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

��❌️��SHITET E CLASS AMG LINE ��❌️��

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

SHES MAKINEN PERSONALE E CLASS AMG

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 ����

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:06 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Tiranë

OKAZION dyqan me rroba femrashhhhhhhhhhh

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 23:45 Artikuj për koleksion  ·  Tiranë

Leke te vjetra

Shitësit të Besuar
Dje 23:45 Makina dhe Inventarë  ·  Për restorane dhe kafene  ·  Tiranë

Nargjile Set i plote

120 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:45 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Xhup Nike

Shitësit të Besuar
Dje 23:45 Artikuj për koleksion  ·  Tiranë

Medalje te vjetra

3 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 23:45 Artikuj për koleksion  ·  Tiranë

Leke te vjetra OKAZION

1 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 23:45 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Bluze Fendi

20 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 23:45 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Marcelo Burlon T-Shirt

20 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 23:45 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Bluze Essentials Origjinale

95 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 23:45 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Tuta Hugo Boss

88 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 23:45 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Giuseppe Zanotti Gold Edition sneakers

460 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 23:25 Veshje/Këpucë  ·  Unisex  ·  Tiranë

Nike tech fleece

95 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 23:05 Artikuj për koleksion  ·  Tiranë

Pulla te vjetra

1 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 23:05 Artikuj për koleksion  ·  Tiranë

Kartemonedha te vjetra LEK

Shitësit të Besuar
Dje 20:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

Volswagen Sharan

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S Class Lorinser Lungo

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:29 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nisan Qashqai automat 2.0 benzin

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:32 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Kukës

Ford Connect 1.5D 2015 MAXI *AUTOMATIK*

6 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

Vw Caddy MAXI 1.6TDI 2011 PA DOGAN

4 800 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:07 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tiranë

Nissan Navara 2015 Diesel

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:06 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Kukës

Nissan Navara 2.5 diesel 2015

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:05 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Kukës

Ford S-Max 1.6 ecobost benzin 2012 7vende

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:05 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler 2.8 Diesel Unlimited (Limited)

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:01 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Shitet Nisan QASHQAI 2.0 naft viti 08 automatik

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:38 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo xc60 3.0 benzin-gaz-lavato

9 810 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:38 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota rav4 full super gjendje

9 360 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 11:17 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Pjes kembimi per makian japoneze 4x4

1 EUR

20 Pri 00:09 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tiranë

Shitet nisan navara 2012 2.5 naft manual

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Pri 19:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Benz ML 350 Diezel blutek

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 17:26 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Rotvajler

19 Pri 17:22 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Tiranë

Rottweiler

19 Pri 15:54 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

JEEP Wrangler SAHARA Rubicon shitet nderrohet klering

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 13:00 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Durrës

Range Rover Velar

37 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Pri 11:46 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Elbasan

Nisan benzin gaz 4x4

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 12:10 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

Bmw 525 Automatike

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 00:43 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Tiranë

Shitet Omega Seamaster Bumper

700 EUR

16 Pri 13:41 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

����OKAZION-BMW-SERIA-3-2013-2.0-NAFTE ​​����

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 13:41 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

​​����OKAZION BMW SERIA 3 2013 2.0 NAFTE����

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj nisan 4x4 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Nisan 4x4 në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Golf
  • Nisan 4x4 në kategorinë Makina | Ford | Ranger
  • nisan 4x4 në kategorinë Makina udhëtimi
  • Nisan 4x4 në kategorinë Automjete
  • Nisan 4x4 në kategorinë Makina | Nissan | Qashqai
  • Nisan 4x4 në kategorinë Automjete
  • Nisan 4x4 në kategorinë Makina | Nissan | Patrol
  • Nisan 4x4 në kategorinë Makina | Nissan | X-Trail
  • Nisan 4x4 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz
  • Nisan 4x4 në kategorinë Makina | Toyota | RAV 4

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione